Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 11:10)

Ti pánové byli při jedné aktivitě s pejskem ?

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 20:10)

Jenže těch správných je jak šafránu !

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 00:09)

Mě ne .

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 11:09)

Pět dělníků a mistr. Jedeme na dvě směny, takže dvakrát, ale s druhou směnou a ostatními dílnami neobcuji. To by mi ti mí miláčkové nedovolili. Někdy mají naděláno a tak se něco slaví a pije. Ta mrdačka se závěrečným psem, to byly mistrovy padesátiny. Někdy se to zvrhne. Ráda podržím chlapům a od teď i psovi. Dostávám za to větší prémie.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 17:09)

Čest každé práci , která dobro plodí !

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 09:09)

Včera sem se zase spustila se psem. Jarda sex v v šatně dost odfláknul a vycmrndal se moc brzy. Nadržená jsem šla na vrátnici. Když jsem řekla vrátnýmu co potřebuju, tak z toho byl paf. Sundla sem si jem kalhotky, aby mě pes nepoškrábal, nahonila sem mu penis a on skočil. Hned sem se pěkně a nahlas udělala. Když pes skončil, připustila sem i vrátnýho, protože se koukal a honil si při tom péro. S vrátným sem se udělala znovu a jinak. Starej byl nervózní kde sem tak dlouho a tak sem musela dát i jemu. S ním už sem orgasmus neměla, ale hezy sem mu ho zahrála. Den se nakonec vydařil. Měla sem čtyři ptáky za sebou.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 09:09)

Nějaká žena či dívka,která by se ukázala jak to dělá se svým pejskem za finanční odměnu,cenu respektuji,[email protected]

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 12:09)

Tvoje nabídka smrdí kuplířstvím ! Jiná osoba přiměje ženu k sexu za úplatu .

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 10:09)

Těch co to dělají nebo je jim to děláno není málo , ale předvádět se v takové pozici někomu cizímu a nezúčastněnému dá málokterá . Jedině nějaká exhibicionistka . Když jsem fenou tak je u toho jen manžel a chovatel psa .

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 14:09)

Byli ze statku, ke kterému patřila ta stodola. Ti lidé tam pracovali. Pes to tam hlídal. Ta žena byla manželkou jednoho z těch tří, kteří jí připouštěli vlkodavem. Později mi přišla poděkovat, že jsem jí rozvázal, protože oni by jí tam nechali celou noc. Vůbec nevěděla, že jsem si s ní užil taky. Tak byla tím psem vyrajbovaná, že mne vůbec necitila. Šlo o trest za nevěru. Ptala se co za vysvobození chci. Nechal jsem si vykouřit ptáka. Uměla to excelentně. Celkově to byli takoví jednodušší lidé. Holka mi neodpustila, ale brzy byla jiná.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 22:09)

Když Irskému vlkodavu naběhne boule , tak pochvu pěkně roztáhne . Je to síla zážitku . Ale jednou stačilo .

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 10:09)

Jednou jsme se s holkou muchlovali ve stodole na odru. Tři opilí chlapi tam přitáhli babu. Svlíkli jí do naha, a přivázali ke kládě. Celou dobu křičela. "Romula ne!". Pak přivedli irskýho vlkodava. Měl obrovský penis. Bábě nalili do pochvy olej a pustili ho na ní. Dostával se do ní postupně divokými zástrky. Celou dobu řvala. Chlapi si na to svítili velkou lampou, fotili a točili. Když v ní byl celý, tak do ní začal pumpovat semeno. Vyla bolestí z přetlaku. Když vytáhl kulík, tak to z ní úplně vychlístlo. Pak vzali Romula a odešli. Oba jsme z toho byli úplně vedle. Slezli jsme z odru a šli k ní. Vypadala jako by byla v bezvědomí, jen tiše sténala. Sáhl jsem jí do pochvy. Měla mastnou a plnou semene. Neododolal jsem, sundal jsem si kalhoty a přes protesty dívky, jsem do ní zanořil penis. Chtěla mne odtrhnout, ale já se puzen pohlavním pudem nedal. Naštvala se a utekla. Plaval jsem v ní, ale za chvíli jsem doplnil i lidkské semeno. Pak jsem jí odvázal a vzkřísil. Když přišla k sobě, začla mne mlátit. Plakala a měla hysterický záchvat. Nechal jsem jí tam. Holka se se mnou rozešla proto, že jsem zvrhlík, který znásilnil znásilněnou.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 13:09)

