Reklama

Výprask před diváky

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 09:10)

Dobrý den
Tak věřím, že před bratry to muselo být hodně ponižující. Sice nazí jste se vidávali asi i u koupání tak to snad tak hrozné nebylo. Asi nejhorší ten pocit že velká sestra dostává taky výprask. Já mám mladší sestru ale výprask se u nás konal tak nějak v místnosti kde jsme se nacházeli. Viděl jsem mnoho krát jak dostala taky ona viděla mě. Jen rodiče nikdy nedávali na holou. Prostě co jsme měli zrovna na sobě v tom jsme dostali. Taky předmět který byl po ruce byl použit. Když žádný nebyl tak pouhou rukou. Nikdy to nebyl žádný obřad jak zde někteří píšou. Vypadalo to asi tak. Když jsem přišel treba z venku pozdě byla v předsíni věta kdes byl? Než jsem stačil něco říct. Byla v kolik jsi mělbýt doma? No pak už to jelo. V předsíni byl pi ruce pověšený otcův řemen tak jich padlo snad 10. No pak místo pokory přišel vzdor a trucování tak byl přídavek. No sestra došla ze škoy s poznámkou. Mamka byla v kuchyni tak segra slízla vařečkou. Jen ona měla jiný přístup. Vždy se k tomu stavěla stylem no tak jsem dostala výprask no a? Svět jede dál. Nikdy u výprasku nebrečela aby ukázala že ji ji to fakt nevadí. Vždy začla až byla sama po výprasku. Občas taky dostala přidáno když chtěla mít poslední slovo. Jako nebylo to zase často. Myslím že fungovaly i zákazy ven a televize. Výprask nikdy nebyl za známky vždy jen za chování. Asi bych to shrnul že výpradk byl tak 1-2 v měsíci. Myslím že to nepoškodilo ani mě ani sestru.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 09:10)

Dobrý den
Tak věřím, že před bratry to muselo být hodně ponižující. Sice nazí jste se vidávali asi i u koupání tak to snad tak hrozné nebylo. Asi nejhorší ten pocit že velká sestra dostává taky výprask. Já mám mladší sestru ale výprask se u nás konal tak nějak v místnosti kde jsme se nacházeli. Viděl jsem mnoho krát jak dostala taky ona viděla mě. Jen rodiče nikdy nedávali na holou. Prostě co jsme měli zrovna na sobě v tom jsme dostali. Taky předmět který byl po ruce byl použit. Když žádný nebyl tak pouhou rukou. Nikdy to nebyl žádný obřad jak zde někteří píšou. Vypadalo to asi tak. Když jsem přišel treba z venku pozdě byla v předsíni věta kdes byl? Než jsem stačil něco říct. Byla v kolik jsi mělbýt doma? No pak už to jelo. V předsíni byl pi ruce pověšený otcův řemen tak jich padlo snad 10. No pak místo pokory přišel vzdor a trucování tak byl přídavek. No sestra došla ze škoy s poznámkou. Mamka byla v kuchyni tak segra slízla vařečkou. Jen ona měla jiný přístup. Vždy se k tomu stavěla stylem no tak jsem dostala výprask no a? Svět jede dál. Nikdy u výprasku nebrečela aby ukázala že ji ji to fakt nevadí. Vždy začla až byla sama po výprasku. Občas taky dostala přidáno když chtěla mít poslední slovo. Jako nebylo to zase často. Myslím že fungovaly i zákazy ven a televize. Výprask nikdy nebyl za známky vždy jen za chování. Asi bych to shrnul že výpradk byl tak 1-2 v měsíci. Myslím že to nepoškodilo ani mě ani sestru.

Jan (Ne, 17. 10. 2021 - 11:10)

Já to viděl jen ve školce. 2 holky rozházely všechny postele na odpolední spaní. Učitelka jim naplácala před celou třídou na holou. Stalo se to asi před 40 lety.

