Reklama

Děti a punčocháče.

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 20:12)

Proč si hraješ na děcko. Ten článek by 12cti leté dítě takže nesesmolilo . Je vidět že to píše dospělí člověk. Viď ty ujetá hlavo?!!!

Návštěvník (So, 11. 12. 2021 - 17:12)

Helejte nech tě toho chudinka on za to jaký je nemůže . Narodil se tak ujetej ale pokuď mu to dělá dobře nebo ho to vzrušuje,tak ať. Víte on sem píše strašně dlouho a už i můj manžel po něm chtěl telefon že by sním rád pokecal. Protože když sem mu to vše dávala číst tak se pěkně naštval,na dokonce sem někdo psal že do dá prošetřit.Tak si tohle téma proctite celé a vše vám dojde.

Ivona (Po, 6. 12. 2021 - 16:12)

Br. Br. Br. to je ale zima. Mrzne jako blázen už je -2. Jdu do skříně a vyndávám punčocháče. Půjdu za holkama a hned se jim pochlubím,mám nové červené žebrované, přišli mi na dobírku od firmy Tatra Svit, pá mějte se.

Klára (Po, 6. 12. 2021 - 05:12)

Ja jsi pamatuju, ze jsme jako deti nosili normalne puncochace, i kdyz u holek to je samozrejmi ale tusim ze i kluci je nosili..
Pocas lock down jsem si kupovala pres internet a mi na strace vyhodilo panske puncochy no jeste jsem to nevidela..
Ale myslim, ze by mi to nevadilo kdyby je manzel nosil, pokut by nechodil v sortkach ale jen pod kalhoty v zime tak klidne.. ty CG ci jak jse to jmenuje sou dle meho nazoru neforemne.

Návštěvník (Po, 6. 12. 2021 - 18:12)

Jo je tu buzna,od kdy říkají Slováci punčocháče coo? A mi neříkají ale má.proste zase pedouš úchylackej.

Návštěvník (Po, 6. 12. 2021 - 17:12)

Jsi jak Andrej Babyš ! Motáš Češtinu a Slovenštinu, buzno, buzňácká.

Anna (Ne, 5. 12. 2021 - 19:12)

Zdravím všechny,
moji kluci nosili klasické pruhované punčocháče asi do 10 roků, pak nosili stejně jako táta bílé tenké spodky.

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 09:12)

Bez očkování,rovnou do futralu.

Covid (St, 8. 12. 2021 - 10:12)

Daj si aj moju dávku. Pri 17. dávke sa staneš neviditeľný a pri 20. sa staneš nesmrteľný.

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 20:12)

Fakt jo,to jde. No to tedy zíram,ty pako vymaštěný. Jsi chlap ale chtěl by jsi být ženská,tak to máš chudáčku ubohej asi smůlu!!!!!!!!

Sona (St, 8. 12. 2021 - 20:12)

Prosím můžu se zeptat jakou to řečí vlastně píšete?U nás ve škole se taková divná neviučuje. Děkuji

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 14:12)

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující. https://robertkalina.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=779449

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 12:12)

Chudáčku ubohej. Není ti špatně. Moc chytrý nebudeš když věříš, fámám které kolují po internetu.

M (So, 4. 12. 2021 - 14:12)

To je když dnešní děti punčocháče dětské nenosili ale za let v minulém století punčocháče nosilo každé dítě a bylo jim jedno jaké hlavně že byli teplé oblečení a že měli i zimní kombinézu na jaký koliv sport i procházky prostě je měli a hotovo a když ne tak byl velký výprask na holou......

Tina (Út, 7. 12. 2021 - 09:12)

Zimní kombinézu si pamatuji velmi dobře. Musela jsem jí nosit ještě v patnácti. Byla to má noční můra. Pak jsem z ní naštěstí vyrostla a další jsem už nedostala.

Naďa (Ne, 5. 12. 2021 - 14:12)

Jak kdo a kde. U nás v rodině jsme nikdy za dávných let punčocháče nenosili. Vlastně ano ale tak do druhé max.tretí třídy. Jsem že tří sourozenců. Dva kluci,a holka.

Venca (So, 4. 12. 2021 - 12:12)

Sedla sedla sedla sedla,uprdla se hned se zvedla. Nikdy bych punčocháče na sebe nevzal ,je to otřesné. Je mi šestnáct let,a neznám nikoho z mých kamošu, že by je někdy nosil.

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 18:12)

Tohle téma zajímá jen buzeranty. Slušný lidi a děti jsem nepíší. Pouze pár sprostých úchylu, kteří si mění jména , pohlaví y národnost.

M (Pá, 3. 12. 2021 - 19:12)

Taky si to myslím, proto sem píšeš že jo?

Lenka (So, 4. 12. 2021 - 10:12)

Ano napsala sem , poněvadž jsem si přečetla pár ,stránek tohoto tématu,a úplně mi to stačí .Je mi 24let,a nestačím se divit.Mam dvě malé děti a doufám že až jednou budou větší , že tahle stránka s tématem nebude existovat.

Reklama

Přidat komentář