Znali jste ty lidi a toho psa? Vlkodav se nedé přehlídnout.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 21:10)

Hajná řvala jako pominutá a dost dlouho. Musela mít obrovský orgasmus. Když to z ní pes vytáhl, ještě chvíli klečela a já viděl jak má roztaženou rudou pochvu, která se pomalu zavírala. Semeno z ní teklo a ona se úplně třásla. Pak se vydýchala, postavila se, pohladila psa a jako by se nic nestallo, prodala mi stromek.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 22:10)

No a co jako ? Čtyřikrát v měsíci se třesu taky , připuštění velkým psem je opravdu silný zážitek .

50 (St, 6. 10. 2021 - 00:10)

Tak se trochu rozepiš.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 10:10)

Je to perverzní praktika a rádi to ženám dělají zoofilové . Dobře zaplatí tomu kdo jim ženu k takové akci propůjčí . Není to vždycky jen psem a pro ženu je to opravdu ponižující . Afrodiziaka a koitus s několika muži před připouštěním zvířecím samcem je obvyklý postup . Někteří fajnšmekři ji ještě potom doplní svým spermatem . Jen málo takto používaných žen je ochotno se s tím svěřovat a popisovat detailně .

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 13:10)

Ale tady je to na anonymní diskuzi,takže klidně popište své zážitky,stejně nevíme kdo je kdo.

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 09:09)

Hajná řvala jako pominutá a dost dlouho. Musela mít obrovský orgasmus. Když to z ní pes vytáhl, ještě chvíli klečela a já viděl jak má roztaženou rudou pochvu, která se pomalu zavírala. Semeno z ní teklo a ona se úplně třásla. Pak se vydýchala, postavila se, pohladila psa a jako by se nic nestallo, prodala mi stromek.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 13:09)

Už mám psa střední velikosti, pouliční směs. Je žluto bíle skvrnitý, chytrý, poslušný a moc milý. Dala jsem mu jméno Romeo. Hned na něj slyšel. Zavřela jsem ho doma, aby se mi nezbláznil do feny, nepozorovaně jsem si mázla čubíčí mazání na ruku a hned za dveřmi na kundu i dovnitř. Hned jak mne ucítil, tak mu vylezl pěkný penis a začal po mě skákat. Nestačila jsem se ani svléknout. Jen kalhotky a šlo se na to. Nejdřív se nemohl trefit, tak jsem mu pomohla rukou. Prudce ho do mne vzazil až jsem zaječela. Začal divoce přirážet a já jsem měla mohutný orgasmus skoro hned. Stále pokračoval. Za chvíli jsem měla další, ještě silnější. Pak mne to dost bolelo. Cítila jsem jak ejakuluje. Když vyklouzl, dala jsem mu na ještě kapající penis pusu a on mi vylízal kundu. Byla jsem hotová, jako nikdy v životě. Dala jsem mu napít a kus roštěnky, kterou jsem měla mít zítra k obědu. Pak jsem na třesoucích nohou běžela do zverimexu pro krmení. Čekal na mne a už mu zase čuměl. Pořád jsem byla cítit fenou a on po mě toužil. Připustila jsem ho podruhé, přesto, že mám pochvu bolavou. Když se uspokojil, musela jsem ho vyvenčit, ale to už mne musel táhnout, protože jsem sotva lezla. Teď jdu spát, pochva mne bolí strašně, ale je mi dobře. Zítra mu musím pořídit pěkný pelíšek.

Reklama

Přidat komentář