Pěkné video (St, 13. 10. 2021 - 09:10)

bylo na spanktube, kdy nejdřív dostala na holou školačka a pak byl tzv. revenge, učitel se musel obléknout do školáckého a od té školačky dostal pěkný výprask také. Plus ho přivázala páskem k lavici, když se začal cukat. Použila nejen ruce, ale i tawse (krásný zvuk), kartáč, proutek a další...prostě krásná odplata se vším všudy. ;-)

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 13:10)

To se ta diskuze dost mění v erotickou seznamku

OtrokPaniRosses (Po, 11. 10. 2021 - 22:10)

Dobrý den. Mám momentálně D/s vztah na dálku s mojí Paní a dle Ní trpím poruchou a je třeba moje oprava. Paní usuzuje, že zasloužím potrestat, ale nechce do toho tahat jinou Ženu, abych náhodou nechodil na jablka do cizí zahrádky. Takže, abych dostal lekci, mám si najít Muže. Hledám zkušeného spankera. Někoho, koho výprasky fakt berou. Potřebuji dostat kvalitní a důkladný výprask. Nechci tupé mrskání, ale opravdu důkladný výprask, stopy po výprasku nevadí. Protože jsem neposlušný, tak si orgasmus nezasloužím, ale mám za odměnu ústně posloužit mému " Vychovateli" nebo mám mít obličej plný jeho sperma. Paní chce řádnou dokumentaci! S mužem žádnou zkušenost nemám! Diskrétnost čistota je samozřejmostí, nehledáme chlapa co střídá chlapa za chlapem, ani nadržené špinavé zoufalce. Ani pisálky, honiče. Jsem sub 35 let z Karlových Varů silnější postavy v pásu cudnosti, mám zázemí s pomůckami, ale mohu eventuálně i někam přijet. [email protected]

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 11:09)

Zajdi na erotický veletrh nebo sraz , s touto tématikou. Na er. Stránkách jich najdeš několik. Můžeš být klidně i aktér, který bude výprask dostávat či dávat.

Peter (Čt, 30. 9. 2021 - 11:09)

Chcel by som zažiť niečo také, ako výprask pred verejnosťou. Ako divák. Na pódiu by bol priviazaný muž, alebo žena a vykonávateľ, či vykonávateľka by im mala dať taký silný výprask, že by prestala až vtedy, keď by obeť odpadla. myslím, že by to bol veľmi silný a vzrušujúci zážitok. Samozrejme obete výprasku by boli pred obecenstvom nahí. Ak by bol obeťou muž, bolo by vhodné aby bol uzamknutý v páse cudnosti, aby mu bola znemožnená erekcia, ak by výprask dostával od ženy.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 22:10)

Proč by měl mít pás cudnosti a znemožněnou erekci ? Viděla jsem jak kluk dostával výprask na holou , navodilo mu to erekci a vzápětí ejakuloval . Byla to docela vzrušující podívaná , jak sebou cukal, křičel a šlo z něho sperma .

Peter (Čt, 14. 10. 2021 - 07:10)

Ak by muž dostával silný výprask pred obecenstvom od ženy, istotne by mal erekciu už len z toho, že je bezmocný, oddaný na milosť, či nemilosť. Ak by som mal byť obeťou a mal dostať pred obecenstvom výprask do omdletia, osobne by som poprosil a požiadal niekoľko dní vopred o uzamknutie do pásu cudnosti. Prepadol by som sa od hanby, ak by som mal silnú erekciu ešte pred výpraskom. Ako obeť by som určite ejakuloval aj v uzamknutí.
Pri výprasku, keď by som omdlel by sa na mňa vykonávateľka mohla vyčúrať.

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 10:10)

Ano , na několik dní uzamknout , potom tě přivázat , odemknout a pořádně vymrskat až pustíš semeno ! To je právě na tom to působivé .

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 09:10)

I já jsem často ejakuloval, když mne bila matka. Pohlavní vzrušení zásadně snižuje bolest z bití, protože jde o silnější pocit. Semeno jsem stále nahý, musel po sobě uklízet a ona mi ještě sem tam, na holou přidala.

Návštěvník (St, 13. 10. 2021 - 09:10)

Některé ženy sledování takové exekuce může sexuálně vzrušovat , tvojí matku zřejmě vzrušovalo dovést tě výpraskem k ejakulaci . Držela si odstup a uspokojovalo jí to .

