Reklama

Opravdu malý penis :-(

eva (Út, 23. 11. 2021 - 14:11)

Planý uklidňování. Malej je zkrátka na dvě věci. Bylo to tak, je to tak a bude to tak a okecat se to bohužel nedá.

Návštěvník (Út, 23. 11. 2021 - 22:11)

Jo , to pořekadlo že s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo , je jako pořekadlo neúspěšných na olympiádě , že není důležité zvítězit , ale zúčastnit se !

Žena (Út, 23. 11. 2021 - 10:11)

Lepší jeden kašpárek, než nabušený hřebec, který se vystřílá a je konec.

picák (Pá, 19. 11. 2021 - 07:11)

Dej pokoj, mám ho 8cm a ošukal jsem téměř všechny rozvedené paničky v okolí.

Josef (Čt, 18. 11. 2021 - 11:11)

Trochu závidím chlapům s průměrným a větším penisem. Já mám při stopoření do 10cm a mohu vám říci, že při souloži to není ono, protože mi stále vypadává, když chci přirážet. Už vůbec nevím, jak to mohou dělat s ještě menším.

Zdena (Čt, 18. 11. 2021 - 19:11)

Josefe, nic si z toho nedělej, můj manžel má také cca 10, také mu občas vypadne, ale vzájemně si pomáháme a když se ohnu a zezadu ho cítím uvnitř a tolik nevypadne.

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 14:11)

Na druhé straně se holky rádi dívají, ale když se jde na akci tak musíš dávat hodně pozor aby jsi nepřirazil a ona hned neutekla. Spousta holek dělá machry jak chtějí velkého a pak mají obavy.

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 11:11)

Zkus po zavedení penisu provádět krouživý pohyb pánví namísto sem , tam . Kdo má krátký většinou neuhlídá délku zdvihu a vyklouzává . Nejsi sám , kdo to řeší !

Peroin (Čt, 18. 11. 2021 - 11:11)

Byla jsem na tom stejně jako ty. Začla jsem se prstit před 12 rokem. Také jsem se nemohla udělat. Dost jsem se trápila a myslela jsem že jsem asi jiná než ostatní holky. Když ani po roce jsem neměla orgazmus, myslela jsem že je něco špatně. Máma na mě poznala že se kvůli něčemu trápím a zeptala se. Ale já se stiděla a řekla jsem jí že se nic neděje. Po dalšim pul roce pořád nic a tak jsem sebrala veškerou odvahu a šla za mámou. Řekla jsem jí že mám asi problém. Zeptala se co se děje a jâ nevěděla jak začít. Řekla doufám že nejsi těhotná. Uklidnila jsem jí že ne. Zeptala se zda jsou vtom kluci a já že taky ne. Řekla mě že mí takhle moc nepomůže, když neví oco jde. Zhluboka jsem se nadechla a řekla jí, že nemohu dosáhnou orgazmu, že jsem asi náká divná. Máma vydechla, protože čekala něco horšího. Usmálacseca vzala mě do ložnice a tam se posadily na postel. A začla si semnou otom povídat. Že ženy to maj daleko těží než muži. Těm stačí trochu pohonit a jsou hotovi. Ale žena si musí se sebou pohrát a oběvit co jí vzrušuje. Byly jsme doma samy a tak se rozhodla že my ukáže co dělá ona aby dosáhla orgazmu. Slékla se a začla si to dělat. Ukázala mě jak si dráždí poštěváčka. Začla u toho silně vzdichat a já ji sledovala jak si to dělá. Nakonec se jí dostavyl orgazmus a slabě vystříkla. Když jí orgazmus odeznel, řekla ať to zkusím. Slékla jsem se a lehla si. Rukou jsem zajela mezi nohy a snažila se mámu napodobyt. Mamka se na mě dívala a opčas poradila. Byla jsem sice mokrá ale orgazmus žádní. Máma mě řekla ať se pomalu prstin a sama si vzala nastarost poštěváčka. Jemě mě ho dráždila a mě se to moc líbilo. Pak převzala i prsténí a nechala tak všechno na mámě. Nevím co udělala, ale než jsem se nadála měla jsem svůj první orgazmus, až jsrm vytekla. Máma hned, že jsem normální holka a že ho dosáhnu i sama. Když jsem si to pak dělala sama, snažila jsem se to neuspěchat a držela se rad od mámi. Nakonec jsem prožila krásní orgazmus. Hned jsem to řekla mámě a ta měla radost. Teť když si to dělám, mívám krâsné orgazmi a někdy je dost silní, že utoho vyteču a i trochu nahlas vykřiknu. Věřìm že i tobě se to podaří a prožiješ svůj orgazmus. Když tak se porať z mamkou. Určitě bude mít pochopení a pomůžeti jako mě. Držim ti palce.

Jiřina (Po, 15. 11. 2021 - 21:11)

Mě je úplně jedno, zda mi šuká kluk s malým pérem nebo s velkým kokotem.
Na zábavě jich klidně svedu pět, třeba i ženaté chlapy co tam mají manželku a když jdeme domů, tak další tři. Někdy po cestě dám celé partě. Kluci se vůbec nestydí, někteří mají malého, jiní velkého, ale každý šuká jinak.

Návštěvník (Po, 15. 11. 2021 - 22:11)

Pěkná mrdna !

Tonda (Čt, 11. 11. 2021 - 22:11)

Co s tím všichni naděláte. Já si myslím, že určitě nemám velkého, spíše nalého,
v erekci tak 10-12cm a za mojí sexuální aktivity jsem souložil minimálně s dvaceti ženami a nestalo se, že by některá nebyla spokojená. Většina chtěla čísla opakovat.

Jaruna (St, 27. 10. 2021 - 09:10)

To je asi normální průměr u mladého nevyskákaného kluka, až mu bude šedesát, tak bude mít malího jako můj starej. Když byl mladík, tak měl pořádný bidlo a postupem času i jak přibýval na váze se mu zmenšoval, že ho musím hledat mezi chlupama, abych se nespletla.

MAX (Čt, 10. 3. 2022 - 11:03)

Jaruno máš pravdu s tím zmenšováním, mi je 75 let a i když se holím tak mám problém s čůráním protože můj penis dosáhne délky 1,5 až 2 cm a někdy i to ne, ve stoje do mísy je problém se trefit a v sedě to stříká kde chce-převážně nahoru na prkýnko, nejraději konám potřebu venku. Erekce již žádná. Pánové mého věku je to normální ??? nebo jsem exot, ale co s tím-můžete poradit ?

Miroslav (Čt, 10. 3. 2022 - 22:03)

Nic si z toho nedělej já jsem na tom podobně.

Návštěvník (Čt, 10. 3. 2022 - 14:03)

Jsme vrstevníci. Nemám malý penis a pořád mi funguje. Není toho tolik jako za mlada, ale minimálně jednou denně vypustím sperma, kterého je méně, ale s erekcí žádný problém nemám. Myslím si, že problém je v životosprávě a návyku. Byl jsem celý život dost sexuálně aktivní, žiji zdravě a stále sportuji.

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 14:10)

Přesně kvůli tomu si i po sedmdesátce udržuji sportem, mladistvou váhu. Třeba ho ještě nějaká bude potřebovat, protože jsem stále aktivní a penis jako před vojnou.

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 08:10)

Dámy, myslíte si že na puberťáka je 18,5 cm hodně ?

Pičus (Po, 1. 11. 2021 - 23:11)

Ne, není.

Dámy (St, 27. 10. 2021 - 09:10)

Co tu děláš, když nemáš zas tak malej penis?

Reklama

Přidat komentář