Reklama

Nevěra v lázních

Jaroslav (Čt, 4. 11. 2021 - 22:11)

Karolíno,Vy jste s manželem nechtěla děti nebo se nedařilo otěhotnět?

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 16:11)

A proč jsi to proboha řešila s manželem ? Já neřešila nic a to bylo radosti že je to kluk !

Monika (St, 27. 10. 2021 - 11:10)

Já co byla v lázní několikrát, tak ty mladší ženy, tam měly milence všechny a mi starší dámy, tak jsme občas také zakoply o nějakého chlapa a pokud stál za to, tak mu podlehly. Jak se říká " Co oči nevidí, srdce nebolí".

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 22:10)

To co děláš ty je opilectví a dospěješ a budeš Alkoholik pít budeš,denně, i sám. Ty patříš mezi lidi, co se jdou v pátek či sobotu či oba dny pobavit, opít...to lze dělat celý život. Pokud tedy nepřidáš úterý a čtvrtek a a a...

darek (Po, 25. 10. 2021 - 21:10)

Chci se zeptat jestli už jsem alkoholik, rozvedl jsem se se ženou a syndrom prázdného domova mne vždy večer asi v 20h vyhání do hospody. Jsem tam již asi pátým rokem a to tak 5x v týdnu.Jsem již alkoholik? Vypiji jen tolik piv, že vím, že už mám dost a víc nemůžu, jinak bych se pozvracel a jdu domů.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 22:10)

Jsi alkoholik, ale pokud jsi 2x v týdnu úplně střízlivý, máš naději, na konzumenta. Pokud denně potřebuješ alespoň kapku alkoholu, jdi na léčení, dokud je čas.

Milena (Po, 25. 10. 2021 - 21:10)

Jezdím do lázní pravidelně a mohu potvrdit co píše pan Vojta. Žen většinou bývá v lázní více než mužů a muži co si chtějí užít, tak mívají dostatek příležitostí. Stalo se několikrát jsme si se spolubydlící vyměnily partnery co bydleli spolu na pokoji.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 22:10)

Nikdy jsem nebyl v lázních na léčení, ale za mlada jsem byl na "exkurzi" ve Františkových lázních a během ní jsem měl 2x pohlavní styk, kdy bylo vyřadováno zapuštění semene.

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 22:11)

Možná jsi ty dvě vyléčil z neplodnosti ?

Vojta (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Já byl v lázní již dva krát a mohu potvrdit, že tam byly ženy od dvaceti do osmdesáti a pokud tam neměly manžela nebo přítele, tak se chtěly milovat téměř všechny bez rozdílu věku. Jen mohu potvrdit, že tam bylo asi o polovinu žen více než mužů. Největší problém byl, že pokud jsem to některé udělal, tak si chtěla na mě dělat nárok, tak jsem musel zmizet k jiné. Většinou to bylo tak, že v průběhu dne jsem zavedl hovor s nějakou starší paničkou a slovo dalo slovo a skončili jsme v postely. Večer se šlo tančit a to jsem si na noc přivedl nejakou mladší nebo pokud jsem se chtěl také vyspat, některé by se chtěly milovat celou noc, tak jsem šel k ní pokud byla na pokoji sama a pak jsem zmizel k sobě. Stalo se také, že jsem šel k jedné a ona tam měla spolubydlící, která to nevydržela poslouchat jak se milujeme a chtěla také.

Nemocny (Po, 25. 10. 2021 - 11:10)

Pojedu v nejbližší době do luhacovic nevita jak to tam vypadá s věkovým průměrem u žen?

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Jeden můj kolega, doma nádhernou manželku, děti, byl v Luhačovicích. Nabrknul si tam mladou gymnastku. Když se vrátil byl do ní zamilovaný, chtěl se rozvést a vyprávěl neuvěřitelné věci. Za týden zemřel na infarkt. Bylo mu padesát let. Ta holka mu přijela na pohřeb. Byla opravdu krásná. Společně s manželkou ho dlouho oplakávaly.

Jenda (Po, 12. 7. 2021 - 02:07)

O nevěře v lázních jsem se bohužel přesvědčil na vlastní oči... Manželka v práci obdržela jako benefit čtrnáctidenní lázeňský pobyt v Jeseníkách. V den nástupu jsem jí tam odvezl. Měla samostatný pokoj. Domluvili jsme se, že za ní pak můžu přijet na návštěvu. Přijel jsem asi po týdnu - neohlášeně. Ale věděl jsem v které hodiny má volno (kdy nebude na procedurách) . Tak jí mohu překvapit. Zaklepal jsem na její dveře. Když mi otevřela měla na sobě jen krátký župánek a její úlek když mě spařila hovořil za vše... Beze slova jsem jí odstrčil a vtrhl do pokoje. A v její posteli našel rovnou dva nahé chlapy... Co bylo dál už nemá cenu popisovat.

Návštěvník (Po, 12. 7. 2021 - 10:07)

Intenzívní léčba spodem jí asi vyhovovala když si ji nechala privátně dělat . To nemáš pochopení pro potřeby své ženy ?

zvedavy (Po, 12. 7. 2021 - 18:07)

wow asi bych mel manželku poslat do lázní. I když byla dvakrát beze mne v Turecku na dovolené. a tam prý každá co jede bez manžela šuká

Návštěvník (Po, 12. 7. 2021 - 19:07)

Pokud ji miluješ , tak jí to dopřeješ . Je přece jedno , kdo ji uspokojí . Čech , nebo Turek , jen když to udělá pořádně .

zvedavy (Út, 13. 7. 2021 - 06:07)

no to je asi pravda i když
.

Návštěvník (St, 14. 7. 2021 - 23:07)

Jaképak i když. Každá ráda vyzkouší jiného samce .

Jahoda (Ne, 7. 11. 2021 - 03:11)

Jsem Kymil,líbám,píchám jak kdy a kam,jsem Kymil,bodám,mrdám,pscám,jak je to tak. P768roto hledám dívku s díldou,co vyprcá mojí dírku s knírkou,už je to tak. Za falshu ferneta.

jahoda da (Po, 25. 10. 2021 - 22:10)

Jsem Kymil,líbám,píchám jak kdy a kam,jsem Kymil,bodám,mrdám,pscám,jak je to tak. P768roto hledám dívku s díldou,co vyprcá mojí dírku s knírkou,už je to tak. Za falshu ferneta.

Reklama

Přidat komentář