Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Alena (St, 22. 6. 2011 - 06:06)

Je to stejně krása chlap bez koulí. Proč je jich tak málo, uáááá.

Alena (St, 22. 6. 2011 - 06:06)

že si na něm sedí ...Ty si sedíš leda tak na mozku. Vidíš co tam není!

Sťopa (So, 18. 6. 2011 - 22:06)

Tak ja vám niečo poviem. Keď som mal zhruba 10 rokov, vzal som z pivnice bratov bicykel. Bola to taká ruská ukraina z rúrou. Šalili sme sa a naháňali na bicykloch. Keďže som nemohol sedieť na sedadle tak som bicikloval tak našikmo, že rúra ma tlačila rovno do rebier. Vadilo mi to tak som pri najbližšej lavičke vysadol na sedadlo a odvážne som sa rozbehol. Predomnou sa zrazu objavila mamička s kočíkom a ja som podvedome skočil zo sedadla rovno s gulkami na rúru. Jedna guľa sa vykĺzla, ale druhá to nejako schytala. Bola to taká bolesť, že som sa skoro pozvracial. Navrela mi a ja som sa bál doma povedať čo sa mi stalo. Chodil som skrčený a bál som sa, že na to rodičia prídu. No neprišli. Do týždňa ma bolesť prešla. Mal som obavy, či budem mať niekedy deti. No chválabohu dnes mám cez 30 rokov a dve krásne dcéry. Chlapca sa mi nepodarilo spraviť, vraj to zavisí od muža a možno to súvisí s mojím úrazom. No aj tak som šťastný otec, zatiaľ sú zdravé a pekné. Čudujem sa však takým, čo sa chcú dať vykastrovať, veď už sa im nepostaví a pripravia sa o slasti života.

jasan (So, 18. 6. 2011 - 18:06)

Pytel má schovaný, sedí si...že si na něm sedí ...

xox (So, 18. 6. 2011 - 16:06)

Ubohej mrzák, a zřejmě i zfetovanej.

Alena (Čt, 16. 6. 2011 - 17:06)

Jelikož vidím že jsi...Trotl jsi leda ty. Podívej se tam znova. Už tam dal další fotky ty fotošope!

xox (St, 15. 6. 2011 - 18:06)

p.s. Nějak nemůžu pochopit, co je to za novou módu obdivovat mrzáky?

xox (St, 15. 6. 2011 - 18:06)

Vidím krásný péro, ale...Jelikož vidím že jsi obzvláště natvrdlá, a brýle nejsou to jediné, co ti schází, tak tedy ještě jednou, jak pro totálního mentála.
Tak tedy: Na fotce také vidím ptáka bez koulí, který má ale nad sebou vytetovaný obrázek chlapa s křídly, držící na rukou ženu. Ten vytetovaný chlap má stopořenýho ptáka s koulema.
Je tenhle popis již dost podrobný, aby to pochopil i takový trotl jako ty?

Pro ostatní: Možná by jste se divili, co všechno dokáže Photoshop, právě tato fotka je toho zářným příkladem. Bez koulí by mu rozhodně takhle nestál.

Alena (Út, 14. 6. 2011 - 17:06)

Pytel má schovaný, sedí si...To se mi nezdá. Zkusím mu napsat jestli má další fotky :-)

original (Út, 14. 6. 2011 - 17:06)

New age eunuchs: motivation and rationale for voluntary castration.
Wassersug RJ , Zelenietz SA , Squire GF .
Source
Department of Anatomy & Neurobiology, Dalhousie University, Halifax, Nova Scotia, Canada. [email protected]
Abstract
We used a survey posted on the Internet to explore the motivation of men who are interested in being castrated. Out of 134 respondents, 23 (17%) reported already having been castrated. The 104 (78%) individuals who said they had not been castrated were asked why they wanted to be castrated and why they had not actualized that desire. They were given multiple-choice answers to select from. The major reason (selected by 40% of respondents) for desiring castration was to achieve a "eunuch calm" and freedom from sexual urges; however, a large proportion (approximately 30%) of respondents found fantasies about being castrated sexually exciting and a similar percentage desired castration for the "cosmetic" appearance it achieved (which we interpret to mean scrotal removal along with an orchiectomy). This high interest in castration as either a sexual stimulus (a fetish) or a cosmetic enhancement was unexpected and contrasted with the more classically stated motivation for voluntary castration in the psychiatric literature, ie, libido control and transsexualism. Internet discussion groups that serve these men may encourage them to act out their castration fantasies. Alternately, Internet discussions may give them a displacement outlet for their fantasies and decrease the risk of castration by nonmedically qualified "street-cutters" or by self-mutilation. Forty percent of our respondents claimed that they would have an orchiectomy, if it were cheap, safe, and simple. A quarter wanted to try chemical castration first, but 40% were embarrassed to talk to their doctors about their interest in castration. Information now available on the Internet provides these men with increasingly easy access to street-cutters and directions on how to perform surgical castrations, putting them at risk of permanent injury and disability. Physicians need to be aware of these risks.

