Reklama

Cuckold

CHOV PRASAT (St, 23. 4. 2014 - 23:04)

Chce to opravdu hodně...Chov prasat je nedílnou součástí chovu hospodářských zvířat. Obliba tohoto masa je v návaznosti na tradiční českou kuchyni a je v současné době na našem území nejkonzumovanějším masem. Vedlejšími produkty v chovu prasat jsou krupon, štětiny či krevní žlázy (slouží k výrobě biopreparátů). Toto odvětví živočišné produkce, je jedno z mála, které není ovlivněno přímou dotační politikou a proto jej řadíme mezi odvětví, které je v rukou tržního hospodářství. Chov prasat je přímo navázaný na pěstování obilovin a je na něm závislý. Prase se oproti jiným hospodářským zvířatům vyznačují: vysokou plodností (až 15 selat ve vrhu, 2,4 za rok), krátkou dobou výkrmu a rychlou intenzitou růstu aj.

Marta (St, 23. 4. 2014 - 19:04)

Chce to opravdu hodně...Ubohý deviante.
Měl by ses léčit.

lado (St, 23. 4. 2014 - 18:04)

hodnej

Láďa (St, 23. 4. 2014 - 18:04)

tak to tvuj chlap bude mit...To mu na příkaz manželky dělám už teď,protože když má manželka menses,tak se nechce vzrušovat.

lado (St, 23. 4. 2014 - 18:04)

tak to tvuj chlap bude mit doma dve holky co mu budou kourit pero.

Láďa (St, 23. 4. 2014 - 18:04)

Chce to hodně trpělivosti....Chce to opravdu hodně trpělivosti.Přítel mé ženy chce abych už neměl semeno.S manželkou to domluvily a o víkendu prý budu podroben zákroku který to vyřeší,asistentka manželce řekla,že se to dělá běžně,když je potřeba samce zbavit choutek a schopnosti a ujistila ji že je to nebolestivé a za patnáct minut hotové.

pits (St, 23. 4. 2014 - 09:04)

[email protected] -...Ptej se na co chceš: [email protected]

hanka (Út, 22. 4. 2014 - 16:04)

Pardón :-) ten email moc...ahoj, já bych se přidala a také ráda načerpala nějaké info, dejte do kopie [email protected]
díky
hanka

pro Alizze (Út, 22. 4. 2014 - 11:04)

[email protected] -...Pardón :-) ten email moc nepoužívám. Správný je nikolka.jancikova .....

..... (Út, 22. 4. 2014 - 10:04)

písni mi email jestli tě [email protected] - pár otázek bych měla.

pro Alizze (Út, 22. 4. 2014 - 10:04)

Muže už máme :-) děkuji.

Alizee (Út, 22. 4. 2014 - 07:04)

Víte, kde hledat muže,...písni mi email jestli tě to zajímá víc....

pits (Po, 21. 4. 2014 - 23:04)

Víte, kde hledat muže,...Chce to hodně trpělivosti. Nejlepší je to na chatech, dobře v klidu si s nima o tom popovídat a pak se sejít. Bohužel, víc je žvanilů, kteří pak nepřijdou, ale občas se najde někdo, kdo je naladěný na stejnou vlnu a pak je to pohoda.

Alfaman (Po, 21. 4. 2014 - 12:04)

Jako ženě ti křehkost určitě sluší. Možná pro některé chlapy jsou drsné ženy zajímavé, ale určitě ne pro každého.

Alfamane (Po, 21. 4. 2014 - 12:04)

I na tvé komentáře jsem narazila :-( jsou docela drsné. Já jsem křehká, citlivá duše. Pouze můj názor. Nezlob se. Ale pár dní čtení tady mi dalo docela hodně. Děkuji

..... (Po, 21. 4. 2014 - 11:04)

Po přečtení předchozích komentářů jsem zjistila, že i zde jsou lidé, kteří "cuckold" a "kandaulismus" odsuzují a opravdu si dělají z nás, co to myslíme vážně srandu. Chjo :-(

Alfaman (Po, 21. 4. 2014 - 11:04)

Já jsem též chápavá, ale...Ani já jsem se předtím o cuckolding nezajímal. Vlastně proto, že sex zena/2 chlapi mi nic neříká. Do trojky bych upřednostnil dvě ženy. Ale že bych před očima manžela pořádně udělal jeho paní mě docela rajcuje.

Nikol (Po, 21. 4. 2014 - 11:04)

Já jsem též chápavá, ale s tímto jsem se nikdy nesetkala. Mrkla jsem tedy na pár videí a ejhle, vzrušující.

Alfaman (Po, 21. 4. 2014 - 11:04)

Víte, kde hledat muže,...Mám pochopení pro spoustu věcí. A srandu si dělám pouze z hlupáků ;)

Nikol (Po, 21. 4. 2014 - 11:04)

Víte, kde hledat muže, kteří mají pro tohle pochopení? Takové, kteří si z toho nedělají srandu?

Reklama

Přidat komentář