Reklama

Nevěra v lázních

Olga (St, 7. 2. 2007 - 19:02)

Nyknejm: to má možná muž. Ano každá žena může mít tendenci zahnout, ale ona k tomu musí mít podnět. Podle mě, to že vycestuju do lázní, to není ten pravý podnět. Možná to pramení i z toho, že ženy obvykle nelezou do postele po prvním kývnutí mužova prstu. Můžeš si udělat pokus, pokud Tě to zajímá. Pokud jsi muž trochu k světu, pokus se oslovit určitý počet žen s následným nabídnutím sexu, jsem zvědavá, kolik jich ulovíš. Pokud tentýž pokus udělá žena trochu k světu s určitým počtem mužů, měla by mít teoreticky o zábavu postaráno, protože zpravidla je to muž, který se nechá zlákat k příležitostnému sexu. Dále je zajímavá otázka, s čím a do jakých lázní ta žena jede, protože dnešní nemocenské pojištění platí lázně jen velmi nerado, a podle vlastní zkušenosti vím, že to už musí lézt člověk po zdi, aby je dostal. Takže takhle nemocná žena bude jistě hned první týden sledovat, koho kde "uloví". Jiná věc je, když si to hradí sama, pak je ovšem na pováženou, proč manžel či přítel nejede s ní? Takže sex v lázních - proč proboha?

Nyknejm (St, 7. 2. 2007 - 19:02)

pro Olgu
Podle mne má každá žena tendenci zahnout. No a právě v lázních k tomu má víc než dost příležitostí a navíc pocit jakési anonymity. To nutkání zažít dosud nepoznané nakonec zviklá každou.

Nyknejm (St, 7. 2. 2007 - 19:02)

pro Kamélii
A o tom to přece také je. V lázních si máte dámy odpočinout a načerpat síly. A když vám k tomu mohu dělat občas společnost, dělám to rád.
Mimochodem - ta Kamélie, to je pravé jméno, nebo jenom nick? Nositelka takového krásného jména nemůže být - jak jinak - než také krásná. Platí to i u vás?

Krišpulín (Út, 20. 6. 2023 - 23:06)

Nyknejme co to plácáš! Znám ženskou jménem Kamélie a je to hrozná drška. Ta může být v lázních tři roky a nikdo ji neomrdá, snad jen ty.

Olga (St, 7. 2. 2007 - 18:02)

Se ženou nežiju, ale kdyby ano, do Františkových lázní by rozhodně jet mohla. ;-)) A ohledně toho podlehnutí: pokud žena chce podlehnout, je jí úplně jedno, jestli je to v lázních, na dovolené, odtučňovací kůře, služební cestě nebo cestou ze supermarketu. Domnívat se, že jinak milující a věrná žena pojede do lázní, tam jí "rupne v bedně", šíleně se zvrhne a podlehne, je zcestná. Pokud žena nemá důvod být nevěrná, tak to prostě nedělá.

Kamélie (St, 7. 2. 2007 - 18:02)

Pro N..:
O tom nepochybuju "lázenský šviháku"-jinak díky za tip,začnu lázně vnímat i jako afrodisiakum,ne jenom jako relax..:-)

Nyknejm (St, 7. 2. 2007 - 18:02)

pro Kamélii
Krásnám ženám a dívkám podléhám velice rád a ani se moc nebráním. :-)

Kamélie (St, 7. 2. 2007 - 18:02)

Pro Nyknejma:
Mohlo by se stát pane Rocco,aby jste také jednou nenarazil a role se neobrátili-abyste jednou nepodlehl Vy.:-)

Nyknejm (St, 7. 2. 2007 - 18:02)

pro Olgu
No ve Frantovejch jsem, pravda, zatím nebyl. Ale co není, může být. Podle toho, jak to popisuješ, by tam mohly být celkem slušné žně. Jak říkám - nakonec podlehne každá z vás, i když je někdy nemilé si to přiznat.

Who? (St, 7. 2. 2007 - 16:02)

Nevedel jsem, ze zijes s zenou, Olgo?