Copyright 2004 Springer Science + Business Media, Inc.

xxx (Út, 14. 6. 2011 - 17:06)

Nový věk eunuchy: motivace a důvody pro dobrovolnou kastraci.
Wassersug RJ , Zelenietz SA , Squire GF .
Zdroj
Ústav anatomie a neurobiologie, Dalhousie University, Halifax, Nova Scotia, Kanada. [email protected]
Abstraktní
Použili jsme průzkum zveřejněny na internetu prozkoumat motivaci lidí, kteří mají zájem v tom, že kastrovaný. Z 134 respondentů, 23 (17%) uvedlo, který byl již kastrovaný. 104 (78%), jednotlivci, kteří uvedli, že nebyl kastrovaný byli dotázáni, proč chtějí být kastrovaný a proč oni ne, že touha aktualizována. Oni dostali více-výběr odpovědí vybrat. Hlavním důvodem (volí 40% respondentů) pro touží kastraci bylo dosáhnout "eunuch klidu" a osvobození od sexuální nutkání, ale velká část (cca 30%) respondentů zjištěno, fantazie o tom vykastrovaný sexuálně vzrušující a podobné procento požadované pro kastraci "kosmetický" vzhled dosáhl (které jsme interpretovat v tom smyslu, šourku odstranění spolu s orchiektomie). Tento vysoký zájem o kastraci buď jako sexuální stimul (fetiš), nebo kosmetická vylepšení byl neočekávaný a kontrastoval s více klasicky uvádí motivaci k dobrovolné kastraci v psychiatrické literatuře, tedy libido kontrolu a transsexualismu. Internet diskusních skupin, které slouží tito muži mohou povzbuzovat je, aby jednala jejich kastrace fantazie. Střídavě, Internet diskuze jim vysídlení odbyt pro jejich fantazii a snížit riziko kastrace nonmedically kvalifikovaný "Řezačky street-" nebo self-zmrzačení. Čtyřicet procent respondentů uvedlo, že naši budou mít orchiektomie, kdyby to bylo levné, bezpečné a jednoduché. Čtvrtletí chtěli vyzkoušet chemické kastrace jako první, ale 40% bylo trapné mluvit se svými lékaři poradit o jejich zájem na kastraci. Informace nyní dostupné na internetu poskytuje tito muži se stále snadný přístup k street-frézy a pokyny, jak provádět chirurgické kastrace, dávat jim hrozí trvalé poškození a postižení. Lékaři si musí být vědomi těchto rizik.

Copyright 2004 Springer Science + Business Media, as

Alena (Út, 14. 6. 2011 - 16:06)

Říkal jsem ten...Vidím krásný péro, ale koule nikde. Vpadá to fakt hodně zajímavě. Brejle si kup ty.
http://bmezine.cz/?ok=2&fid=3206&PHPSESSID=2b701b5b6b0d4c3cc5de4b069022de6d

xxxxxxx (Po, 13. 6. 2011 - 15:06)

