Reklama

prodlužování vlasů

KAROLINA (Čt, 4. 11. 2004 - 12:11)

MOJE VLASY?NIC MOC! PRALA BYCH SI KRASNE,DLOUHE VLASY.PO VSECH TECH NAZORECH,CO SEM TU CETLA JE VELICE OBTIZNE ROZHODNOUT SE,JESTLI DO TOHO MAM VUBEC JIT.BYLA BYCH MOC VDECNA,KDYBY MI ODPOVEDELA TA CO MA TY LEPSI ZKUSENOSTI , PRIPADNE I S MOZNOSTI KONTAKTU.DIKEC.KAJA

Vlaďka (Čt, 4. 11. 2004 - 11:11)

Ahoj nejsem Pražačka ale v yes jsem se byla kouknout je to asi fakt nejlepší metoda ale dost drahá já jsem si chtěla nechat vlasy jen zhoustnout a stálo to 15000 kč.Tak nakonec jsem si to nedala ale mám uzlíky a vypadáto fajn ale hrozně mi to sjíždí a jak jsem to šla reklamovat tak jsem se ničeho nedovolala .Jsou to jen vyděrači ALE CO ČLOVĚK NADĚLÁ.Ale půjdu si koupit vlasy a nechat dodělat do salonu někam jinam tak pá

Evacka (Čt, 4. 11. 2004 - 09:11)

Nrmate nekdo zkusenost se studiem Yes na korunni v Praze?? Prijde mi ze pouzivaji nejsetrnejsi metodu, nebo se mylim??

Kačula (Po, 18. 10. 2004 - 09:10)

Tak foto bohuzel namam,ale ta kadernice ma sve album.Ukazala by ti to.Taky neni z Prahy,jen do Prahy dojizdi.Treba byste se nejak dohodly.Cislo je Petra 737 153 620

máca (Pá, 15. 10. 2004 - 15:10)

Nemáš nějaké foto-ukázku jak to vypadá,když to našívá a jak to vypadá hotové?Nejsem z Prahy.

Kačula (St, 13. 10. 2004 - 09:10)

Ahojky, chodim do Modran ke skvele kadernici, ktera mi delala copanky a na Vanoce si od ni prodlouzim vlasy nasivanim.Vlasy 50cm za 7000kc a posouvani za 1a pul mesice 1000kc.Sama na sobe vsechny zpusoby prodluzovani zkousela a nejlepsi je pry nasivani.Nasijou se tri pasky vlasu, takze vaha je rozlozena a nenici to vsechny vlasy.Trva to tak 3 hodiny.Je fakt moc bezvadna a hlavne ma radost, ze udela holku krasnou a nejde ji o penize jako v jinych jiz zde zminovanych salonech.Cena je taky super.Jsem moc rada,ze jsem na ni natrefila.Protoze zazit prvni zkusenosti napr.jako v natur hair,tak mam peknej vztek.A tech penez...Kdo byste chtel poslu vam cislo a zeptejte se ji na co chcete.Vse vam vysvetli.

Katka (St, 8. 9. 2004 - 15:09)

Chtěla jsem se zeptat uvažuju o tom , že bych si nechala prodloužit vlasy mám blond vlasy s melírem.CHtěla bych si je nechat prodloužit metodou Greath Lengthis neznáte někdo tuhle metodu a jak to vypadá??? Dík Kačule

Petra (St, 8. 9. 2004 - 14:09)

Pro Majdu - sjíždí málo, odrůstá hodně, ale bojím se jít na přenání, abych neúpřišla o bytek vlasů. "Přebond" stojí 13Kč/ks. Tak jsem zavolala doporučovaného do salonu Alla - 50Kč za připevnění 1 pramínku. Takže přidělání/předělání původních 200 pramínků by mě stálo 10 000Kč, kdežto v Natur Hair 2600Kč. Ach jo....doteď mě stříhala kamarádka kadeřnice zadarmo a pak nacpu desetitisíce podfukářům :-(

Máca (Út, 7. 9. 2004 - 21:09)

kdo poradí?

cosma (Čt, 26. 8. 2004 - 12:08)

ahoj, já si nechala prodloužit vlasy asi před 4mi lety v Německu, v Norimbergu.Stálo mne to s konzultací a s péči po skoro 2tis.Marek. Před tím jsem měla krásné , husté vlasy, neponičené. Od té doby je mám hnusný.Moc mi nerostou, mám jich míň a o jejich kvalitě se nedá mluvit.Do dnes je mi líto, že jsem si to nechala udělat a nikomu nedoporučuji.

Petra (St, 25. 8. 2004 - 22:08)

Není to číslo na "alu" nějak dlouhé ??? Podívejte se na www.vlasy.cz , majitel salónu Natur Hair tam "objektivně vyhodnotil" trubičky jako nejlepší metodu :-" Také je tam diskuze na téma, jak je metoda Greath Lenghts špatná, ale zkuste mu tam napsat, jak jste "spokojeni s bondingem". Příspěvek se tam vůbec neobjeví a nové zákaznice přichází nevarovány :-(

Monika (So, 21. 8. 2004 - 20:08)

Ještě někdo chtěl kontakt na salon Rasta tak je to číslo 606834208, je to myslím Praha 7 Letná, ul. Jana Zajíce, ale teď nevím číslo, je to hned kolmá ke Spartě, vlasy v délce cca 60 cm nebo 70 cm na celou hlavu tam přijdou kolem 6.000 Kč a připevnění keratinem v salonu Ala na 5.400 Kč.

