Reklama

Výprask před diváky

Hovno (Ne, 31. 10. 2021 - 17:10)

Já jsem dostal v 4letech od dědy. Bylo to tehdy když jsem míčem rozbil okno a trefil dědu do hlavy. Děda přiběhl š rákoskou a začal mě vyplácet. Na ten den už nechci vzpomínat. Byla to strašná bolest.

Petr (Ne, 31. 10. 2021 - 16:10)

V dětství jsme kamarádem dostali veřejný výprask před celou vesnicí. Bylo nám deset let a zapálili jsme stoh, kouřili jsme tam. Bylo to v šedesátých letech. Rodiče museli zaplatit škodu a na tom výprasku se dohodli dospělí, neorganizoval to Národní výbor… Odehrálo se to v podvečer na návsi. Mě a kamaráda před tím zavřeli už po obědě do Hasičské zbrojnice. Navečer pro nás přišel jeden pán a odvedl nás za ruku na náves. Tam už stála skoro celá ves, včetně dětí. Uprostřed návsi stála úzká, dřevěná lavice. Tam nás pán zavedl, stále nás držel, zastavil se kus od lavice. Na lavici byla lískovka a provazy. Předstoupil takový vybraný lidový mluvčí, který chvíli řečnil o to, co jsme provedli a jak musíme být pořádně potrestáni a že budeme hodně biti. První šel na řadu můj kamarád Vašek. Pán ho za ruku dovedl lavici. Pokynem zavolal čtyři vybrané chlapce. Dva mě uchopili za ruce drželi mě, abych neutekl. Dva si stoupli k lavici. Pán pak řekl Vaškovi svleč se donaha! A tak si Vašík zul tenisky, sundal ponožky, pak stáhl kraťasy a pak i trenky. Nakonec si sundal košilku krátkým rukávem. Stál tam přede všemi nahatý, klepal se strachy. Malého pindíka měl strachem scvrklého, že byl úplně maličký. Zakrýval si ho rukama a červenal se. Lidé se smáli. Pak si musel lehnout na břicho na lavici a natáhnout ruce dopředu. Ti dva kluci mu připoutali ruce a nohy provazy k lavici. Pak ten menší kluk, mohlo mu být taky tak deset, vzal do ruky lískovku a začal Vašíka bít přes holý zadek. Vysázel mu deset silných ran, zbil ho i přes stehna. Vašík to chvíli snášel, po páté ráně už začal křičet, au, au, po té desáté se rozplakal. Pak ho začal bít ten vetší kluk, tomu bylo tak dvanáct let. Vašek dostal dalších deset ran. Brečel a naříkal bolestí. Posledních deset ran mu vysázel ten chlapík, to už Vašík řval jáááááůůůůůů!!! A slzy mu stříkaly z očí… Po bití měl rudý zadek i stehna. Když jsem to pozoroval, třásl jsem se už předem strachy a uronil jsem pár slziček. Ale ten jeden kluk, který mi držel ruku, mě tajně pohladil zezadu po hlavě a špitl mi, neboj, to přežiješ… Vašíka ti další kluci odvazovali a pomáhali mu slézt dolů. Hladil si zadeček a naříkal. Pomalu se oblékal, musel tam pak zůstat a dívat se, jak já dostanu. Přišoural jsem se k lavici. Pomalu jsem se tam vyzul do bosa, stáhl jsem si tepláky a pak i trenky. A nakonec šlo dolů tričko. Ten chlapík mi říkal, no dělej, dělej, šup! Položil jsem se na lavici a za chvíli mě kluci přivazovali. Lískovka dopadla na můj zadek, a znovu, znovu, zabrat dostávala i stehna. Tiše jsem plakal a kousal se do rtů, abych nekřičel. Pak začaly rány dopadat silněji, to už mě bil ten větší kluk. Chvíli mě švihal přes stehna těsně pod zadkem a to byla hrozná bolest, začal j sem řvát jááááůůůů!!! A brečel jsem naplno, trochu jsem se i počůral. Zpotil jsem se, teklo ze mě. Pak mě ještě zbil ten chlapík, to už jsem řval jako tur a moč mi tekla až na zem. Po bití mě odvázali a stáhli mě z lavice na zem. Tam jsem schoulený plakal, než jsem se trochu sebral a oblékl se.

Mirka (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Jednou jsem byla u kamarádky a v pokoji jsme si zkoušeli plavky.

