Reklama

Jak dlouho LZE VYDRŽET BEZ SEXU?

starší muži (Pá, 29. 4. 2016 - 09:04)

Dříve se bez sexu obejdou muži, protože jejich sexualita stárne výrazně rychleji..

Jindra (Pá, 29. 4. 2016 - 09:04)

Pipina se sama ozve.Kateřina.Je to zřejmě tím,že jsi zvyklá na pravidelný sexuální život.Ale ty holky které třeba delší dobu nikoho nemají,tak jim to ani nepřijde,a maximálně podle potřeby onanují.Když na to přijde,tak bez sexu lze vydržet neomezeně dlouho,ale bez masturbace ne,protože potřebu sexuálně se uvolnit máme všichni.

Nevím jak to ho (Čt, 28. 4. 2016 - 16:04)

Pipina se sama ozve.Kateřina.

Monika (Ne, 24. 4. 2016 - 19:04)

Máš pravdu.Ach jo. Je to pořád dokola. Já myslím, že je to kus od kusa a nemáme si co vyčítat jak ženy tak muži. Ale chápu, potřebujete si zanadávat že věci nejsou jen podle vás.

Jan (So, 23. 4. 2016 - 22:04)

37, Moniko...

pro...Máš pravdu.

Hans (So, 23. 4. 2016 - 21:04)

Myslím, že Honzík píše nesmysly. Bojí se vztahu a vším co s tím souvisí, že by musel na vztahu pracovat atd. Zatím je mu 37, sice za zenitem, ale jde to. Za 20 let už bude jen sedět na gauči a čučet na TV a nadávat že si nic neužil.

Cynik - realist (So, 23. 4. 2016 - 20:04)

Mrd.ky ženský...Především hážeš všechny do jednoho pytle - a to je přece naprostý nesmysl("Ženský jsou pěkný kun.dy."). A pak - v příspěvku, na který jsem zareagoval, se přece předvádíš úplně jinak:"Ale když se s někým seznámím, tak mě hrozně baví dotyčnou odmítat a zkoušet jak dlouho vydrží." Z toho logicky plyne, že ta, s níž se seznámíš, ti zatím nijak neublížila, proč máš tedy nutkavou potřebu ji od začátku trápit? Ne, můj názor jsi nedokázal vyvrátit, soudím, že někdy v minulosti s tebou některá, nebo některé přítelkyně dost zamávaly, a ty teď máš zcela vědomou a zvrácenou potřebu mstít se za ně dalším. Vidím to asi tak, že se teď snažíš vylíčit sám sebe v lepším světle - to ale nic nemění na věci, že se dokážeš chovat jako psychicky narušený skřet.

Honza (So, 23. 4. 2016 - 20:04)

37, Moniko...

pro...Mrd.ky ženský...

Honza (So, 23. 4. 2016 - 20:04)

Opravdu, hrozná sranda....37, Moniko...

pro Realistu: a když něco podobného dělají ženy, tak je vše v pořádku? Proč by nemohl chlap. Ženský jsou pěkný kun.dy. Když chtěj pichat, tak chlap musí být vždycky po chuti. Když je to obráceně, tak je bolí hlava, a je to naprosto v pořádku. Když nechce píchat ženská, je to přijatelný a normální, když nechce chlap, je divnej, zakomplexovanej, ubožák. Názory pěkně na hov.no...

Monika (So, 23. 4. 2016 - 16:04)

Opravdu, hrozná sranda. Kolik ti je Honzík.
Realisto ;-)

Cynik - realist (So, 23. 4. 2016 - 07:04)

To je možný. Ale když se s...Ty musíš být opravdu pěkně zakomplexovaný dáreček. To je skutečně velké mistrovství, takhle ubohým způsobem ženy a dívky trápit. Nu, všeho do času - a tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu... Docela bych ti přál, aby se našla ženská, která by dokázala takhle kroutit s tebou a vidím tě v náramně živých barvách, kterak k ní pelášíš tu s kytičkou, tu s drobným dárečkem, mordu zkřivenou do slizkého úsměvu, z huby ti tečou provazce slin... a ona pořád nic. Lezl bys vzteky po zdi, okusoval vegetaci a vodopády slz zkrápěl široké okolí. I když - tohle se mi asi nemůže splnit, pokud dokážeš mít někoho rád, tak patrně výlučně sebe.

Honza (Pá, 22. 4. 2016 - 21:04)

A máš vůbec představu,...To je možný. Ale když se s někým seznámím, tak mě hrozně baví dotyčnou odmítat a zkoušet jak dlouho vydrží. Je to hrozná sranda. Ženský totiž hrozně těžce nesou když je chlap odmítá a nemá o sex zájem, tak jak by si ony představovali. Obráceně je to v pořádku, to je společensky přípustný, ale chlap musí být vždy připravenej a nadrženej. Proto mě to tak baví...

Jan (Pá, 22. 4. 2016 - 19:04)

co za štěstí považujeme.Štěstí je pocit, ne "co za štěstí považujeme".

Záleží (Pá, 22. 4. 2016 - 18:04)

co za štěstí považujeme.

Felicita (Pá, 22. 4. 2016 - 17:04)

Já jsem vydržela celý život, je mi 68. A byl a je to krásný život, když vás ovšem tento pud netýrá...nemá každý to štěstí!

Monika (Pá, 22. 4. 2016 - 16:04)

To fakt nedělám. A máš vůbec představu, jak s takovým uvažováním dopadneš? Asi sám, viď.?

Honza (Čt, 21. 4. 2016 - 21:04)

To je opravdu zvláštní,...To fakt nedělám.

tak (Čt, 21. 4. 2016 - 21:04)

Jistě, že se dá vydržet dlouho :-) proč by se nedalo? Mě se třeba nedaří ve vztazích a na jednorázový sex si ani netroufám a ani o mě nemají holky absolutně zájem takže nemám jinou možnost než být bez sexu. Přežít se to samozřejmě dá.

Monika (Čt, 21. 4. 2016 - 17:04)

Žádnýho milence...když...To je opravdu zvláštní, primitivní uvažování. To si děláš srandu, viď.

Jindra (Čt, 21. 4. 2016 - 10:04)

Je mi 37, sex jsem měl asi...Jo,bez sexu se dá vydržet,ale otázka je jestli je to jen dočasné řešení a nebo trvalý stav.Když někdo z absence sexu udělá z nouze ctnost,tak to není o tom že by dotyčný o sex neměl zájem,ale pravděpodobně je to způsobeno tím že se mu nedaří navázat trvalejší sexuální známost.Je tedy známá věc,že člověku který je zvyklý na pravidelný sexuální život,a potom z nějakého důvodu dojde k jeho narušení,že mu to potom bude chybět,to je logické,at' už muži a nebo ženě.Jinak nevím kdo ze sebe dělá zas takového sexuálního maniaka,ale pravda je taková že nezadaný zdravý člověk,s pravděpodobností hraničící až s jistotou,se prostě sexuálně uspokojuje sám.O tom žádná,onanuje každý zdravý člověk.

Reklama

Přidat komentář