Reklama

Výprask vařečkou

. (Čt, 8. 9. 2016 - 01:09)

však jsem to psalA kdy dostane další nářez?

Karel (Út, 6. 9. 2016 - 17:09)

však jsem to psal

otin (Ne, 4. 9. 2016 - 23:09)

také by mě zajímalo jak to proběhlo u Karla?

otin (Ne, 4. 9. 2016 - 23:09)

je ti někde Helena?

. (Ne, 4. 9. 2016 - 11:09)

Jak moc si ho seřezal?

. (Ne, 4. 9. 2016 - 11:09)

dobře vím co dělám nechci...A jak se to synovi hojí? Jak moc si seřezal?

Karel (Ne, 4. 9. 2016 - 11:09)

dobře vím co dělám nechci mít nevychoveného spratka

. (So, 3. 9. 2016 - 10:09)

dostal asi ten nejhorší v...Karel jde na výchovu dobře, ví co je správné

! (So, 3. 9. 2016 - 09:09)

proč bych měl být úchyl...Ale vyžíváš se v tom.Jestli tohle myslíš vážně. Kluk bude mít trauma z tebe, neblbni.

Karel (Pá, 2. 9. 2016 - 18:09)

proč bych měl být úchyl jenom vychovávám

? (Čt, 1. 9. 2016 - 03:09)

U nás je výprask vždycky...Nejsi úchyl??? I kdyby jsi tohle nepraktikoval, už jen to, jak jsi to napsal, mě přivádí k domněnce že jsi!!!

Karel (St, 31. 8. 2016 - 22:08)

dostal asi ten nejhorší v životě pořád tam má krvavé jízvy

Alenice (St, 31. 8. 2016 - 17:08)

Ahoj, najde se někdo zkušený ko by poradil mladé sub ohledně domácí
discipliny , výchovy,.. zavedení toho a tak? Díky

. (Čt, 25. 8. 2016 - 08:08)

už za 3 dny můj malý...Tak co Karle, bude dnes výprask?

tomas.pos@post. (St, 24. 8. 2016 - 18:08)

Pokecá nějáká holka o výprasku?

. (Po, 22. 8. 2016 - 20:08)

už za 3 dny můj malý...Budeš ho řezat do krve?

Karel (Po, 22. 8. 2016 - 17:08)

už za 3 dny můj malý chlapeček ted snaží sekat dobrotu ale nezachrání ho to už je o rok starší tak dostane trošku víc než byl zvyklý

Riri (Po, 22. 8. 2016 - 12:08)

opravdu vždyt jsi tohle psal...To je pravda

Karel (Po, 22. 8. 2016 - 00:08)

U nás je výprask vždycky exemplární trest, který musí hodně bolet. Můj synek se třese strachem už když mi podává žákovskou knížku, jdeme spolu do mé dílny v suterénu, odkud není nic slyšet, tam se svlékne téměř donaha, je jen v tílku, mám tam malý čtvercový stolek, který je ale vysoký, ohnu ho přes něj, samozřejmě už bulí a klepe zadkem a nohama, připoutám ho přes záda, nohy a ruce k nohám stolku, má roztažený zadek, takže je vidět řitní otvor a vyplácím ho prutama střídavě přes zadek a stehna. Počet není určen, konec výprasku určím sám dle provinění. Vyplácení musí trvat alespoň půl hodiny, aby si užil, pravidelně učůrává, až to pustí úplně, třese zadkem a celým tělem a sytým hlasem hlasitě řve, pohazuje hlavou, vypouští větry, křičí, abych skončil, že už se to nedá vydržet, při konci výprasku ho párkrát pěkně švihnu přímo přes řitní otvor a to je teprve jekot, občas nějaký ten výkal vytlačí. Vejřez většinou ukončím, když má pořádné podlitiny a krvavé pruhy po celém zadku a na stehnech. Na prosby a sliby zásadně nedám, vejřez musí být na hranici snesitelnosti, aby byl účinný, pak mu omeju zadek slanou vodou, pomočí se znovu, pak ho teprve odpoutám, nepošlu ho klečet, ale musí si pěkně sednout zadkem na dřevěnou židli, na kterou nasypu sůl a sedí tam tak dvě hodiny, hlasitě brečí, vrtí se, protože to hodně pálí, pak se teprve může umýt, obléct a jít zpět nahoru do bytu, tam se musí učit, dokud nejde spát. Takový vejřez je úžasně účinný, náš chlapeček si ho pamatuje hodně dlouho, takže se provádí tak 2x do roka za velké provinění, ale pravidelně rituálně před začátkem školního roku, aby si připomněl, jak se má chovat a učit, když se blíží 25. srpen - to je den výprasku, tak už je celý nesvůj, ale nikdy o to nepříjde.

agata2 (Čt, 18. 8. 2016 - 15:08)

To jste tak s prominutím...Nic si z toho nedělejte, je to stejně blbost a výmysl. Taková Agáta by zasloužila veřejně na holou, aby jí to přešlo.

Reklama

Přidat komentář