Reklama

spodní prádlo u chlapců

Gabi (Pá, 19. 11. 2021 - 13:11)

Pro našeho puberťáka už je problém i to, že je jeho spodní prádlo na sušáku na balkoně vidět z ulice. Tak si dovedete asi představit, když jsme zkoušeli v krámě oblek do tanečních! Taky se vaši kluci stydí za svoje spoďárky?

Nina (Pá, 19. 11. 2021 - 17:11)

Kluk se právě letos začal stydět, určitě to souvisí s pohlavním vývojem. Ještě letos na jaře se nechal ode mě umýt a to včetně pohlavní hygieny, ale od léta už nesmím ani do koupelny! Jako prádlo má jen boxerky, celkem hodně obtažené, ve kterých se pohyboval běžně po bytě. A dneska? Když ho někdo spatří v prádle, chová se jak hysterka, jakoby byl nahý, rukama si kryje předek i zadek. Nákup džín byl taky otřes, ale to si užil taťka s babičkou. Prádlo suším v sušičce, takže veřejné předvádění jeho prádla odpadá.

Martina (Pá, 19. 11. 2021 - 16:11)

Musíš umět nakupovat. My byli v BANDI, příjemné prostředí a soukromí, i náš puberťák to dál v Klidu. Není krám jako krám

Káťa (Pá, 19. 11. 2021 - 17:11)

Taky jsme tam nakupovali, už je to tři roky, to se konaly ještě normálně taneční, opravdu příjemný personál, z kluka spadnul stud za pár minut, za prádlo se stydět nemusel, bylo nové a značkové.

Romana (Pá, 19. 11. 2021 - 13:11)

Já toho mýho prakticky ve slipech a pod. ani nevidím. Tak se stydí, že si dává pozor abych ho takto nezahlédla. Jedině venku při koupání to ještě jde když má na sobě koupací šortky. Vím přesně, že se stydí od doby, kdy začal s onanií. Asi ještě bude trvat, než ho to přejde.

JA (Pá, 19. 11. 2021 - 13:11)

Pani Gabika, prečo píšete spoďárky? To možno nosili naše pra-pra babičky prádlo a v tej dobe sa to tak volalo. Ak je kluk v pubertálnom veku tak je samozrejme stydlivý a je logické, že sa stydí či už v tom obleku alebo v prádle ukázať. Tiež mi vždy vadilo, že moje slipy na balkóne sú hneď prvé zavesené aby ich všetci videli z vonku. Normálna vec. A prosím nazývajte prádlo svojim menom - slipy, boxerky, trenky, tangá, jocksy. ĎAKUJEM

Káťa (Pá, 19. 11. 2021 - 16:11)

Ve spoustě rodin mají vlastní název pro kde co, tak proč ne pro spodní prádlo. Náš kluk má třeba slipoše (boxerky) a tangoše (tanga). Slipoše jsou z dob, kdy nosil opravdu slipy a boxerkám to pak už zůstalo.Sám si to tak překřtil, tak proč ne?

marťas (So, 20. 11. 2021 - 08:11)

Koukám že slipoše nejsou neznámé slovo. Syn je jediný ze třídy kdo nosí slipy a spolužáci mu jinak neřeknou než Slipoš.

Lenka (Pá, 19. 11. 2021 - 18:11)

Váš kluk nosí tanga? No panečku! Ale k věci. Synovec nosí jen slipy ( je mu 8) , říkají jim trencle. Bohužel musí mít na noc ještě plenkové kalhotky, a těm říkají prdky. Ale ono to před návštěvou zní líp, když se máma zeptá kluka, jestli má prdky,než se ptát, jestli má plíny.

Návštěvník (So, 20. 11. 2021 - 01:11)

není jednodušší mu šáhnout na zadek a tak to zjistit ? No a jinak náš kluk v 8. , a teda přes léto nosil jen pleny , takže to bylo vidět , teď v tomto období sice nosil pleny ale ty jsem mu ráno nasadila , na to overal a dokud jsem ho nepřebalila věděla jsem že plenu má.

Gabi (Pá, 19. 11. 2021 - 15:11)

My říkáme spoďárky nebo gaťky a jsou to slipy nebo boxerky.

Návštěvník (Ne, 14. 11. 2021 - 20:11)

vždyť mu v těch tangách musí mrznout prcka, chudák, můj kluk nedá na sebe nic jiného než boxerky

Návštěvník (Út, 16. 11. 2021 - 18:11)

A co v létě? Jedině dámské G-string tanga.

Lenka (Ne, 14. 11. 2021 - 12:11)

A k tématu. Ať si nosí každý co chce a co mu vyhovuje. Pro mladé kluky je vše v pohodě, záleží na kolektivu kolem.

Terka (Ne, 14. 11. 2021 - 10:11)

Tanga nebo brazilské slipy na kluka 16.let, asi 200 Kč za kus, ne erotické, na běžné nošení. Kde na netu nejlépe koupit? Asi 10 ks do Vánoc?

Daniel (Ne, 14. 11. 2021 - 10:11)

Mám 17, som chalan, ale nosím nohavičky, je to lepšie. V budúcnosti plánujem aj zmenu pohlavia. Chcem mať vagínu a celkovo chcem byť dievča

Lenka (Ne, 14. 11. 2021 - 11:11)

Nech si ho dole, nepředělávej si ho na vagínu. Znám se s jedním, co se předělal na holku, ale dole si ho nechal tak jak byl a pro mě super. Ráda si s ní zadovádím a přítel není taky proti. Ale jak chceš, je to na tobě.

Klára (Pá, 12. 11. 2021 - 14:11)

Syn nosí slipy i boxerky přiměřeně těsné. Když mu bylo asi jedenáct, babička ho u televize viděla, jak si hraje s pindíkem a že mu stojí. Od té doby velmi důrazně požaduje, aby měl kluk slipy i pod pyžamem. Nedá jinak a protože je tchyně v baráku kápo, tak kluka nutíme ty slipy nosit, aby byl klid.

Káťa (So, 13. 11. 2021 - 12:11)

Dobře děláte. My jsme klukovi dávali slipy na spaní ihned, jak jsme odložili plenky. Samozřejmostí jsou na každou noc čisté, takže se vám zdvojnásobí spotřeba kalhotek, ale vyplatí se.

Návštěvník (Pá, 12. 11. 2021 - 17:11)

a nebo nějakej pás cudnosti aby si s nim nemohl hrát

Reklama

Přidat komentář