Reklama

spodní prádlo u chlapců

Anonym (Pá, 5. 11. 2021 - 23:11)

A co na to říká jeho okolí?

tak (Čt, 4. 11. 2021 - 16:11)

ja som sa rozhodol nosit damske spodne pradlo , panske nemam ani jedo.nosim aj damske plavky ktore na prvy pohlad je tazko rozoznat za su damske ano len spodny diel.mojej zene to nevdi.tak

David (St, 3. 11. 2021 - 19:11)

Dobry den, je mi 17 let a nosim slipy. Jsem naprosto spokojený, jsou pohodlné a příjemné na nošení. Kdyby chtěl někdo pokecat, tak ať napise na [email protected]

JA (Po, 1. 11. 2021 - 12:11)

Vidím, že táto diskusia žije úchylnými matkami a rodičmi celkovo. Gratulujem drahí rodičia úchyláci

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 21:10)

já nechápu proč teď v chladnějších dnech někdo dvá dítěti tanga, je to na nachlazení spodku, já 13dceři koupila body ,proto aby měla pořádné spodní prádloa aby jí netáhlo na holá záda

Jana (Po, 1. 11. 2021 - 07:11)

Proboha, co s těma děsnýma bodyčkama furt máte. Já bych je na sebe nevzala ani za miliardu. Je to pro mimina, který blb to vymyslel pro větší děti a pro dospělé.

Katka (Po, 1. 11. 2021 - 12:11)

To nesouhlasím, náš mladej nosí body od mala , nosí je rád a taky si je sám v krámě vybírá , nechávám na něm jaké používá prádlo je to jeho volba co má na sobě .Je mu 12 a že nosí to či ono prálo ? no a co sám ví v čem mu je dobře .

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 19:10)

Kupuju klučičí i holčičí spoďáry u ekapo.

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 16:10)

U nás ve třídě, kde chodí náš kluk se takové problémy s tím co kdo nosí vyřešili tak, že kluci museli přijít v dívčích tangách a růžovém holčičím tílku a byl klid. Jak se bude něco zase opakovat kolem prádla, tak si to zase zopáknou. I ty největší šikanisty druhých přes oblečení to přešlo. Nikdo z rodičů neměl nic proti, až jsem se teda divila.

Nina (So, 30. 10. 2021 - 16:10)

Kdo to takhle řešil? Škola? Rodiče? Nějaký výchovný poradce? To byla šikana kvůli spoďárům? Vaše dítě také šikanovaly?

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 19:10)

Moje nešikanovali, nosí boxerky, ale nebudu tady nic rozmazávat, vše se vyřešilo a zatím je klid. Některé děti dokážou ale neuvěřitelné věci. Prostě navlíknout na kluky růžové holčičí oblečky je děsná potupa a asi dost výchovné.

Nina (So, 30. 10. 2021 - 20:10)

Tak tedy i ti vaši někoho šikanovali? Kvůli jeho prádlu ? Od čeho je klid?

Eva (So, 30. 10. 2021 - 13:10)

Jednou jsem byla na vystoupení tanečního souboru. Samá děvčata, jeden kluk. Tomu se v elasťácích rýsoval skutečně impozantní penis. Velmi pěkné vystoupení. Ptala jsem se děvčat, která si sním užívá. Odpověděly, že všechny, protože ho vidí často nahého, ale nic s ním není, protože je teplej. Syn teplej není a taky má velkou starost kam si schová penis aby nebyl patrný. Aby to nepřeháněl, tak jsem mu ukázala fotku toho tanečníka. Vykulil oči a už si tolik starostí nedělá.

Pavlína (So, 30. 10. 2021 - 09:10)

Od včerejšího výletu se sousedovic holkama řeší náš jedenáctiletý syn viditelné linie spodního prádla pod legínami! Je to normální?

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 10:10)

Je, protože ho zblbli.

Pavlína (So, 30. 10. 2021 - 11:10)

V jeho věku je zájem o vlastní spodní prádlo dost předčasný. A o to dívčí snad ještě také,ne?

Kačka (So, 30. 10. 2021 - 12:10)

V jedenácti letech je široký pojem. Táhne li mu už na 12, tak je to normální. A někteří kluci už v jedenácti jsou plni sexu. Víš jak a o čem se mezi sebou baví desetiletí? Většinou o holkách, sexu, honění. V jedenácti už značná část pravidelně onanuje. Takže není divu že se zajímají o dívčí prádlo a jaké to pod ním je.

Irena (So, 30. 10. 2021 - 15:10)

Je to tak, jak píšete. Už pár let vedeme příměstský tábor a ti náctiletí chlapci, to je dílo. Vážně jsem šťastná, že to chodí spát domů, nechtěla bych to hlídat v noci! A kluci se o svoje prádlo zajímají navzájem, značkové je v kurzu, hlavně boxerky. Kluci ve slipech jsou otloukánci, zvláště když mají nějaké minimální s holou prdelkou. Rodiče mají mít tolik rozumu, že by takové prádlo do kolektivu dětí dávat neměli.

Helena (Ne, 31. 10. 2021 - 06:10)

Udivilo mě a je to slabé slovo, že syn ví přesně, co jeho spolužáci nosí za spodní prádlo. Myslela jsem, že to je to poslední, o co by se zajímal a ještě řekne, co se mu na kom líbí. Aspoň jsem získala přehled, co takový puberťáci nosí a co synovi koupit třeba teď na vánoce. Ale přijde mi zvláštní, o co se syn zajímá.

Andrea (Ne, 31. 10. 2021 - 13:10)

A co teda puberťáci nosí? Tanga, slipy nebo boxerky? A jaký značky?

Reklama

Přidat komentář