Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 12:06)

Jo tuhle? Prosim tě nepřeceňuj internetový postavy, nikdo nikoho vyštvat nechtěl, tady se nadávalo jen kritikům. Jo a včera se to tady probíralo, co lidem vadilo. A když to poprve ruplo v tom dubnu, ti to vysvětlovali ještě líp. Že podešli lidi? No to si piš, všichni co si mysleli, že honěj nad živou holkou a ne mužský fejkem. Jdu, mám práci.

Hanz (St, 9. 6. 2021 - 12:06)

Ono je to u prdele jestli to píše on nebo ona,když to má honící grády !

Filip25 (St, 9. 6. 2021 - 14:06)

Klára a její rodinný příběh a psaní o čůrání atd. naleznete nyní na vlákně - Co pro vás znamená ta opravdová láska....... Toto zdejší vlákno o močení účelově rozbourala skupina osob kterým psaní o močení vadilo. Děkujeme.

Sedmnáctý (St, 9. 6. 2021 - 11:06)

Příběh Kláry pokračuje dál na fóru .......Co je podle vás opravdová láska? Souhlasím že od vás ,zasraných zmetků co si osobunjí právo určovat co je a není ok, odejde každý slušný člověk jinam.

No (St, 9. 6. 2021 - 11:06)

ty se zklidni. Ty jsi zrovna jeden z těch co odtud asi vyhnal tu původní Kláru, co se ozvala. A psala naprosto vpohodě.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 09:06)

Na mě tahle diskuze stejně působí tak, že to všechno píše jeden člověk sám se sebou. Rád filozofuje a rád se čte. Když porovnám časy odeslání, nikdy nikdo nikoho nepřeskočí, jak běžně bývá, všichni spořádaně reagujou na předešlé příspěvky. Je to nesmysl celé.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 08:06)

Osoba iniciující opakované a soustavné psaní V stejnokroji nic už po tak dlouhé době neříkajících příspěvků, to byl ten podnět y proč zde někteří začali psát trollově, aby jednoduše dali prostor k znovuotevření příležitostem, nových zajímavých a inspirujících zkušeností. Mit zvrácený dojem, že toto vlákno patří Kláře a Liborovi, je to o co tady šlo..nuda prostě. Pocit, legrační pocit toho, že se zde někdo pustí do žalôb je žalostné. Představa že při právním řízení se objeví otcové a matky, zaměstnanci a zaměstnankyně práci vysvětlující příslušným orgánům v řízení, že se zastávají tématu močení, je v skutku tragické už jen číst. Přikláním se k tomu, že to vše osala jedná stejná osoba, která už nezvládala obhajobu svého hloupého jednání. Ano jistě se k ní asi přidávali i jiní, no jejích úroveň a kvalita příspěvků byla obdobně omezená.

Luci (St, 9. 6. 2021 - 10:06)

Včera jsem si to po dialogu s A ještě důkladně přečetla dost zpátky, ale vidím,že už moc vysvětlovat nemusím. Jak jsem psala,za tím si stojím. A že jsem zjistila identitu pisatelů přes jiného člověka, to je taky pravda. Stacilo si jen vygooglit jména a nedivím se ani za mák, proč se chovate jako trollové a jste morální spodina.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 10:06)

O které Kláře píšeš? Té z povídky nebo co to tady kdysi začala? A jestli jsi si googlila jména Janoušek, tak to pochopitelně jsi se dopracovala k nesmyslům. A my ostatní co jsme sem dávali adresy a jména tak byla samozřejmě nepravé, nejsme magoři.

Luci (St, 9. 6. 2021 - 10:06)

Nedovolila janoušek, ale triky. Mám na to člověka v SS

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 10:06)

Haha, ty jsi střevo, musíš se ještě hodně učit, když chceš trolit a někoho prudit. A taky si zjistit, jak je tenhle web zabezpečenej, prostě si o tom všem něco nastudovat. Ty jsi ta, co tady včera nevěděla co je stalking? Triky a pověry? Já Janoušek taky nedovolím, haha. Není on už zavřenej nebo pořád uniká spravedlnosti za tu vietnamku?

Navstěvník (St, 9. 6. 2021 - 10:06)

Dobrá kódovaná odpověď.

Karel (St, 9. 6. 2021 - 09:06)

Tak to si opravdu můžete podat ruce! Vyšikanovali jste neškodnku Kláru ,která psala zajímavý příběh dokonce i k tématu. Ty vaše bláboly byly skutečně jen účelová msta. Jen
nyní doporučuji přepsat název vlákna na "Líbí se vám jak kluk,holka trollí ?"

Aha! (St, 9. 6. 2021 - 09:06)

A vy máte právo soudit? Když to bylo pro vás nudné tak jste to nemuseli číst. Jen se přiznáváte k tomu jací jste morální hrůzy a lidský odpad. Konficius i Kikina to pojmenovali přesně. Cilená štvanice. Klára nikoho neomezovala byla svá a psalo sem též mnoho jiných a ty díky vašemu hyenismu také zmizeli. Můžete si blahopřát!

Klára (St, 9. 6. 2021 - 05:06)

Dobre ráno.

Luci (Út, 8. 6. 2021 - 21:06)

Nahlédnu. Nechci mít patent na rozum,ale že je to cílený útok osobního charakteru ,tak o tom jsem přesvědčena. Dám vám vědět, děkuji.

Návštěvník (Út, 8. 6. 2021 - 22:06)

Můžu prosím vědět tvůj věk?

Luci (Út, 8. 6. 2021 - 23:06)

24

50 (St, 9. 6. 2021 - 00:06)

Je vidět,že nemáš moc zkušeností,nechci na tebe chytračit,ale si ještě mladá a nejspíš se neorientuješ v tr. právu,přečti si,co znamená stolking,jaké jsou znaky atd.,ale ne na diskuzi,ale v zàkoníku,myslím to upřímně,jak tady někteří placají o žalobách a o podobných blbostech,tak tomu se dá jen smát,jen jsem chtěl upřisnit

Návštěvník (Út, 8. 6. 2021 - 21:06)

„Zlo je zlo, Stregobore,… Menší, větší, střední, všechno jedno, proporce jsou relativní, hranice nejasné. Nejsem zbožný poustevník, nečinil jsem v životě jen dobro. Mám-li však volit mezi dvěma zly, nevolím raději vůbec…“ — Andrzej Sapkowski-

Zdroj: https://citaty.net/citaty/282051-andrzej-sapkowski-zlo-je-zlo-stregobore-mensi-vetsi-stredni-vs/

Reklama

Přidat komentář