Poslední, co Conrad slyšel, než ho přemohla příšerná bolest a černočerná tma, byl mrazivý hlas Madam:
"Tak a teď mám konečně důvod, abych tě mohla důkladně potrestat!"
Conrad se probudil oslepujícím světlem, které mu svítilo do obličeje. Ihned zavřel oči, ale vzápětí je zas pootevřel. První, co uviděl, byla doktorka v bílém chirurgickém úboru a s operační rouškou zavěšenou pod bradou. Za ní stály Allyson a Madam. Když Conrad přicházel stále více k sobě, uvědomil si, že je nahý a přivázaný k jedné z těch nerezových židlí v operačním sále! Dokonce i hlavu měl připevněnou k opěrce, takže jí nemohl ani pohnout a byl přinucen dívat se mezi své nohy, které měl přivázány roztažené ve vyvýšené pozici.
"Aha, Connie už přichází k sobě. To je dobře. Můžeme tedy za chvíli začít," řekla Allyson.
"Je tak krásně jasné, co máš vždycky v plánu, Connie, věděly jsme, že se pokusíš utéci, a tak jsme jen hlídaly to francouzské okno do zahrady. Skočila jsi do pasti nádherně, i když jsem netušila, že mě uhodíš. Krk mne dnes hodně bolí. To jsi neměla dělat, Connie. Chtěla jsem matku přemluvit, abys dostal během nezbytných operací anestézi a prášky proti bolesti, ale teď sis jenom vysloužil trochu bolesti. Nesmířila jsi se s tím, co jsem pro tebe plánovala, a protivila jsi se výcviku. A tak ti dnes ráno doktorka odstraní zdroj tvého odporu a pak už nebudeš mít žádný důvod vzdorovat. Bude mi potěšením být u toho," pokračovala Allyson.
Madam postoupila vpřed a řekla: "Varovala jsem tě, Connie, ale ty jsi se rozhodla neposlechnout a pokusila jsi se o útěk. Trest za pokus o útěk je odstranění jednoho varlete. Tvůj první trest jsem odložila, protože jsem si byla jistá, že to zkusíš znovu. A tak ti teď doktorka odstraní obě varlata. Jsem si jistá, že to zajistí nápravu tvého chování a ty se přizpůsobíš mému výcviku mnohem dříve. Když nebudeš mít zdroj mužských hormonů, ženské hormony, které dostáváš, převeznou ovládání tvé mysli a těla mnohem rychleji."
"Ne, ne! To nemůžete udělat, prosím nechte mne jít a já zmizím někam hodně daleko a už o mně nikdy neuslyšíte. Prosím, Allyson, prosím!," žadonil Conrad.
"Bojím se, že to není možné, Connie, já chci, aby ses stal tím, ke komu jsi se vždy choval tak opovržlivě… Ženou! Ber tuto malou operaci jako první z mnoha, které podstoupíš, než se staneš dokonalým exemplářem ženy, abych tě potom mohla předvádět všem těm ženám, které jsi zneužil," opáčila Allyson.
Doktorka se přesunula mezi Conradovy nohy a ovládala židli tak, že se přetočila vzad a Conradova hlava a ramena byly potlačeny vpřed. Teď se Conrad díval přímo do svého rozkroku. Jeho penis uvězněný v pouzdru byl páskou připevněn k podbřišku, což umožňovalu nerušený výhled na šourek a varlata, které již byly potřeny nějakou oranžovou tekutinou. Sestřička pokročila vpřed k doktorce a přidržovala mu pod šourkem nerezovou misku. Doktorka potáhla přední část šourku vpřed a jeho středem vedla dlouhý řez od jednoho konce k druhému.
"AAAAAAAAAAAAAAH! Zastavte, zastavte… Prosím, zastavte," vřeštěl Conrad.
Doktorka rychle hmátla do zakrvácené štěrbiny a vytáhla ven varle s chámovodem. Potom posunula Whitův kastrátor na chámovodu co nejdále směrem k tělu a pomalu sevřela jeho čelisti. Kastrátor nejdříve rozdrtil chámovod a dokonale přerušil tok krve a potom pouhým jemným řezem čepele doktorka chámovod přeřízla. Uvolněné varle spadlo s tlumeným žuchnutím do zakrvácené mísy.
"AAAAAAAAAAAAAAAAh, IIIIIIIIIIYEEEEEEEEEE, OOOOOOOOOOOOH, OOOOOOOOOOOOOOOh, OOOOOOOOOOOOOOOOh." Conrad řval a vřeštěl, nucen pozorovat, jak ho doktorka kastruje.
Potom doktorka zopakovala celý proces na druhém varleti a potom povolila sestře vstříknout do rozříznutého šourku Novakain.
Právě ho na invalidním vozíku vezly po odpoledním sledování hypnotických pásků zpět do jeho pokoje, když najednou promluvil:
"Proč jsem na invalidním vozíku?"
Betty odvětila: "Protože se právě zotavuješ po drobné operaci a teď jsi právě přišel k sobě."
Slovo operace spustilo v jeho paměti poplach, co mu doktorka chtěla provést, a doufal, že to byla jen ošklivá noční můra. Sáhl si mezi nohy, aby se v tom utvrdil. Jeho prsty však nahmataly jen penis a pak už jen volnou hladkou pokožku! To nebyl sen… Ony ho opravdu vykastrovaly!
"Nemusíš to kontrolovat, Connie, jsou navždy pryč," řekla Nancy laškovně.
Conrad se zmohl jen na hluboký sten, když si plně uvědomil, co mu udělaly, a když toto zjištění tvrdě zasáhlo nejhlubší část jeho já.

xox (So, 11. 6. 2011 - 21:06)

A kde? Já žádný nevidím!...Říkal jsem ten vykérovanej, to znamená "vytetovanej" (pro ty pomaleji chápající). Tak si Aleno zajdi na oční. Pár dioptrií to spraví, není se za co stydět.