ZDENĚK (Pá, 22. 10. 2021 - 13:10)

Před třídou jsem nedostal ale ,když jsem si vybral místo poznámky výprask tak jsme šli po vyučování do kabinetu ,kde se vše odehrálo ,byl jsem bit jako obyčejně doma jenom bez dalších zákazů. Pružnou rákoskou to bolelo stejně jako řemenem.

Stanislav (Po, 18. 10. 2021 - 11:10)

Já mohu říci, že na základní škole náš třídní žádné poznámky nepsal. Je to sice již skoro 50 let, ale pokud někdo něco provedl, hlavně vyrušoval, tak doslat facku rukou přes celou tvář, že ji měl červenou, ale nikdo si nestěžoval, protože pokud by si stěžoval, tak dostal ještě doma. Horší byly některé učitelky, které psaly poznámky do žákovské knížky, tak to následoval výprask doma, někdy i na holou. Ale měli jsme jednu starší paní učitelku ( poznámka za nás se muselo říkat soudružka učitelka), ta také nepsala poznámky, ale muselo se stát na hanbě v koutě, za dveřmi nebo klečet na stupínku vedle katedry s rucemi za zády. To nebrala rozdíl, zda je to kluk nebo holka a holky klidně nechala klečet i když měly bílé punčocháče, tak to bylo znát, že měly špinavá kolena. Vždy to bylo lepší než ta poznámka nebo zůstat po škole, což také některé učitelky dělávaly.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 12:10)

My měli učitele a ten s oblibou trhal sešity.
Při zkoušení u tabule automaticky ukázat sešit. Když byla úprava nevzhledná či sešit poničený a špinavý tak ho automaticky roztrhal. Dotyčný pak musel do další hodiny přinést nový upravený a dopsaný sešit. Pár krát ho roztrhal snad všem. Pak měli v jeho hodinách všichni vzorně vedený sešit. Taky kázni v hodinách nás dokázal donutit. Přišel do hodiny. Zapsal do třídní knihy a začalo to. Byl tu před hodinou kravál tak si všichni napíšete 5 minutovku. Pak jen řekl kdo chce může to vyhodit do koše. Téměř všichni hodili test do koše. Pak řekl všichni kteří to vyhodili mají za 5. Zbytek asi 5 lidí oznámkoval. Tak lítaly i 4 ale bylo to lepší než hned za 5. Další hodinu zase randál tak se psalo. Všichni raději odevzdali a zase skoro všichni za 5. Bylo to z nové látky. Po pár hodinách byla drtivá část třídy na propadnutí. Tak nám jen řekl pokaždé když tady bude kravál a to i během hodiny tak si střihnete test. Jen to točil. Občas nové učivo jindy třeba ze začátku roku. Tím nás donutil se připravovat do jeho hodin mít vzornou úpravu sešitu a hlavně kázeň v jeho hodinách.

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 19:10)

Mšli jsme podobného maniaka. stačilo trošku ohnout stránku sešitu a hned dodal nový sešit. Na průmce třídní (strojnictví) dělal "vyvražďování neviňátek" Vyvolával po pěti k tabuli, víš, nevíš , pět. Za čvrt hodiny měli všichni koule. Jednou mi řekl, že k tabuli ani nemusím, že mi dá pět bez zkoušení. Já jsem ho doběhl. Šel jsem k tabuli a všem šplhounům jsem udělal přednášku. Pak běhal po škole a řval, že má ve třídě génia. Taky jsem dostal na blázinec učitelku ruštiny. Vasilisa se zbláznla z toho, že mi dávala pětky za prázdný slovníček. Popsal jsem ho celý a všechna slovíčka se naučil. Dostal jí buližník v ruštině. Začala vykřikovat:"Ty buližníku já tě zabiju". Od té doby už jsme jí neviděli.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 10:10)

Píšou tu hlavně muži. Taky několik žen (podle jména). Ano něco jsou možná reálné zážitky. Drtivá většina jsou úchylné představy a fantazie. Jen by mě zajímalo zda se ženy stydí přiznat že dostaly třeba ve škole před kamarády výprask nebo tyhle praktiky dělali učitele jen klukům. Ano ikdyž jsou fyzické tresty zakázané mnoho let snad 150 let přesto vím, že se 70-90 létech do revoluce takové věci děly. I já několik krát viděl facky, kudlení,pohlavky, ránu učebnicí po hlavě,letící klíče od učitele ano i par ran ukazovátkem přes zadek. Jen rád bych věděl zda to na sobě zažily i ženy a dostaly třeba před tabulí ukazovátkem

