Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

zvedavy (So, 30. 10. 2021 - 10:10)

moc mne vzrušuje představa že bych byl vykastrován

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 09:10)

To zvládneš sám. Kup si ostrý nůž a stačí jen udělat fík a je to. Jen to udělej někde u nemocnice, ať ti pak zvládnou zastavit krvácení blbečku. Nebo si kup kyselinu chlorovodíkovou a namoc do ní pytlík, za chvilku je rozleptan a nezbyde po něm vůbec nic. Jen bacha, ať tam nenamocis i lulina, ať máš čím aspoň chcát demente. Doufám, že ti mé rady, jak se stát eunuchem, pomohly. :-DDD

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 00:07)

Penis bych jim nechala aby mohli čůrat ve stoje , ale varlata a prostatu vyřezat !

Veronika (Pá, 30. 7. 2021 - 16:07)

To já ne, já bych jim odstranila i penis, když už by nebyl funkční. Čůrat se dá v pohodě i v sedě, to my holky dobře víme, i když mužům občas závidíme ☺ Mám nějaké kamarádky, které nutí své muže doma čůrat v sedě, aby nebyl záchod zacákaný, i když mají vše funkční ☺ A když už někomu penis nefunguje, tak co s ním? Myslím, že to pohodlí v rozkroku třeba při sportu nebo odstranění případného rizika karcinomu by za to stálo. To si myslím já, proto jsem toho názoru, že když už, tak dát pryč úplně všechno

zvedavy (So, 31. 7. 2021 - 19:07)

já čůrám vsedě. ono když nosim cb6000 tak to jinak nejde ani. a s tím odstraněním je to Dobrý nápad

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 22:07)

Riziko karcinomu je u varlat a prostaty , ne u penisu !

Veronika (Po, 2. 8. 2021 - 19:08)

Tady je někdo odborník ☺ Takže podle Vás riziko karcinomu penisu není? Tak si přečtěte tento článek Vy odborníku ☺ :

https://www.uroklinikum.cz/nadorova-onemocneni/nadory-penisu/

Není tolik rozšířený, jako u varlat a prostaty, ale 100 případů ročně také není nula ☺

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 23:08)

To si potom můžete rovnou nechat uříznout hlavu , protože karcinomy ohrožující mozek nejsou méně časté .

Veronika (Čt, 5. 8. 2021 - 16:08)

Milý anonyme, proč řezat hlavu? Umíte vůbec číst a vůbec, jste zvyklý tu svojí i občas používat? Já psala o nefunkčních penisech, prostě když chlapovi nestojí a nemůže tedy ženu uspokojit, to jste asi tou svojí hlavou nepostřehl ☺ A proč taky řezat mužům funkční penisy, to by byla pro ženy velká škoda. Kdo by je potom dělal šťastnými? A věřte tomu, že žádný muž s nefunkčním kašpárkem ženu šťastnou neudělá. A když jsme u té hlavy ☺, tak kdyby měl někdo nefunkční hlavu, tak věřte tomu, že by se řezat nemusela, protože by nebyl živý ☺

Krakonoš (Čt, 5. 8. 2021 - 22:08)

Verunko, to už si zase utekla z psychiatrické léčebny? Nechceš si nechat zvýšit medikaci? Ulevilo by se ti.

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 17:08)

Byla řeč o karcinomech mozku , ne o funkčnosti hlavy !

Jitka (So, 26. 6. 2021 - 15:06)

Jeď do Thajska a budeš li mít štěstí a peníze vše v Bankoku uvidíš, budeš li mít smůlu jako přítel, tak budeš ne divák, ale oběť!!!

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 16:06)

To jsi tam jako nechala přítele vykastrovat ?

RITA (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Nehnevajte sa, opäť som vynechala prášky a píšem tu úchylné bludy. Všetci, čo máte úchylné predstavy, bežte na psychiatrii. Veľmi mi to pomohlo a iba, keď vynechám medikáciu, mám výpadky a úchylné predstavy. Odpusťte mi to.

Lenka (St, 16. 12. 2020 - 08:12)

Ahojky lidičky, ráda bych se informovala o té injekci s alkoholem. Má někdo skušenost, Fungujeto? Stačito jen jednou nebo se to aplikuje vyckrát díky za info

Eunuch pro Bohyni. (Pá, 18. 12. 2020 - 13:12)

Ahojky Leni kastrace alkoholem je na delší dobu tak na jeden rok vpichuji se 2ml 90% konzumního lihu do každého varlete tak 3 krát týdně a celkem tak sto krát ze začátku to je bolestivé ale pak déle už chcipou a scvrkávaji se ez z nich jsou hrozinky čurák se také rapidně zmenší občas se i postaví ale semeno už nestrika vytéká jen sliz jsem eunuchem už takhle pro Svou prekrásnou Bohyni už rok Má milence které tolerují a někdy se mohu dívat jak si to snima užívá a Já si u toho horním svého chcipáčka a tiše jim závidím párkrát My dala viagru a milostivě My dovolila ho zasunout do její nádherné kundičky takže občas i zasunu nesmírně Svojí MADAM miluji a ničeho nelituji když se Ti podaří získat nadvládu nad svým partnerem Leni a prosadit si milence a on to bude ochoten podstoupit ta jdi do toho je to úžasný jak pro Tebe tak proTvého budoucího eunuch a.

asdF (Pá, 18. 12. 2020 - 18:12)

Větší blábol jsem neslyšel, ale ano, funguje to, ale trošku jinak, než si pan dotyčný honílek představuje.

Doporučuji nastudovat si pravopis.

Lenka (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

Ahojky asdF a jak to Teda funguje, dík za info

Ivo (Ne, 20. 12. 2020 - 22:12)

Injekce alkoholu funguje. Nestačí na to jedna dávka. Varle se scvrkává a další injekce jsou stále obtížnější, protože varle tvrdne, ale zase to už nebolí. Počáteční bolest lze utlumit prášky proti bolesti, nebo chlazením. Pak je možno žádat vyšetření u urologa a ten s velkou pravděpodobností nechá varlata odstranit pro podezření na možné zhoubné bujení. Ale i bez toho už varlata nefungují a atrofují. Také lze použít roztok CaCl (chlorid vápenatý). Tam stačí jedna injekce, která zničí buňky uvnitř varlete rychle. Info je na netu dostupné.

Lenka (Po, 21. 12. 2020 - 06:12)

Ahojky děkuji za info sice nejsem Iva ale to nevadí. A ten roztok CaCl se dá koupit kde, ráda bych to stihla do vánoc

Reklama

Přidat komentář