Monika (So, 21. 8. 2004 - 20:08)

Ahojte, ptali jste se na číslo salonu Ala, je to 22272227077,jinak i já jsem vyzkoušela všechny metody, ale nejvíc mě zklamaly trubičky, také jsem si nechávala poprvé vlasy přidělávat v Natur Hair salonu, stálo mě 70 cm snad 40 tisíc Kč.Své vlasy jsem měla také husté a dlouhé, ale potřebovala jsem si je nechat ještě prodloužit na focení, bohužel ani né za půl roku jsem své vlasy nepoznávala, ty trubičky jsou opravdu zátěž, měla jsem na hlavě ani ne polovinu, takže jsem si je nechala sundat a čekala jsem rok než se mi vlasy srovnaly a dorostly. Teď používám metodu keratin a jsem spokojená, vlasy jsou i po sundání husté a už je mám krásně dlouhé, nechávám si ještě v salonu Ala přidělávat koupené vlasy ze salonu Rasta a mám krásnou hřívu. Také jsem chtěla podotknout blondýnkám, které si chtějí nechat prodloužit vlasy,že všechny vlasy, které slouží k prodlužování jsou odbarvené z výchozí hnědé barvy, většinou je nikdy kadeřnice nedovážejí blonďaté, ale odbarvují je z těch hnědých co mají na skladě, proto jsem si koupila v salonu Rasta světle hnědě a nechala si do nich v kadeřnictví Loreal udělat melíry, vlasy jsou krásné a přirozené, a hlavně nezničené.Souhlasím ale s dalšími ženami, které si nechávají vlasy prodlužovat, že životnost prodloužených vlasů není moc velká a asi po 5 měsících si je nechávám vyměňovat, protože už nejsou tak krásné, prostě se opotřebovávají.

majda (Čt, 19. 8. 2004 - 13:08)

Petro, nesjíždí ti to? Když jsem měla pramínky bez uzlíků, tak mi to hrozně sjíždělo a když jsem přišla s tím, že je chci nandat znovu, tak jsem to musela zase zaplatit. Takže jsem jednou za dva měsíce vyšpulila 4 litry jen to hvízdlo.

Petra (Ne, 1. 8. 2004 - 20:08)

Vlasy mám prodloužené ze salónu Natur Hair ve Strašnicích. Podle mě tam ani nejsou kadeřnice, jen umí připevňovat pramínky a pak musím ke své kadeřnici, aby mi vlasy aspoň zarovnala. Když jsem si byla jen nechat připevnit vypadané pramínky, měla jse od své kadeřnice učesaný drdol 10-15 minut) a chtěla jsem ho vrátit do původní podoby - také neřešitelný problém. Sice se paní pokoušela, ale výsledek byl žalostný. Když jsem přišla na "přebond a chtěla jsem odbarvit pěšinky (900Kč, 450Kč, když si přinesete barvu) a upozornila "kadeřnici" že barvu musím mít na vlasech hodinu, po půl hodině mi jí smyla, takže zase následovala návštěva kadeřnice...Myslím, že nikde jinde v Praze tuto metodu nedělají, takže mi nezbývá, než docházet tam, abych vlasy měla aspoň rok a "investice" se vyplatila. Zvlášť, když mě zřejmě čeká ježek :-)

Martina Bartošo (Pá, 30. 7. 2004 - 08:07)

Ahoj Mončo, můžeš napsat adresu a kontakt na ten salón Ala. Díky

Martina Bartošo (Pá, 30. 7. 2004 - 08:07)

Taky zvažuji o prodloužení vlasů, mám vlasy těžké, tvrdé, husté.Zajímalo by mě, kde tu prodejnu RASTA, kde mohu nakoupit vlasy najdu. Děkuji za odpověď.

majda (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Petro, kde ti vlasy prodlužovali? Já chodila do Spálenky, když jsem viděla, co mi po prvním posunutí zbylo na hlavě, tak jsem brečela.... Jsou hrozně nešetrné a hrozně ti toho při rozčesávání vyškubou. Teď chodím k holce, které to trvá sice dýl, ale vlasy začaly trochu houstnou.

Petra (Pá, 23. 7. 2004 - 00:07)

Mluvila jsem s kadeřnicí a říkala, že copánky "škodí" úplně stejně :-(

jana (So, 10. 7. 2004 - 19:07)

Také jsem si nechala vlasy prodloužit strašně špatě mi totiž rostou,mám je prodloužené jenom asi 10 cm a jenom v určitých partiích metodou s keratinem,a jsem vcelku spokojená.

Reklama

Přidat komentář