Reklama

Cuckold

když (Po, 14. 4. 2014 - 08:04)

mu to takto vyhovuje, tak si to užívá a tím pádem asi chudák nebude

... (Po, 14. 4. 2014 - 07:04)

Včera jsem se opět...chudáku

xeryus (Ne, 13. 4. 2014 - 22:04)

Včera jsem se opět díval,jak ta moje souloží s milencem... přitom jsem měl podvázaná varlata a onanoval před nimi...

,.,.,.,..,..,.. (St, 9. 4. 2014 - 22:04)

Na pasece tři smrky stojí,
pod nimi mládenec nemocný
vyhublá svoje prsa hojí
a čítá, čítá dlouhé dny.

Den za dnem jako vlna ubíhá,
však mládenec se dosud nezdvihá,
nehybný musí být a tichý musí být,
neb plíce malátná a zpola neživá
jsou jako plachý pták, jejž nesmíš zaplašit,
— sic nezpívá.

Na pasece tři smrky stojí,
vichřice nosí čas, čas rány hojí,
mládenec vzhůru zvedá skráň:

„Oblaků bílé rafije,
nebeským orlojem se rychle otáčejte,
ať přijde hodina, která mi odbije:
Hej, uzdravený, vstaň!“

to Sirius black (St, 9. 4. 2014 - 17:04)

No asi tě to téma taky lákalo, když jsi vstoupil,takže vítej:-)))

petrhall (St, 9. 4. 2014 - 14:04)

Z vlastni zkušenosti vim že když je manžel submisivni dřiv nebo později stejně skonči jako cuckold Ženska potřebuje do postele pořadnyho chlapa a to manžel co doma nahy poslušně uklizi,vaři a posloucha na slovo rozhodně neni Těžko večer manželku vzruši nahej chlap u žehliciho prkna

Sirius black (St, 9. 4. 2014 - 14:04)

Tolik deviantů , úchylu a jedinců s těžkou poruchou osobnosti pohromadě se hned tak nevidí.

mik (St, 9. 4. 2014 - 10:04)

Koukám co se tu rozjelo za téma...taky ,,cuckolding" s manželkou provozujeme i když ne vyloženě jako životní styl,ale spíš jako zpestření našeho sexuálního života.
Reálná kastrace u zdravého člověka je hrozné zmrzačení.Chápu pocity které k tomu vedou,ale pokud vím jsou i jiné cesty a ne tak nevratné.např medikamenty na tlumení sex apetitu co berou např.vojáci apd.
Lidi neničte se!!!

pits (St, 2. 4. 2014 - 19:04)

Určitě může,záleží na...U ženy stačí, když je to škodolibá potvora. Stačí, když se jí líbí, že se jí muž podvolí před milencem a zahraje si na poslušnýho téměř všeho schopného troubu.

Berta (St, 2. 4. 2014 - 12:04)

Vykleštěnýho jsem zrovna...Určitě může,záleží na povaze a na stupni dominance ženy.Někteří jsou poslušní jak dobře vycvičení psy.

pits (St, 2. 4. 2014 - 11:04)

Proč...Vykleštěnýho jsem zrovna nemyslel, to už je i na mě pořádný extrém. Myslíš, že nevykleštěnej nemůže být poslušnej a oddanej?

Berta (St, 2. 4. 2014 - 09:04)

Ty by jsi mu pomohla?Proč ne?Samozřejmě,vykleštěný paroháč je naprosto bezproblémový a poslušný.

pája (Út, 1. 4. 2014 - 07:04)

Hovno , pěkně ty nadržený...já žasnu, to jsou názory!

jenom slízat se (Čt, 27. 3. 2014 - 11:03)

Hovno , pěkně ty nadržený perverzní samice Vymrdat do
prdele a pak to těm blbům vrazit do huby ať je sranda ještě větší .
A pak zvesela naopak - sráčům kaďáky a těm ludrám rypáky !
Caliburn

pits (Čt, 27. 3. 2014 - 11:03)

Pokud někomu dělá dobře...Ty by jsi mu pomohla?

Berta (St, 26. 3. 2014 - 14:03)

Ten cuckold alespoň ví na...Pokud někomu dělá dobře že je paroháčem a ještě sluhou milence své ženy,tak nic proti tomu.Kdo chce kam,pomozme mu tam.

excucky (St, 15. 5. 2013 - 12:05)

To, proč to manžel akceptuje může mít spoustu příčin. Od zevšednění, únavy, nemoci až po prozaické "soustevné přehonění", kdy nedochází k plné a trvalé erekci nebo obtížím "udělat se". To může vyvolat pocity vlastní neschopnosti s vyústěním k zapojení jiného muže. Stejně tak to může být příliš malá velikost penisu. Hlavní roli pak hraje submisivita, kdy muž souhlasí s celou řadou činností, které by běžně nedělal a které jej ještě víc stahují dolů, do podřízené role. Takový muž pak asistuje před příchodem bulla, před odchodem manželky k němu (odchloupkování, poslední "olíznutí"), v jejich přítomnost "pomáhá zavést" a v každém případě své ponížení stvrzuje orálně, ať už manželce, či jejímu milenci "po" a to se vším všudy.

Berta (St, 15. 5. 2013 - 11:05)

mně by jen zajímalo když...Samozřejmě,že manžela miluji,ale po sexuální stránce už mne sám nemůže uspokojit a proto souhlasí s účastí jiného muže.Je proto jak jsem psala vědomým a spokojeným paroháčem.Není podváděn,jako spousta jiných mužů,nevědomých paroháčů.

Ilona (St, 15. 5. 2013 - 09:05)

Ty musíš bejt pěkná...Pěkná pinda asi bude,když je manžel spokojený,že mu jiný pomůže s manželkou na kterou sám nestačí.Potom mu to vyhovuje a není proč to odsuzovat.

dan (Po, 17. 3. 2014 - 13:03)

Pokud je s tím spokojený a...Doris, "palec nahoru", souhlas.

Reklama

Přidat komentář