Alena (Út, 7. 6. 2011 - 14:06)

Bez koulí ale s pořádným...A kde? Já žádný nevidím! Leda by je měl neviditelný!!!

fantomas (Út, 7. 6. 2011 - 10:06)

Prosíím prosíím, tu o...Určitě se tu brzy objeví další báchorka, o tom vůbec nepochybuj :D

xox (Út, 7. 6. 2011 - 08:06)

Prosíím prosíím, tu o Smolíčkovi taky!

tata (Po, 6. 6. 2011 - 21:06)

o návštěvě psychiatra?ta ja som varlata stratil. Znie to neuveritelne, ale je to tak. Som taky sem tam zabudnutý a tiez ma zeny nechcu. Som jak bezdak aj viem. Raz som siel so stanici od vlaku a bol som jak vzdy nadrzaný. Stáli tam dve ciganky a fajcili. Zacali provokovat a posmesne. Tak som tam jednej povedal, ze jej ho tam supnem. Ta smiali sa este vacej. Tak vybral som ho z nohavíc venku a uz kukam, cigancure zacali sa moc chichunat a naraz kopa ludi a policajti sli ke mne. Ta zacal som utikat kade lahsie, ale vtáka som neschoval, bo som neznal hned zazipsovat rozparek. No vypito som mal a potknul som sa a podho na zem. Zrýpal som sa jako prase. Silna bolest a kukam krvave ruky som mal. Rozparal som si varlata o drot pri chodniku, aby deti nestupali na travnik. Prosol som domu a dal som si rundu. Ráno ma stale bolelo pod bruchom a hanbil som sa ist ku doktorovy tak mi to potam zacalo hnisat. Musel som, ale bolo neskoro, hned ma brali do spitála. Seci krutili hlavami, co to za debila som. Ja znam, ze maju pravdu. Varlata nemam no berem tabletky. A vlastne neberem. Doktor recoval, ze aby mi stál, ale naco. Som sam a ani ciganky ma nechcu ta naco sa krmit s tabletkami. Nestoji mi a kaslem na to. Kamarati vraveli, ze dade citali, ze ked chlap nema gule tak mu vraj meknu a rozpadaju sa kosti. Neznam ci to pravda, zatial so cely no gule nemam len asi rok. Ta to ne hanba, len jak ta tu citam, dakto si nasilu chce odrazat gule. To dilino. Ja by som ich chcel mat. Teraz je to take nudnejsie, ci zena ci chlap to mi je jedno. Nebavi ma ani to ani to. A kec kukam dajaky smutny film ta placem jak male decko. Ta dostance uz rozum bo sce glupe jak me cujece. Chlap bez varlat, ta to nechlap to vol ja pisece.

neuvažuješ (Po, 6. 6. 2011 - 07:06)

Velmi casto som som myslel na...o návštěvě psychiatra?

peter (Ne, 5. 6. 2011 - 22:06)

Velmi casto som som myslel na kastraciu az v starsim veku som sa rozhodol nsel som kamaratku ktora mi slubila asistovat a prezit spolu velke vzrusko.A tak v piatok sdme urobili pripravy oholil som celeho vtaka potom pripravil som sterilny material z autolekarnicky.Dalej som vysterilizoval noznicky ihlu na site a pripravil nit.Vecer prisla a tak zobral som pieknie sprhu a pripravil gauc dal som cistu plachtu a cisty uterak.Ona perknie sa tez vyzlakla a zobrala sprchu.Potom prisla a vystrekala vtaka dezinfekcnym sprejom.A tak to sme zacali povedal som aby to robila stredom pitlika ,a urobila mi tam derku pichla noznicky.A hladkala moj penisk ja som ju drzal za jej vaginku.bolo uz velke vzruzko kazal som jej pomalu strhat pitlik a tak i robila a hrala sa z peniskiem po 20 minutach ukazalo sa varle ale bolo zabalene hovoril som jej aby i to prestrihla a zveksila otvor potem ukazalo sa cele varle.bolo to uz vemi velke vzrusko pre nas oba.Kazal som jej podviazat snurky a potom sme sa hrali ja z jej vaginkou a ona z penikem.Ked to bolo blisko vyvrcholenia kazal som aby peniska dala do vaginy sadla a to sa i stalo teraz ak budemy v vrchole ma na moj pokin odstrihnut varle a tak sa to i stalo ked som cakal vytrisk semena stalo sa to a ta bolest razem z velkim vzruskom avyvrcholeniem bolo obrovske prezite ona sedela este chvliu na mojim penisku plecami k mnie krvacanie bolo velmi mele a tak poto urobila mi tri stehi a prilozila sterilny balik dal som obcisle slipy a bolo po krasnym prezite mozno urobim to este raz ale to treba pockat az sa pekne zahoi.Som velmi stastny to treba prezit to obrovske vzruzko.Skuste to .Ahoj.

Reklama

Přidat komentář