Olga (St, 7. 2. 2007 - 15:02)

Tedy, já byla ve Františkových lázních a pokud vím, z celé party žen, co jsme se tam blíže seznámily, chodila s cizím mužem jen jedna. A byl to její známý, co za ní jezdil. Takže já takové zkušenosti nemám. No ale ve Františkových asi neni moc příležitostí, se srdcařema je to riziko a normálních obyvatel je tam poskrovnu. Takže do františkových lázní bych klidně manželku pustila. Obráceně do Konstantinových, tam jsou zase samí muži.:-)))

Nyknejm (St, 7. 2. 2007 - 14:02)

pro ellu
Věřím ti, možná jsem zatím jen nenarazil na tebe a na Monču. Mám zkušenost takovou, jakou mám. Nepojedeš v brzké době někam do lázní? :-)

ella (St, 7. 2. 2007 - 14:02)

Nyknejm,ja se Monci musim zastat.Kdyz mi bylo sotva 20-cet,nasla jsem si v laznich lasku.Ale nebyl to lazensky host!Z tech jsem mela srandu.Kdyz po letech,v 35 jsem byla v laznich zase,rozhodne mi opet prisli vsichni ti lidickove smesni,jak se spolu laskovali.Jsem pohledna zenska a tak jsem fakt nemela o ctitele nouzi.Jenze asi nejsem kazdy-da:-)Mozna taky proto,ze zajem kolem mne byva normalne a nemusim cekat na lazne,kde mi to prijde trapne a smesne.Tam se do postele vrhaji skoro vsichni.Pritom zabavu rozhodne nekazim,rada zaflirtuji,ale tot vse.

Nyknejm (St, 7. 2. 2007 - 14:02)

Mončo, teď jsem si přečetl tvůj první příspěvek a docela jsi mne pobavila. Věz, že takovým jako jsi byla ty, říkáme "lázeňské prvničky" a jsou dost žádaným artiklem. Jak je vidět, nenarazila jsi asi na toho správného. Takové jako ty, co zkraje říkaly "já ne, já nikdy", si to nakonec užívají nejvíc. Jak říkám - jde vždycky jen o to vědět, jak na ně. Pokud jsem v lázních dejme tomu 3 týdny, klidně na takovou holku obětuju třeba i dva dny a mám ji tam, kde potřebuju. Každou. A ani mne to moc nestojí (tedy finančně).

Nyknejm (St, 7. 2. 2007 - 13:02)

pro Moniku
Neznám tě, Moniko ale ze zkušenosti mohu říct, že jsem v lázních ještě nepotkal takovou, která by se nedala. Žena v lázních je tak trochu jako utržená ze řetězu. Mladá, starší - všechny jsou stejné a chtějí TO. V lázních hraje velkou roli jakási anonymita a volnost. Podlehne opravdu každá, jen je třeba vědět, jak na ni.

monika (St, 7. 2. 2007 - 13:02)

nyknejm, já bych se nedala :-)

Nyknejm (St, 7. 2. 2007 - 12:02)

Mohu jen potvrdit. Lázně si má člověk užívat se vším všudy. A ty děvčata a dámy jsou tam tak povolné... Dovolím si tvrdit, že dostanu v lázních kterou si zamanu a nebudu s tím mít ani moc práce.

Ryan (Út, 6. 2. 2007 - 13:02)

.....svata pravda!

monika (Út, 6. 2. 2007 - 13:02)

já byla taky v Jeseníkách. 1998. Patřila jsem k nejmladším a dost se nudila, takže jsem jen pozorovala "cvrkot". Bylo to fakt směšný, protože na jednoho chlapa bylo tak pět ženských a všechny se předháněly, která vyhraje. Slovem všechny samozřejmě přeháním, ale bylo poznat kdo je tam poprvé a kdo už je zkušenej a jede si to tam užít se vším všudy.

Ryan (Út, 6. 2. 2007 - 13:02)

Musim souhlasit, lazne to jsou orgie.....
.....sam jsem si tam prozil sve, zahybal jsem az se ze me kourilo!
At ziji Jeseniky 1994!

Reklama

Přidat komentář