Jana (Ne, 17. 10. 2021 - 13:10)

Ne, na základní škole se nejvýše tahalo za vlasy nebo nějaká facka, že by někdo dostal výprask jsem neslyšela, ale mám na mysli 70. léta, dřív nevím. Zato doma kluci nařezáno ve většině rodin dostávali. Bráchové taky, řemenem na holou. Když končil rodičák tak bylo poznat v paneláku, čí rodiče se už vrátili, podle pleskání a breku. Holky ani já asi nedostávaly, což bráchové asi brali jako nespravedlnost. Já jsem dostala jen jednou, chodila jsem za školu, přišlo se na to va odnesla jsem si dvojku z mravu. No a doma jsem dostala řemenem a na holou prdel. Bolest strášná a bráchové se dívali a škodolibě se chechtali, jak dostávám na holou prdel.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 09:10)

No asi lepší 2 z mravů a dostat jen před bráchama, byť na holou než dostat tím ukazovátkem před třídou. Ikdyž zase ta dvojka se asi s Vámi pak táhla i na škole. Tak by se to odbylo hned ale bylo by to vyřešeno a nikdo by se tom už nevrtal nikdy

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 09:10)

Dobrý den
Tak věřím, že před bratry to muselo být hodně ponižující. Sice nazí jste se vidávali asi i u koupání tak to snad tak hrozné nebylo. Asi nejhorší ten pocit že velká sestra dostává taky výprask. Já mám mladší sestru ale výprask se u nás konal tak nějak v místnosti kde jsme se nacházeli. Viděl jsem mnoho krát jak dostala taky ona viděla mě. Jen rodiče nikdy nedávali na holou. Prostě co jsme měli zrovna na sobě v tom jsme dostali. Taky předmět který byl po ruce byl použit. Když žádný nebyl tak pouhou rukou. Nikdy to nebyl žádný obřad jak zde někteří píšou. Vypadalo to asi tak. Když jsem přišel treba z venku pozdě byla v předsíni věta kdes byl? Než jsem stačil něco říct. Byla v kolik jsi mělbýt doma? No pak už to jelo. V předsíni byl pi ruce pověšený otcův řemen tak jich padlo snad 10. No pak místo pokory přišel vzdor a trucování tak byl přídavek. No sestra došla ze škoy s poznámkou. Mamka byla v kuchyni tak segra slízla vařečkou. Jen ona měla jiný přístup. Vždy se k tomu stavěla stylem no tak jsem dostala výprask no a? Svět jede dál. Nikdy u výprasku nebrečela aby ukázala že ji ji to fakt nevadí. Vždy začla až byla sama po výprasku. Občas taky dostala přidáno když chtěla mít poslední slovo. Jako nebylo to zase často. Myslím že fungovaly i zákazy ven a televize. Výprask nikdy nebyl za známky vždy jen za chování. Asi bych to shrnul že výpradk byl tak 1-2 v měsíci. Myslím že to nepoškodilo ani mě ani sestru.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 09:10)

Dobrý den
Tak věřím, že před bratry to muselo být hodně ponižující. Sice nazí jste se vidávali asi i u koupání tak to snad tak hrozné nebylo. Asi nejhorší ten pocit že velká sestra dostává taky výprask. Já mám mladší sestru ale výprask se u nás konal tak nějak v místnosti kde jsme se nacházeli. Viděl jsem mnoho krát jak dostala taky ona viděla mě. Jen rodiče nikdy nedávali na holou. Prostě co jsme měli zrovna na sobě v tom jsme dostali. Taky předmět který byl po ruce byl použit. Když žádný nebyl tak pouhou rukou. Nikdy to nebyl žádný obřad jak zde někteří píšou. Vypadalo to asi tak. Když jsem přišel treba z venku pozdě byla v předsíni věta kdes byl? Než jsem stačil něco říct. Byla v kolik jsi mělbýt doma? No pak už to jelo. V předsíni byl pi ruce pověšený otcův řemen tak jich padlo snad 10. No pak místo pokory přišel vzdor a trucování tak byl přídavek. No sestra došla ze škoy s poznámkou. Mamka byla v kuchyni tak segra slízla vařečkou. Jen ona měla jiný přístup. Vždy se k tomu stavěla stylem no tak jsem dostala výprask no a? Svět jede dál. Nikdy u výprasku nebrečela aby ukázala že ji ji to fakt nevadí. Vždy začla až byla sama po výprasku. Občas taky dostala přidáno když chtěla mít poslední slovo. Jako nebylo to zase často. Myslím že fungovaly i zákazy ven a televize. Výprask nikdy nebyl za známky vždy jen za chování. Asi bych to shrnul že výpradk byl tak 1-2 v měsíci. Myslím že to nepoškodilo ani mě ani sestru.

