Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Mrs. Šárka (St, 18. 5. 2011 - 20:05)

Ahoj Karen, ať mi Tvůj...Ale zase to bude škoda, nás některý to baví a zajímá.

máte jeho kule (St, 18. 5. 2011 - 13:05)

jeho kule naloženy v lihu a...No, hodně nás to má podobné,co jsme tímto způsobem "ujetí" jen nejsme takoví kreténi.

pro Karen (St, 18. 5. 2011 - 13:05)

Ahoj Karen, ať mi Tvůj mazlík napíše na:
[email protected]
Potom už si v klidu domluvíme adresu, kde nás ta paka nebudou otravovat svými rádoby duchaplnými příspěvky. Ještě jednou díky.
Eunuch

pro Karen (St, 18. 5. 2011 - 13:05)

Pokud by ti nevadil věkový...Věkový rozdíl asi nevadí. Mě je přes 50. Jen nevím, jak to udělat, aby mi nepsali ti honiči, kteří si v této diskusi našli zálibu a potřebují se předvádět. Něco vymyslím. Děkuji za nabídku. Eunuch

fantomas (Út, 17. 5. 2011 - 23:05)

Pokud by ti nevadil věkový...A jak tě ten tvůj kastrátek obšťastňuje? Jako v téhle písničce? Jedli pili hodovali a pak si to udělali okurkou a tyčí, byli úplně na šrot :DDD

pávek (Út, 17. 5. 2011 - 16:05)

jeho kule naloženy v lihu a...a nebojíte se,že na vás z té sklenice vyskočí? bude asi pěkně nalitej a bude tlemtat nesmysly...........

máte (Út, 17. 5. 2011 - 12:05)

Pokud by ti nevadil věkový...jeho kule naloženy v lihu a chodíváte se na ně dívat? Já jsem si je nechal naložit do lihu a chodím si s nimi každý večer vyprávět o tom, jaké to bylo, když sem ještě nebyl vůl. Manželce nic neschází, koupil jsem jí obrovského robertka na baterky a každý večer ji projíždím, aby ji nic nechybělo. A protože ho mám jen na chcaní, tak jsem našel zálibu v uklízení, praní, žehlení a podstrojování manželce. Ona mi občas za odměnu masíruje toho mého nefunkčního pindíčka a já jí pak za odměnu dohodím nějakého kompletního samce, který jí pak pořádně vystříká díru, když já nemůžu. Jsem fakt šťastný, že jsem takový kretén. Máte to někteří taky tak?

eunuch (Po, 16. 5. 2011 - 06:05)

Pokud by ti nevadil věkový...Karen díky ale už jsem přišel i o ocas. Takže mě teď spíš zajímají pocity žen při chcaní. Jinak jen tak pro informaci. Penis jsem si nechal balzamovat a máme ho v obýváku na televizi.

Karen (Po, 16. 5. 2011 - 01:05)

Opravdu tady není pár, kde...Pokud by ti nevadil věkový rozdíl, tak sem dej e-mail a může tě kontaktovat můj kastrátek. Jen nevím, jak si budete rozumět, je mu teprve 26 let, ty předpokládám budeš starší. Po zákroku je dva roky.

eunuch (Ne, 15. 5. 2011 - 23:05)

Opravdu tady není pár, kde on je eunuch? jsem již čtyři roky kastrovaný a rád bych si s někým napsal o pocitech eunucha. Nejraději e-mailem. Souložit již nemohu a samozřejmě mi nevadí, že to manželce dělají jiní muži. Tato diskuse je divná. 20 letý sameček to přece nemůže pochopit. Zajímá mě pár, který je na tom stejně jako my. Díky za kontakt.

aha (Čt, 12. 5. 2011 - 10:05)

mam.Jenom nejsem ubozak a...takže jsi eunuch čekatel. Tak si to užij pomatenče.

Kule (St, 11. 5. 2011 - 11:05)

Rozčarování, že nemáš...mam.Jenom nejsem ubozak a lidskej svrab. to je skutecnej rozdil mezi nama.

fantomas (St, 11. 5. 2011 - 08:05)

ubozaci. Takovy mali moralni...Rozčarování, že nemáš kule už je tady? Ale co, dej si tam aspoň gumové kule, ať nevypadáš, jako vůl a pindíčka si když tak natáhni, vyztuž drátkem a omotej izolepou, třeba to bude lepší. Kterou rukou to teď staré děláš nebo sis snad koupil upínacího pinďoura pro lesby a klátíš ji teď ve dne v noci? Hlavně už neplakej, lepší to stejně nebude, tak se tím zbytečně nestresuj, ty zase budeš mít kozy a to jen tak někdo nemá :DDD

Jste (St, 11. 5. 2011 - 08:05)

Ta tvoje stará si chodí...ubozaci. Takovy mali moralni mrzaci. Odpad.

fantomas (Út, 10. 5. 2011 - 00:05)

Haha! A mám mladou.Ta tvoje stará si chodí zašukat se sousedem a nechává si ji od něj pořádně vystříkat, protože ty už si jen její kamarádka s vysícím pindíkem, co jí to akorát může udělat levou nebo pravou rukou. Tak si to úžívej a nezapomeň se se svou starou objednat ke kadeřníkovi. Pořádně to tam všechno proberete, pak si nakoupíte hezké růžové spoďárky, ona ti vybere krásnou podprdu na ty tvoje rostoucí kozy, no nebude to prima odpoledne?

Tomáš K. (Po, 9. 5. 2011 - 22:05)

Haha! A mám mladou.

fantomas (Po, 9. 5. 2011 - 08:05)

Vám to všem nějak vadí,...Hlavně zobej testosteron, ať ti nenarostou kozy blbečku. A dej sem kontakt na starou, určitě si chce pořádně zašukat, což ji ty ovšem už nemůžeš nabídnout.

sax (Pá, 6. 5. 2011 - 14:05)

Jen se klidně směj. Však ono se ještě ukáže, kdo se bude smát naposled, bezkulčáku.

Tomáš K. (Pá, 6. 5. 2011 - 13:05)

Vám to všem nějak vadí, co? Že má někdo jinej názor, viď Fantomasi a jiní podobní, kterým to zvedá tlak? Asi se vám vysměju :-)

fantomas (Po, 2. 5. 2011 - 08:05)

Další báchorkář je tady. Tahle fotka i tahle historka se tu už objevily. Kdybys opravdu neměl koule, tak ti visí, jak tomu zoufalci na fotce, co si ho musí přidržovat...Jen si ty kule nechte ufiknout, pak sem dejte kontakt na vaše staré, ať je můžem pořádně vyšukat, pokud to nejsou nějaké šeredy. Vy už si o tom jen budete moci nechat zdát, voloušci.

Reklama

Přidat komentář