Reklama

spodní prádlo u chlapců

Irena (Ne, 31. 10. 2021 - 16:10)

Ano přesně tak to je. A maminky, co z vlastního rozmaru pořídí klukům tanga nebo jiné miniaturní prádlo. by si měly uvědomit, že do školy to není dobré klukovi dávat. Tak si to užívejte doma a nedělejte jim ve škole problémy.

Helena (Ne, 31. 10. 2021 - 16:10)

Snad žádná matka není tak blbá, aby synovi navlékla tanga do školy. Ale nevím, jak je to jinde. U nás by to hlavně na nějaké malé škole mohlo způsobit pozdvižení. Pozdvižení na vsi.

Irena (Po, 1. 11. 2021 - 13:11)

Budete se divit, ale najdou se takové.

Helena (Po, 1. 11. 2021 - 14:11)

Jo jistě že se takové matky najdou. Jako, nejsem proti tangám či různým podobným kalhotkám pro kluky. Už před více než rokem jsem na Západě viděla nepředstavitelnej výběr tohoto prádla pro týnejdry. Různý noční či denní kalhotky, všemožných tvarů a velikostí. Úplná paráda. Ale tady, když vím, že se kluk bude ve škole převlékat přede všemi na tělocvik, tak vždy zůstanu u té naší klasiky.

Markéta (Po, 1. 11. 2021 - 17:11)

Z vašeho příspěvku cítím, že byste taky ráda pořídila klukovi něco odvážnějšího, ale bojíte se konzervativního okolí a asi i reakce vašeho syna. Tak se bát přestaňte a do toho! Nevím, kolik je vašemu klukovi let, ale čím je mladší, tím je to snažší. Kamarádka se vdala na Slovensko a její syn se věnuje krasobruslení. Ten má taneční pás(pevnější tanga se širokou gumou v pase) už od devíti let. A musel si zvyknout, jako všichni hoši v oddíle. Tam je to nejjednodušší, jednoduše mu je maminka natáhne do zadečku sama, tak to bude a hotovo! A máte vidět, jak to dělá hezkou prdelku, když ten pás drží půlky hezky od sebe. Wow! Ta mě inspirovala. Náš kluk začal ve třinácti, to už je větší problém, ale kluk si časem zvykne. Dneska, po čtyřech letech, ho nikdo nutit už nemusí. A reakce okolí? Jednak na ně můžete kašlat, jednak moje zkušenost je taková, že to okolí přijímá se zájmem a kladně. To máte vidět, jak děvčata koukají, když se mu tangáče týsují pod cyklošortkama. A reakce kluků? Nic, nikdo se mu nesměje, v partě je oblíbený.

Nina (Út, 2. 11. 2021 - 11:11)

Ty jsi ale káča, viď! Čtyři roky jsi nutila klukovi tanga, až to nakonec vzdal! A kluci se mu v tvé přítomnosti smát nebudou, ale počkají si, až bude sám.

Markéta (Čt, 4. 11. 2021 - 13:11)

Sama jsi káča, Nino! Snad se můžu svobodně rozhodnout, jaké prádlo bude nosit můj syn. A nikdo se mu nesměje!

Helena (Po, 1. 11. 2021 - 18:11)

Synovi je 12 a něco a vlastně už jsem rozhodnuta, co tady z těchto věcí dostane pod stromek. Již jsem našla a brzy objednám malinko odvážnější kalhotky a na spaní taky něco. Myslím, že kluk nebude proti. Spolu jsme to prohlíželi a neměl žádné výhrady.

Káťa (Po, 1. 11. 2021 - 19:11)

A co to bude ? Já jsem taky pro odvážnější prádlo pro kluka.

Helena (Út, 2. 11. 2021 - 04:11)

Líbí se mi odhalená stehna, tedy boky, ať se jedná o holky či kluky. Preferovala bych tedy jocksy. Né úplně ty nejodvážnější, je jich totiž hodně na výběr, ale takové umírněné. I tanga jsou slušivá, prostě dá se opravdu vybrat.

Irena (Po, 1. 11. 2021 - 14:11)

Myslím, že chlapci aspoň do patnácti let by mohli v klidu vystačit s klasickým prádlem. To jsou podle mého názoru slipy nebo boxerky. A když chtějí rodiče mít kluka v sexy prádle, tak ať si to nechají na doma, a neponižují ho v kolektivu!

Gábina (Po, 1. 11. 2021 - 05:11)

Syn se mj. věnuje tanci na ZUŠ a jako spodní prádlo má různé kalhotky, dá se říct minimální velikosti. Mnohdy je nosí i běžně a ráda se na něj podívám když je má na sobě. Když má puberťák pěknou postavu a vůbec, tak je to sexy. Ale samozřejmě nenapadlo by mě dát mu je do školy. Tam by opravdu sklidil posměch co to má na sobě.

Květa (Po, 1. 11. 2021 - 10:11)

Chodím taky na tanečňák a fakt, větší kluci jsou k nakousnutí, když mají ty slipky hezky zakrojené hluboko do zadku a vepředu to mají pěkně napěchované.

Gábina (Po, 1. 11. 2021 - 11:11)

Jsou k nakousnutí, i jako matka to musím říct. Syn má 14, zadeček už má pěkně vytvarovanej, prostě už takovej zadek dospívajícího kluka. A vepředu ani nemluvě. Když se doma převléká, tak se ráda podívám.

Kája (St, 3. 11. 2021 - 17:11)

Naprosto slouhlasim, syn 15 let nosi slipy a to co ma v nich je pořádný. Vždycky ho vidím jak jde večer z koupelny jen ve slipech a skoro pokazdy je ma pěkně napli jak muj pořád stojí. Skoro se tam ani nevejde. Taky se vždycky rada podivam, nevidím na tom nic divného kdyz jako matka chci vidět svého sny.

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 21:11)

jj taky je mám vždycky napnutý ale teďka jsem začal nosit víc dívčí kalhotky a když se mi postaví tak jsou fakt napnutý

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 17:11)

Taky nosím slipy. Zrovna ta viditelná erekce manželce vadí a nechce abych s ní chodil mezi lidi.

Maruš (Po, 1. 11. 2021 - 12:11)

To mne taky zajímá, zvlášť když ti moji raubíři mají erekci. Tuhle šel ten starší na rande s dívkou a nechtěl aby si všimla, že jí má, přesto, že jsem mu říkala, že jí erekce může potěšit, řešli jsme, kam s penisem, aby nebyl nápadný. Tedy, měl ho jako dřevec. Tvrdý a pevný. Ve slipech moc místa nemá. Když se konečně oblékl, dala jsem mu kondom, kdyby k něčemu došlo, aby jí hned nezbouchl.

Markéta (Po, 1. 11. 2021 - 08:11)

Do školy pod kalhoty klidně, proč ne, nikdo se to nedozví.

Káťa (Ne, 31. 10. 2021 - 10:10)

A jak to vědí? To si sundavají navzájem kalhoty? Blbost, jen si o tom vyprávějí, nic víc.

Reklama

Přidat komentář