Reklama

Výprask vařečkou

pepino (Po, 24. 7. 2006 - 01:07)

Nomálně jí to řekni, nic moc neriskuješ, jestli je to dobrá kámoška. A jestli máš o sobě pochybnosti - protože co je normální? (už slyším ty tzv. moralisty se zvednutejma prstama, kterejch je i tady plno) - a chceš si o tom popovídat, napiš na 387"centrum.cz

Nemravná dívka (Ne, 23. 7. 2006 - 19:07)

Seznamekna netu se bojím, mohla bych narazit na bůhví koho.
A s kamarádkou? Moc ráda bych dostala od kamarádky vařečkou...! ale už mi není 14, je mi 21! Můžete mi poradit, jak jí mám o to požádat? A nebude si myslet, že jsem dočista blázen a úchyl?! Ach jo... proč nejsem normální.

Zlobivá žena (St, 9. 8. 2023 - 15:08)

Mám to podobně. Jen je mi 38 . Ráda bych od nějaké ženy výprask dostala a na oplátku i nějaký dala. Vzrušují mě ženy i muži, ale dohodnuté hranice respektuji. Nech mi tu e- mail a můžeme něco vymyslet :-)

Default User Image
Karel (Ne, 3. 3. 2024 - 15:03)

Tak posílám email:  [email protected]

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 16:08)

Zlobivá ženo, dobře ty, reaguješ na příspěvek z roku 2006! Od muže bys dostat nechtěla?

Návštěvník (St, 9. 8. 2023 - 07:08)

Já mám bohužel to samé chtěla bych hrozne dostat na zadek vařečkou nebo řemenem pásmem proste čímkoliv hlavně abych to alespoň jednou opravdu zažila ozvy se kdyžtak na e-mail [email protected]
Prosím kdybyste někdo chtěl tak se nebojte napsat je mi jen 18 ale nikdy jsem to nezažila

Honzík1 (Po, 28. 8. 2023 - 13:08)

Ahoj, 

pokud máš stále zájem o výprask, tak napiš na [email protected] a domluvíme se:).

Slavek.eu (St, 9. 8. 2023 - 08:08)

Napsal jsem ti.

Panacek12345 (Út, 23. 4. 2019 - 08:04)

Ahoj,škoda že nevím jaká jsi,kdybys byla tady a po ruce jistě bych ti přání splnil

Jirka (Út, 20. 11. 2018 - 22:11)

Ahoj, jestli si o tom chceš popsat, neboj se a napiš mi: [email protected].

ahoj

Monika 2 (Po, 26. 11. 2018 - 00:11)

V patek vejrez jako prase a v neděli znovu

Návštěvník (Ne, 23. 7. 2006 - 18:07)

Varecky by se mely nazyvat narecky i vyrobcama.

Iva (Ne, 23. 7. 2006 - 13:07)

Pro JanuV.
Jak jsi na to přišla, že holky mohou dostávat výprask až do patnácti let a hlavně proč mají být bity o dva roky déle než kluci??
Ty jsi snad v patnácti ještě dostávala vařečkou?

Jana (Ne, 7. 11. 2021 - 10:11)

no, já nevím, jak moc se tělesně trestá v dnešní době, ale ještě koncem 80.let jsem třeba já byla bita celou střední školu, dostat vařečkou na zadek bylo docela běžné. Poslední výprask jsem obdržela někdy v osmnácti a určitě jsem nebyla mezi kamarádkami jediná.

Jiřina (Pá, 12. 11. 2021 - 16:11)

U nás to bylo podobné, skoro každý měsíc si matka našla nějakou záminku a všechny tři nás pěkně seřezala vařečkou. Když mi bylo asi 15 tak jsem si jednou dovolila namítnout, že už jsem velká holka a že bych nemusela být tolik bita. Matka mě ujistila, že výprasky budu dostávat i nadále, ale pokud se mi to vařečkou nelíbí, tak že těch pětadvacet na holou mohu dostávat rákoskou. Rákosku jsem už trochu znala a tak jsem raději pro další čtyři roky souhlasila s vařečkou.

Pepino (So, 22. 7. 2006 - 23:07)

Ahoj Nemravná dívko, nechci tu dělat žádnou reklamu, ale dej si do vyhledávače Neposlušné dívčiny, tam je seznamka a třeba se na tebe štěstí usměje...

Zazi (So, 22. 7. 2006 - 21:07)

Vždyť já už teď taky vím, že jsem si to zasloužil... a už nic nenamítám... klepu si popel na hlavu! Ale dostat v sedmnácti od matky na holou? No - asi jsem si to fakt zasloužil...
To Nemravná dívčina: Však to zkus. Domluv se s kamarádkou (kamarádem nebo přítelem) a okus bolest!

Michal (So, 22. 7. 2006 - 21:07)

ND, ja nebyl nikdy bitej, ale jeden z mych kamaradu jo, musel si stahnout kalhoty, lehnout na brichem na gauc a otec ho vyplatil remenem. Kdyz jsme byli trochu mensi a neco jsem provedli, tak se bal jit domu. Delali jsme si z neho srandu, ze je posera a ze bych to klidne vydrzel. Nekdy loni jsme se ale sli s kluky koupat nahy a
jeden kamos mne ze srandy necekane placl plnou silou po holym zadku, ale tak ze z toho byla ozvena. Tak hrozne to bolelo, ze jsem to citil az v krku a od ty doby vim, co si ten kluk doma uzil, ted uz bych si z neho srandu nedelal.

Nemravná dívka (So, 22. 7. 2006 - 20:07)

Hrozně ráda bych věděla, jaké to je..! Tys někdy výprask dostal? Povídej! Prosím!

Michal (jiny) (So, 22. 7. 2006 - 17:07)

Hanko, ze remenem nelze ublizit? Tak rekni manzelovi, aby s nim misto detem narezal tobe.
Nemravna divko, ja vim, ze nektery lidi ta predstava vyprasku vzrusuje, ale pochybuju, ze by se ti libilo vyprask opravdu dostat.

Reklama

Přidat komentář