Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 13:01)

Tak to je hnus , potřebuješ nacpat ptáka i s koulema pořádně do pusy a mezi nohy roberta na nejvyšší rychlost , Pavel , napiš , čau

Brigádnice (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

:DDD

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 13:01)

Tak to je hnus , potřebuješ nacpat ptáka i s koulema pořádně do pusy a mezi nohy roberta na nejvyšší rychlost , Pavel , napiš , čau

Návštěvník (St, 30. 12. 2020 - 17:12)

Jo mam podobnou zkušenost.Byla jsem na brigade v hrebčine a jednou jsem se sehla,spadly mi kalhotky a ten kun si toho všiml a hned mi ho tam šoupnul.Šukal me asi pul hodiny.Trikrat jsem se udelala.Bylo to užasne.Od te doby jsem šukala už jenom z koňmi.Rozdala jsem si to z celym hřebčinem.Jednou přivezly dostihoveho kone a to byla láska na prvni pohled.Začli jsme spolu chodit a po roce byla svadba.Za pul roku jsem otěhotněla a dneska spolu vychovavame krasneho maleho kentaura.Doporučuji.Kun je lepsi milenec než labrador.

Rita (St, 30. 12. 2020 - 23:12)

Pokud ji máš jako když zívne vůl , tak ano . Já bych to s hřebcem nedala , raději toho Labradora .

Kokot (St, 30. 12. 2020 - 17:12)

Minulý týden jsem seděla v obýváku v županu a přišel můj labrador, zanořil svůj čenich do mého rozkroku a začal mi lízat mušličku. Jazyk přecházel přes poštěváček a pak mi vnikal jazykem dovnitř. Explodoval jsem. Začal po mě skákat, a pak přiskočil k mé kundičce a jeho penis se najednou zvětšil a obnažil a jak poskakoval, začal se jím o mě třít a pak ho do mě strčil. A najednou šukal jako šicí stroj čtvrt hodiny, myslela jsem že omdlím. A pak se to stalo. Vypumpoval do mě asi litr semena, ale to nejlepší ještě přišlo, zasekl se ve mě dalších deset minut. Uvnitř mě mu narostla u jeho kořene taková koule, přijemně to tlačilo a jak se ze mě nemohl dostat a škubal sebou a skákal, udělala jsem se zase. Pak mě olízal i uvnitř, nic po něm nezbylo. Olízal si pak pinďu a koule.
Od té doby to musím mít denně.
Máte taky zkušenosti?

Návštěvník (So, 26. 12. 2020 - 09:12)

Je tu nekdo kdo me vykastruje? Nejlepe manželsky par.A pak si předemnou zašukaji a moje kulky obali v trojobalu ,osmaži a daji mi je sežrat nebo je splachnou do hajzlu kam patři.

Návštěvník (Čt, 24. 12. 2020 - 18:12)

Tu by poniektorým viac pomohla kastrácia ako psychiatria...! Na honenie by ste ani nepomysleli.. a na písanie pičovín už vôbec..! ! .Že Ivo. Lenka . CHocholúšik .. atď..!!

Návštěvník (So, 26. 12. 2020 - 01:12)

Taky léčba a napořád .

Návštěvník (So, 26. 12. 2020 - 21:12)

Príspevok sa neminul účinku.. !! Jeden čo si o polnoci honí sa ozval ..! Ha ..ha.

Ivo (St, 23. 12. 2020 - 09:12)

A sakra, take budu muset zmenit medikaci. Stava se ze me rozpolcena osobnost a jeste k tomu s uchylnymi predstavami sebeposkozovani. Co se da delat, nejak to musim ukocirovat, protoze se to zhorsuje.

