Reklama

NOHA V SÁDŘE

Určitě (Čt, 4. 6. 2020 - 18:06)

to jde.Obraťte se na svého ošetřujícího lékaře.

To je (Čt, 4. 6. 2020 - 20:06)

blbost, protože tím budete rozporovat zcela nepodložené rozhodnutí lékaře. Ať se to zcela může zdát laikovi nepochopitelně, tak o tom vždy rozhoduje lékař, který má patřičné vzdělání, a nikoliv pacient.

ale (Čt, 4. 6. 2020 - 22:06)

jdi ty brepto jeden.Lékaři můžeš klidně podepsat revers a nebudeš mít sádru ani ortézu.

Pane (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Radílku, nestačilo to třeba rozchodit a vůbec se zlomeninou nikam nechodit?

Cvachu (Pá, 5. 6. 2020 - 14:06)

třeba jo.To už záleží na jedinci.

Tereza (Pá, 29. 5. 2020 - 13:05)

To je tedy zajímavá úchylka :-)).Jsem měla jednou nohu v sádře asi 6 týdnů a musim říct že už tak po týdnu ta noha strašně smrděla.Dokonce si vzpomínám že navzdory studenému počasí jsem tenkrát nenosila venku ponožku přes prsty a byla jsem obdivována pro svoji otužilost :-))))

Sádra (Čt, 28. 5. 2020 - 11:05)

Ahoj mám možnost sehnat jakoukoliv sundanou sadru přímo v nemocnici .
Není problém si i sádru nechat namotat přímo v ostrém provozu .
Více infa na email [email protected]

Jarda (Pá, 29. 5. 2020 - 11:05)

Potřebuješ poradit kam si s tím zajít, aby se na tebe mrkli?

Klára (Čt, 30. 4. 2020 - 14:04)

Dobrý den, mám vysokou sádru a včera mi pod ni přisádrovali dřevěný podpatek, ale vůbec nevím jak s tím kopytem mám chodit, nemáte někdo nějakou zkušenost?

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 20:05)

Vysoká sádra není žádná legrace, aspoň že vám dali kopyto. Co jste dělala?

Prodej (Pá, 24. 4. 2020 - 20:04)

Dobrý dne, koupím jakoukoliv sádru z ruky nebo nohy.
Pište na email [email protected]
Cena 500-1300kč

Míla (So, 25. 4. 2020 - 14:04)

To je Luboši ale hodně divná úchylka.Použité ponožky by asi byly lepší :-))

Luboš (Út, 28. 4. 2020 - 10:04)

No to teda nevím

Eva (Út, 21. 4. 2020 - 08:04)

Dobrý den. Máte někdo prosím zkušenost, srovnání chodící sádry s tou moderní plastovou? Dostala jsem klasickou sádru s podpatkem na 6 týdnů pro naštíplou nártní kůstku. Chůze s pomocí berle je možná, ale lákalo by mě též nemít podpatek , ale plastovou sádru nazout např do přítelovy crocsky. Plastovou sádru mi dabídli, ale s doplatkem 1000,- To bych za to pohodlí dala. Předem děkuji za zkušenosti.

Mila (St, 22. 4. 2020 - 09:04)

Evo, já zkusila obojí a nedoporučuji. Od dětství dělám výkonostně atletiku a měla jsem nohu v sádře pro potíže s kotníky opakovaně na obou nohách. (12x..) Nyní jsem našla tuto stránku, protože z běhání mám opět sádru pro zánět achilovky. Zkusila jsem oba typy. Plast jsem měla 2x. Už bych to nechtěla. Alespoň mně noha v té umělé hmotě mnohem víc zapáchala a i víc svědila. Jednou jsem na ní měla gumový podpatek, takže s obyčejnou sádrou žádný rozdíl, podruhé jsem ji měla bez něj a nazouvalastarou velkou tenisku. I bez větší zátěže sádra na šlapce zacala měknout a celé se to jaksi začálo ohýdat, musela jsem s tím zpět do nemocnice, oprava za 700,- a stejně po 3 týdnech to bylo stejné a musela dolů o týden dřív. Prostě tomu už nevěřím a nyní mám obyčejnou sádru s podpatkem na pojišťovnu. Na procházky to není, ale na běžný pohyb kolem bytu a dětí to s mými 56 kg zatím drží už 2.týden. Snad vám má zkušenost pomůže.

Luboš (Čt, 23. 4. 2020 - 07:04)

Dobrý den Mílo měl bych na vás dotaz ohledně sádry na noze mohla by jste mi napsat na [email protected] předem děkuji. Luboš

Míla (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

Klidně svůj dotaz napište zde.Asi jde o vaši zálibu v sádře,že?

LXM 8 (St, 22. 4. 2020 - 09:04)

Dobře, děkuji.

Mila (St, 22. 4. 2020 - 09:04)

Evo, já zkusila obojí a nedoporučuji. Od dětství dělám výkonostně atletiku a měla jsem nohu v sádře pro potíže s kotníky opakovaně na obou nohách. (12x..) Nyní jsem našla tuto stránku, protože z běhání mám opět sádru pro zánět achilovky. Zkusila jsem oba typy. Plast jsem měla 2x. Už bych to nechtěla. Alespoň mně noha v té umělé hmotě mnohem víc zapáchala a i víc svědila. Jednou jsem na ní měla gumový podpatek, takže s obyčejnou sádrou žádný rozdíl, podruhé jsem ji měla bez něj a nazouvalastarou velkou tenisku. I bez větší zátěže sádra na šlapce zacala měknout a celé se to jaksi začálo ohýdat, musela jsem s tím zpět do nemocnice, oprava za 700,- a stejně po 3 týdnech to bylo stejné a musela dolů o týden dřív. Prostě tomu už nevěřím a nyní mám obyčejnou sádru s podpatkem na pojišťovnu. Na procházky to není, ale na běžný pohyb kolem bytu a dětí to s mými 56 kg zatím drží už 2.týden. Snad vám má zkušenost pomůže.

Vlaďka (Út, 21. 4. 2020 - 09:04)

Můžu doporučit. Zatím mám čtvrtý den. Nesrovnatelná váha i rozměry. Se svoji nohou vel. 40 v plastové sádře jsem se vešla do menželovy tenisky vel 45 a pohyb je mnohem pohodlnějši. Doma po kobercích se pohybuji jen tak.

Reklama

Přidat komentář