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 06:10)

Myslím že ne. Moje masturbace jí ještě více rozlítila a dostával jsem více než slíbila. Celou dobu mi sprostě nadávala a vysmívala se mému přirození. Bila mne dokud jsem nedokončil ejakulaci. Pak se trošku uklidnila.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

Každého vzrušuje něco jiného . Viděla jsem mámu jak od pasu nahého kluka zřezala až z něj šlo semeno .

Jan (St, 13. 10. 2021 - 11:10)

Jiné ženy zas vzrušuje být obětí té exekuce. Mě nejvíc vzrušuje, když ta žena na otázku, co jsme si slíbili musí říct. Že dostanu výprask na holou.

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 10:09)

Myslím že v naší generaci 40+ zažil nebo viděl výprask snad každý. Drtivá většina přes oblečení a v "soukromí" pokud nepočítám šílený řev kdy celý barák stejně věděl co se děje. Hlavně v paneláku po třídních schůzkách bylo vždy postupně slyšet čí rodiče se už vrátlili. Dost lidí dostalo asi i na holý zadek. Byla to taková klasila nikdo neví jak vznikla. Ale říkalo se dostaneš pětadvacet na holou. Někteří i po létech přiznají že taky dostali výprask, jiní se i po létech stydí tohle přiznat. Nikdy to nebylo pro nikoho veselé. Myslím si že to naši rodiče mysleli dobře a brali to tak že oni taky od rodičů či učitelů dostávali. Nás to asi většinou nepoznamenalo pokud to tedy nebyly výprasky brutální a hraničíci s týráním. Ano bohužel takových v té době bylo opravdu mnoho. Proto si myslím že na jednu stranu je dobře že se od toho upouští na druhou stranu některým jedincům by i dnes bylo dobré třeba jen takovým trestem pohrozit. My jsme si nedovolili k učitelum a rodičum tolik co dnešní děti. Už jen to že si dovolí učitelum tykat nebo vyhrožovat.

Zděnek (Po, 27. 9. 2021 - 11:09)

Já dostal jednou u nás na koupališti. Na jednu holku jsem házel bahno. Ona šla domů a stěžovala si její mamince. Ta přišla a zavolala si mě. Když jsem k ní přišel, tak mi čapla, ohnula, stáhla plavky a předevšemi jsem dostal kusem hadice asi pět přes ten holý a mokrý zadek. Jelita jsem měl ještě nekolik dní. Jen jsem se bál to říci doma, protože bych dostal znova.

Jirka (Pá, 24. 9. 2021 - 16:09)

Zajímalo by mě, jestli nějaký kluk nebo muž byl svědkem, jak dostala nějaká holka či žena výprask na holou, popř. jestli ho někdy sám nějaké udělil.

Jana (Ne, 26. 9. 2021 - 14:09)

Mně se to stalo kdysi dávno. Chodila jsem do třetí třídy a nešla mě matematika. Byla písemka a já jsem ji před odevzdáním vyměnila se spolužákem, který byl v matematice dobrý. Podepsala jsem jeho na svou a jeho podpis na jeho písemce začmárala a podepsala tam sebe. Prostě podvod. Jenže on dostal za pět, schytal doma výprask. Až potom byly vyslyšeny jeho protesty, šel se svou matkou za učitelkou a na podvod se přišlo. Odpoledne přišel se svou naštvanou matkou k nám domů. Mě nezbylo nic jiného než se přiznat. Moje matka se strašně naštvala, musela jsem se mu omlivit. On začal ale protestovat, že dostal nespravedlivě výprask a že to bylo kvůli mému podvodu. Moje matka řekla že to je fakt. A přinesla z kuchyně vařečku. Marné byly moje prosby. Konstatovala, že tedy musím dostat taky. A abych si podruhé rozmyslela podvádět, dostanu výprask na holou a spolužák se bude dívat, aby došlo spravedlnosti za dost. Máma si mě přehnula přes kolena, kalhoty šly dolů, kalhotky taky a já dostala výprask na holou, bolelo to hodně. Ale nejhorší bylo to, že spolužák čumí na můj holý zadek.

Reklama

Přidat komentář