Reklama

Cuckold

Karel (St, 22. 5. 2013 - 16:05)

Já bych neřek že je to...A jdete do ní oba,nebo jen sleduješ?Já to s kolegovou manželkou dělám před ním a jeho to pěkně nažhaví.Když na mně poprvé vybalili co po mně chtějí byl jsem v rozpacích,ale pak jsem si dal říct,je moc pěkná.

OV cuck (St, 22. 5. 2013 - 12:05)

Já bych neřek že je to věc neobvyklá v přírodě - psovité šelmy hlavní samec šuká a ostatní koukají a jsou podřízení. Mě to teda tyky vyhovuje. občas uděláme mejdan a kámoš manželku osahává všude a já u toho honím a moc se mi to líbí.

jirka (Čt, 11. 12. 2014 - 15:12)

Tak to jak tu někdo psal že...Ono to ponizeni cuckolda je obcas treba, aby nevypadl ze sve podradne role a udrzovalu se jeho ego neustale potlacene .

Jitka (Čt, 11. 12. 2014 - 15:12)

Tak to jak tu někdo psal že...To už tu přece někdo vysvětlil.To je ten rozdíl mezi cuckoldem,který je vědomým paroháčem a velmi dobře ví,kde je jeho místo a nevědomým paroháčem,který se dozví,že je paroháč.Ten se buď sesype,nebo vyvádí jak splašený býk.Cuckold si v žádném případě nedovolí zaútočit na milence.

Romana (Čt, 11. 12. 2014 - 15:12)

Tak to jak tu někdo psal že ho cuckold zmlatil to mě fakt pobavilo Už vidim sveho manžela jak se chce smim milencem prat po tom co ho nahy a v kleče přivital polibenim boty Moc dobře vi že mu musi prokazovat veškerou uctu stejně tak jako mě U nas naopak milenec občas profackuje nebo da pro pobaveni vyprask manželovi A jak poslušně drži a ještě poděkuje

Tina (St, 22. 5. 2013 - 11:05)

To že manželku po mejdanu...Jsou takový co to dají viděla jsem na jednom mejdle jak partička kluků opíchala manželku i manžela.Oba dva do úst pohlaví i análu,byla jsem silně vzrušená.Tři jiní kluci mně položily na stůl zvedli mi nohy a vždycky jeden to do mně udělal.Na ten mejdan nikdy nezapomenu,bylo to opravdu silné.

jirka (St, 10. 12. 2014 - 08:12)

Správně Jiříku,cuckold s...To je samozrejma povinnost. Pro cuckolda ci subika je zena nadrazene pohlavi .

Hynku (Út, 9. 12. 2014 - 22:12)

Ty si opravdu fandíš! Myslíš, že ti to žerem?
Zmlácením nevychováš subinku, akorát ti to nikdo ještě neřek.

Hynek (Út, 9. 12. 2014 - 16:12)

No ta moje taky zkoušela nasazovat parohy. Zmlátil jsem jí, tak, že už nechce. Je z ní úplná subinka :)

Berta (Út, 9. 12. 2014 - 16:12)

Uplne s vama Madam souhlasim...Správně Jiříku,cuckold s dámou vždycky souhlasí.

Evžen (Út, 9. 12. 2014 - 15:12)

Pokud si to myslíš,je to...Je to případ od případu jak kdo zareaguje,když se dozví že je paroháčem.Kolega ve firmě byl vždycky velký suverén a když přijel dřív ze školení a viděl jak mu manželku obdělává šéf,tak se zhroutil.Ze suveréna byl uzlíček nervů.Byla z toho hospitalizace na psychiatrii a museli ho hlídat aby si neublížil.Ono zdaleka všechno není takové jak to vypadá.Opravdu,když nevědomý se stane vědomým,je to fakt šupa.

Vašek (Út, 21. 5. 2013 - 10:05)

Ta kastrace, to je samosebou...To že manželku po mejdanu vylizuji mi nedělá problém,ale aby mi její milenci strkali penisy do úst,to bych nedal.

excucky (Po, 20. 5. 2013 - 21:05)

Ta kastrace, to je samosebou extrém, ale běžně se objevuje "klícka" na penis. Ta znemožňuje jakoukoliv masturbaci. Žena se tak stává tím, kdo rozhoduje, kdy a jak a pokud vůbec muži dopřeje vyvrcholení. V různých En povídkách, často smyšlených, se objevují podobné motivy, pěkná žena po čtyřicítce, zdatný milenec a manžel, který delší dobu žadonil, aby mohl být cuckoldem. Jedním z velkých přání je sledovat milování manželky a jejího milence v den výročí svatby přímo v manželské posteli. A opět, většinou to končí povinností ženu vylízat a případně očistit a znovu ztopořit jejího milence.

franto (Pá, 17. 5. 2013 - 13:05)

U nás to legální není,kdo...ty se vyznas odkud to vis?

Dana (Pá, 17. 5. 2013 - 13:05)

vykastrovat to asi normalni...U nás to legální není,kdo to skutečně chce tak si způsob najde.Nebo na dovolené v Indii nebo Thajsku,tam je kastrace muže tak běžný zákrok jako vyříznutí bradavice,nebo vytržení zubu.Přijde to na třista dolarů.Kdo chce ušetřit a dopřát si adrenalin, venkovský zvěrokleštič to udělá za padesát a bez umrtvení.

franta (Pá, 17. 5. 2013 - 13:05)

Je možné,že je to problém...vykastrovat to asi normalni cetou ani nejde nebo jo?

Dana (Pá, 17. 5. 2013 - 13:05)

další příčinou může...Je možné,že je to problém psychický,někteří muži potřebují být ponižováni.Některé páry jdou tak daleko,že je manžel na přání manželky vykastrován.Já si nedovedu představit,že bych nechala na manželovi vykonat kastraci.Ale všichni nejsme stejní,co jeden zavrhuje,jiného uspokojuje.

jirka (St, 3. 12. 2014 - 17:12)

Pokud si to myslíš,je to...Uplne s vama Madam souhlasim .

Lola (St, 3. 12. 2014 - 14:12)

Manželku jsem srovnal, když...Pokud si to myslíš,je to tvoje věc.Pokud má žena tendenci experimentovat v sexu,tak budeš paroháčem určitě,ale tím nevědomým,což bývá horší.Cuckold ví na čem je a na veřejnost se to většinou neproflákne.Ale když se proflákne nevědomé paroháčství tak to bývá šupa.

excucky (Čt, 16. 5. 2013 - 11:05)

další příčinou může být trvalá disharmonie mezi představami a potřebami muže a jeho ženou. To může vyvolat dojem, že muž není pro svou ženu ten pravý a že jistě někde existuje někdo, kdo by ji uspokojil přirozeně. A další příčinou může být to, že si manželé chtějí prostě užít jinak.

Reklama

Přidat komentář