Reklama

Pánská tanga

Monča (Po, 18. 8. 2003 - 10:08)

Mě se pánské tanga líbí taková pěkná chlapská prdelka mě dokáže pěkně vyrajcovat P.S. partnerovi jsem je koupila a mooc mu sluší.

František (Út, 13. 6. 2023 - 22:06)

No konečně někdo kdo to ocení žena my je koupila a už nechci jiné kor v letě nepaří se zadek a když se koupí v pořádném obchodě tak nevíte že něco máta v zadku.

Návštěvník (Pá, 14. 7. 2023 - 15:07)

"Žena MY je koupila" Chtělo by to mít spíš něco v hlavě, než v zadku

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 05:04)

To je dobře

Vlasta (Ne, 5. 4. 2020 - 12:04)

Tanga jsou super rád je nosím. Klidně si je vezmu na plavání

Návštěvník (Ne, 5. 4. 2020 - 17:04)

A kam chodíš plavat?

Pavel (Čt, 19. 3. 2020 - 11:03)

No jseš jedna z normalnich dekujem

Pavel (St, 4. 3. 2020 - 04:03)

Mas pravdu ale jsou i lide kterym se to nelibi smejou se jsou hloupi , je mi 49 sportuju mam duper postavu pritelkyne je spokojena

Martin (Po, 18. 8. 2003 - 07:08)

Jistě. To je typická reakce. Muži totiž mají velmi omezené možnosti ve variabilitě oblékání. Jakmile muž prostě jen trochu vybočí - a to jsou ta tanga určena pro muže, už je hned teplouš úchylák atd.. Takže nám opět zbydou jen neforemné trenky a po desetiletí neměnící se slipy. Naopak ženy mají v tomto směru obrovský výběr - stačí si projít jakýkoliv obchod s oblečením a nebo tržiště -99% je pro ženy. Holky buďte i k nám tolerantnější, taky chceme někdy vypadnout z nudné šedi a zkusit něco nového. Vždyť těch příležitostí máme skutečně velmi málo.

Ewa (Po, 18. 8. 2003 - 01:08)

Ahoj. Nejdřív chci podotknout, že pokud se ti to tak líbí a je ti to pohodlné, tak proč ne? Klidně si je nos. Na názory ostatních se můžeš vyprdnout.Ale můj subjektivní názor je takový, že se mi to nelíbí. Působí to na mě naprosto asexuálně a vypadá to, jako by dotyčný byl teplej (nic proti nim).Na druhou stranu, kdyby se v nich přede mnou začal promenádovat můj přítel, brala bych to jako dobrej, povedenej vtip (neboť vím že i jemu to připadá úchylné).Proti gustu žádnej dišputát, jsem si jista, že se najdou dámy, kterým se to líbí. Já se ale mezi ně nemohu řadit.

Luděk (Ne, 17. 8. 2003 - 23:08)

Holky a ženy co si myslíte o nošení pánských tanga. Koupil jsem si je , teď se však neodvažuji je nosit. Nebo je to normální a nemám se za co stydět ?

Martin (Ne, 27. 6. 2021 - 15:06)

Ja uz je nosil docela dlouho a proč né

Návštěvník (Čt, 1. 1. 1970 - 01:01)

Nosím tanga již 20let jsem...NEUMÍM SIS PŘEDSTAVIR TVOU ŘIŤ po několika km ujetých svižným pempem ve vztahu k té šnůrce prdelní

Pavel (St, 4. 3. 2020 - 04:03)

Nosim je uplne normalne jsou pohodlne a kdyz mne vidí partnerka tak je vzrusena libi se ji to

Návštěvník (St, 4. 3. 2020 - 16:03)

Také je nosím normálně a přítelkyně je vzrušená a když se prevlekam v šatnách ,tak i nějaký muži jsou vzrušení.

Reklama

Přidat komentář