Reklama

Nevěra v lázních

Hovnoslav (Pá, 11. 2. 2022 - 13:02)

Proboha ještě že sem nenamrdal v lázních tu pitomou učitelku autoškoly. To bych se asi posral kdybych musel platit na malýho analfabeta do Jeseníků. Fuj, už žádná nevěra, raději se nechám vyhonit kašpárka nějakou starší sépií.

Pavel (Pá, 28. 1. 2022 - 16:01)

Já jsem na tom opačně, byl jsem v lázní, nevěra a malý románek s jednou maserkou a za půl roku mi oznámila, že budu tatínkem. Doma jsem to vysvětlil, manželka to těžce pochopila a dnes již šest roků platím alimenty a jednou za měsíc si pro syna jedu a vezmu ho k nám na víkend a dva týdny v létě o dovolené.Byl s námi i v Chorvatsku na dovolené. Manželka ho již bere jako našeho.

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 14:02)

Život se má brát tak jak je, prostě se stane, ale dělat z toho nějaké drama je nesmysl. S přítelkyní také bereme vše volně a zaskočíme si i vedle. Její dvě kamarádky si o to řeknou rovnou před ní a jde se na to. Přítelkyně zase přichází naplněná z práce. Ale hlavně to chce pohodu.

Radka (Po, 31. 1. 2022 - 17:01)

Pavle můj manžel také byl v lázní, také tam měl románek s následkem, ale ten nás opustil a odstěhoval se k té slečně. Těď se budeme rozvádět, protože on se chce s ní oženit. Já bych to k vůly dětem, také nějak zkousla.

Josef (St, 2. 2. 2022 - 12:02)

Já byl v lázní v Karlových Varech před skoro třiceti lety. Za ty tři týdny jsem tam vystřídal asi pět žen, všechny vdané, se kterými jsem souložil a ani s jednou jsem neměl a ona ani nechtěla abych měl ochranu a mohu potvrdit, že jsem se vždy do mí udělal. Je pravda, že v té době ještě nebyly žádně mobily, ale kontakt by si asi zjistily. Pokud se to někde něco chytlo, tal se žádná neozvala, protože s patnerkou co jsme chtěli děti, tak se to většinou chytlo na poprvé.

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 12:02)

Neplodnost žen se léčila ve Františkových lázních. Během jednoho dne si o mne řekly dvě a šlo jim hlavně o oplodnění. Jedna se ozvala, že se mé semeno ujalo. Byl to kluk.

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 14:02)

Gratuluji.

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 15:02)

Ono těch záběhů bylo víc. První před vojnou. Nevěděl jsem o tom. Vzala si jiného, ale dítě bylo moje. Kromě těch lázní, jsem posloužil ještě jednou, za neplodného manžela. Celkem mi běhá po světě šest dětí, ale jen těmi jsem si jst. :)

Jaroslav (Čt, 4. 11. 2021 - 22:11)

Karolíno,Vy jste s manželem nechtěla děti nebo se nedařilo otěhotnět?

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 16:11)

A proč jsi to proboha řešila s manželem ? Já neřešila nic a to bylo radosti že je to kluk !

Monika (St, 27. 10. 2021 - 11:10)

Já co byla v lázní několikrát, tak ty mladší ženy, tam měly milence všechny a mi starší dámy, tak jsme občas také zakoply o nějakého chlapa a pokud stál za to, tak mu podlehly. Jak se říká " Co oči nevidí, srdce nebolí".

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 22:10)

To co děláš ty je opilectví a dospěješ a budeš Alkoholik pít budeš,denně, i sám. Ty patříš mezi lidi, co se jdou v pátek či sobotu či oba dny pobavit, opít...to lze dělat celý život. Pokud tedy nepřidáš úterý a čtvrtek a a a...

darek (Po, 25. 10. 2021 - 21:10)

Chci se zeptat jestli už jsem alkoholik, rozvedl jsem se se ženou a syndrom prázdného domova mne vždy večer asi v 20h vyhání do hospody. Jsem tam již asi pátým rokem a to tak 5x v týdnu.Jsem již alkoholik? Vypiji jen tolik piv, že vím, že už mám dost a víc nemůžu, jinak bych se pozvracel a jdu domů.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 22:10)

Jsi alkoholik, ale pokud jsi 2x v týdnu úplně střízlivý, máš naději, na konzumenta. Pokud denně potřebuješ alespoň kapku alkoholu, jdi na léčení, dokud je čas.

Milena (Po, 25. 10. 2021 - 21:10)

Jezdím do lázní pravidelně a mohu potvrdit co píše pan Vojta. Žen většinou bývá v lázní více než mužů a muži co si chtějí užít, tak mívají dostatek příležitostí. Stalo se několikrát jsme si se spolubydlící vyměnily partnery co bydleli spolu na pokoji.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 22:10)

Nikdy jsem nebyl v lázních na léčení, ale za mlada jsem byl na "exkurzi" ve Františkových lázních a během ní jsem měl 2x pohlavní styk, kdy bylo vyřadováno zapuštění semene.

Návštěvník (So, 6. 11. 2021 - 22:11)

Možná jsi ty dvě vyléčil z neplodnosti ?

Vojta (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Já byl v lázní již dva krát a mohu potvrdit, že tam byly ženy od dvaceti do osmdesáti a pokud tam neměly manžela nebo přítele, tak se chtěly milovat téměř všechny bez rozdílu věku. Jen mohu potvrdit, že tam bylo asi o polovinu žen více než mužů. Největší problém byl, že pokud jsem to některé udělal, tak si chtěla na mě dělat nárok, tak jsem musel zmizet k jiné. Většinou to bylo tak, že v průběhu dne jsem zavedl hovor s nějakou starší paničkou a slovo dalo slovo a skončili jsme v postely. Večer se šlo tančit a to jsem si na noc přivedl nejakou mladší nebo pokud jsem se chtěl také vyspat, některé by se chtěly milovat celou noc, tak jsem šel k ní pokud byla na pokoji sama a pak jsem zmizel k sobě. Stalo se také, že jsem šel k jedné a ona tam měla spolubydlící, která to nevydržela poslouchat jak se milujeme a chtěla také.

Nemocny (Po, 25. 10. 2021 - 11:10)

Pojedu v nejbližší době do luhacovic nevita jak to tam vypadá s věkovým průměrem u žen?

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Jeden můj kolega, doma nádhernou manželku, děti, byl v Luhačovicích. Nabrknul si tam mladou gymnastku. Když se vrátil byl do ní zamilovaný, chtěl se rozvést a vyprávěl neuvěřitelné věci. Za týden zemřel na infarkt. Bylo mu padesát let. Ta holka mu přijela na pohřeb. Byla opravdu krásná. Společně s manželkou ho dlouho oplakávaly.

Reklama

Přidat komentář