Jan (Ne, 17. 10. 2021 - 11:10)

Já to viděl jen ve školce. 2 holky rozházely všechny postele na odpolední spaní. Učitelka jim naplácala před celou třídou na holou. Stalo se to asi před 40 lety.

Pěkné video (St, 13. 10. 2021 - 09:10)

bylo na spanktube, kdy nejdřív dostala na holou školačka a pak byl tzv. revenge, učitel se musel obléknout do školáckého a od té školačky dostal pěkný výprask také. Plus ho přivázala páskem k lavici, když se začal cukat. Použila nejen ruce, ale i tawse (krásný zvuk), kartáč, proutek a další...prostě krásná odplata se vším všudy. ;-)

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 13:10)

To se ta diskuze dost mění v erotickou seznamku

OtrokPaniRosses (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Dobrý den. Mám momentálně D/s vztah na dálku s mojí Paní a dle Ní trpím poruchou a je třeba moje oprava. Paní usuzuje, že zasloužím potrestat, ale nechce do toho tahat jinou Ženu, abych náhodou nechodil na jablka do cizí zahrádky. Takže, abych dostal lekci, mám si najít Muže. Hledám zkušeného spankera. Někoho, koho výprasky fakt berou. Potřebuji dostat kvalitní a důkladný výprask. Nechci tupé mrskání, ale opravdu důkladný výprask, stopy po výprasku nevadí. Protože jsem neposlušný, tak si orgasmus nezasloužím, ale mám za odměnu ústně posloužit mému " Vychovateli" nebo mám mít obličej plný jeho sperma. Paní chce řádnou dokumentaci! S mužem žádnou zkušenost nemám! Diskrétnost čistota je samozřejmostí, nehledáme chlapa co střídá chlapa za chlapem, ani nadržené špinavé zoufalce. Ani pisálky, honiče. Jsem sub 35 let z Karlových Varů silnější postavy v pásu cudnosti, mám zázemí s pomůckami, ale mohu eventuálně i někam přijet. [email protected]

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 11:09)

Zajdi na erotický veletrh nebo sraz , s touto tématikou. Na er. Stránkách jich najdeš několik. Můžeš být klidně i aktér, který bude výprask dostávat či dávat.

Peter (Čt, 30. 9. 2021 - 11:09)

Chcel by som zažiť niečo také, ako výprask pred verejnosťou. Ako divák. Na pódiu by bol priviazaný muž, alebo žena a vykonávateľ, či vykonávateľka by im mala dať taký silný výprask, že by prestala až vtedy, keď by obeť odpadla. myslím, že by to bol veľmi silný a vzrušujúci zážitok. Samozrejme obete výprasku by boli pred obecenstvom nahí. Ak by bol obeťou muž, bolo by vhodné aby bol uzamknutý v páse cudnosti, aby mu bola znemožnená erekcia, ak by výprask dostával od ženy.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 22:10)

Proč by měl mít pás cudnosti a znemožněnou erekci ? Viděla jsem jak kluk dostával výprask na holou , navodilo mu to erekci a vzápětí ejakuloval . Byla to docela vzrušující podívaná , jak sebou cukal, křičel a šlo z něho sperma .

Peter (Čt, 14. 10. 2021 - 07:10)

Ak by muž dostával silný výprask pred obecenstvom od ženy, istotne by mal erekciu už len z toho, že je bezmocný, oddaný na milosť, či nemilosť. Ak by som mal byť obeťou a mal dostať pred obecenstvom výprask do omdletia, osobne by som poprosil a požiadal niekoľko dní vopred o uzamknutie do pásu cudnosti. Prepadol by som sa od hanby, ak by som mal silnú erekciu ešte pred výpraskom. Ako obeť by som určite ejakuloval aj v uzamknutí.
Pri výprasku, keď by som omdlel by sa na mňa vykonávateľka mohla vyčúrať.

Reklama

Přidat komentář