Ladislav (Po, 21. 12. 2020 - 11:12)

Občas je tu opravdu veselo, ale kastrace žádná, ha ha

Eunuch pro bohyni (Ne, 20. 12. 2020 - 11:12)

Take se musim k necemu priznat, jsem trvale hospitalizovan na psychiatrii v klecovem luzku. Obcas me pusti ven a ja pak pisi sve uchylne predstavy. Je to bohuzel silnejsi, nez ja. Ani pravidelne uzivani psychofarmak neni bohuzel 100%. Me prispevky neberze vazne, jsou to opravdu pouze uchylne predstavy. V zadnem pripade si nezkousejte ublizit, radeji vyhledejte odbornou pomoc, jako ja.

Peter (Ne, 20. 12. 2020 - 11:12)

Opäť som vynechal medikáciu a trepem tu k...tiny, prepáčte. Pokúsim sa to na na budúce ustrážiť.

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 11:12)

Pro cuckolda je najkrasnejsi predstava když se dobrovolne necha vykastrovat pro svoji pani jejim milencem a bude jim do smrti sliužit jako eunuch

Peter (Pá, 18. 12. 2020 - 11:12)

Úplne s tým súhlasím. Byť dva mesiace uzamknutý v páse cudnosti, odomknutý a ihneď vykastrovaný, s plnými semenníkmi...

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 22:12)

Jo přesně tak .

Ladislav (Čt, 17. 12. 2020 - 17:12)

Tak kdo mě pozve na kastraci? Jako diváka :)

Jitka (So, 26. 6. 2021 - 15:06)

Jeď do Thajska a budeš li mít štěstí a peníze vše v Bankoku uvidíš, budeš li mít smůlu jako přítel, tak budeš ne divák, ale oběť!!!

Veronika (Čt, 29. 7. 2021 - 16:07)

Kastrace by měla být určitě dobrovolná i u nás a nejen v Thajsku a jako legální standardní zákrok. Řekněme si trošku pravdy. V dnešní době trpí hodně mužů poruchou erekce - erektilní dysfunkcí a nejen v pozdním věku. Někdy to u mužů začíná již po 30 roku, ale statistiky uvádí tyto čísla : 40 - 49 let je to přes 30% mužů, 50 - 59 let je to necelých 70% mužů a 60 - 69 let necelých 80% mužů. A je jedno čím je to zaviněno, prostě to mužům nefunguje. Většinou za to však můžou sami, špatný životní styl, nezdravá strava, alkohol, kouření, lenost neboli málo pohybu, stres a tak dále. A pánové, ruku na srdce, co chcete s takovým nefunkčním kašpárkem předstírat za divadlo? Pokud to muž nechce přiznat, nezajde k lékaři a nezačne tyto potíže řešit nebo léčba nepomáhá, prostě by měl být sebekritický a vyřešit to jednou provždy, protože samo se to nespraví. Ale můj názor je takový, že v takovém případě by neměla přijít na řadu pouze kastrace, ale rovnou všechno pryč, takže i prostata a penis. Ono to všechno vlastně patří k sobě a odstranit pouze jednu část mužského pohlavního orgánu nemá moc velký smysl. A v takovém případě, když je již kašpárek stejně mrtvý, by to mělo i své praktické výhody. Třeba při sportování by takovým mužům v rozkrku nic nepřekáželo, když by si dali nohu přes nohu, nic by si tam dole neskřípli a také by se nemuseli v budoucnosti obávat rakoviny prostaty a varlat, což je mimochodem u mužů nejčastejší druh nádorových onemocnění. Takže ne povinně, ale pouze dobrovolně a nejen kastrace, ale komplet vše pryč, to je můj pohled na problematiku. A věřím tomu, že by se našlo hodně mužů s těmito problémy, kteří by to takto řešili, kdyby to bylo možné a věřím i tomu, že by je k tomu hodně manželek a partnerek přemlouvalo, aby měly otázku sexu projednou vyřešenou. Myslím tím problém nekvalitního sexu doma nebo neúspěšné pokusy o sex. Ony by si potom se sexem nějak poradily a určitě o hodně snadněji, když by doma nemusely mít výčitky, že to není s manželem nebo partnerem.

Reklama

Přidat komentář