Reklama

Výprask vařečkou

Riri (Po, 22. 8. 2016 - 12:08)

opravdu vždyt jsi tohle psal...To je pravda

Karel (Po, 22. 8. 2016 - 00:08)

U nás je výprask vždycky exemplární trest, který musí hodně bolet. Můj synek se třese strachem už když mi podává žákovskou knížku, jdeme spolu do mé dílny v suterénu, odkud není nic slyšet, tam se svlékne téměř donaha, je jen v tílku, mám tam malý čtvercový stolek, který je ale vysoký, ohnu ho přes něj, samozřejmě už bulí a klepe zadkem a nohama, připoutám ho přes záda, nohy a ruce k nohám stolku, má roztažený zadek, takže je vidět řitní otvor a vyplácím ho prutama střídavě přes zadek a stehna. Počet není určen, konec výprasku určím sám dle provinění. Vyplácení musí trvat alespoň půl hodiny, aby si užil, pravidelně učůrává, až to pustí úplně, třese zadkem a celým tělem a sytým hlasem hlasitě řve, pohazuje hlavou, vypouští větry, křičí, abych skončil, že už se to nedá vydržet, při konci výprasku ho párkrát pěkně švihnu přímo přes řitní otvor a to je teprve jekot, občas nějaký ten výkal vytlačí. Vejřez většinou ukončím, když má pořádné podlitiny a krvavé pruhy po celém zadku a na stehnech. Na prosby a sliby zásadně nedám, vejřez musí být na hranici snesitelnosti, aby byl účinný, pak mu omeju zadek slanou vodou, pomočí se znovu, pak ho teprve odpoutám, nepošlu ho klečet, ale musí si pěkně sednout zadkem na dřevěnou židli, na kterou nasypu sůl a sedí tam tak dvě hodiny, hlasitě brečí, vrtí se, protože to hodně pálí, pak se teprve může umýt, obléct a jít zpět nahoru do bytu, tam se musí učit, dokud nejde spát. Takový vejřez je úžasně účinný, náš chlapeček si ho pamatuje hodně dlouho, takže se provádí tak 2x do roka za velké provinění, ale pravidelně rituálně před začátkem školního roku, aby si připomněl, jak se má chovat a učit, když se blíží 25. srpen - to je den výprasku, tak už je celý nesvůj, ale nikdy o to nepříjde.

agata2 (Čt, 18. 8. 2016 - 15:08)

To jste tak s prominutím...Nic si z toho nedělejte, je to stejně blbost a výmysl. Taková Agáta by zasloužila veřejně na holou, aby jí to přešlo.

Rodič (St, 10. 8. 2016 - 22:08)

opravdu vždyt jsi tohle psal...To jste tak s prominutím blbá, že si nemamatujete, že ten příspěvek jste napsala v lednu 2016 Vy? To jste opravdu natolik hloupá? Já jsem pouze a právě na váš př?spěvek z ledna 2016 poukázala.
Jak pro blbečka Vám opět přikládám kopii VAŠEHO příspěvku z ledna 2016
---------------------------------
29.1.2016 14:36 - agata
Ja mam dvě dcerky -Nelinku:5 Elišku:3
Když N. zlobí E. Dam ji na zadek vareckou.Ale i E.odeme obcas svych pet ran na holej zadek dostane

Rodič (Út, 9. 8. 2016 - 22:08)

ty seš snad úplně blběj...Vás někde porkat, pošlu Vás zpět do ZŠ, aby jste se naučila alespoń číst! Já své děti nemlátím. Vy jste psala, že máte malé děti. Já o staří dětí nemluvila a o mlácení dětí jste mluvila/"žertovala"pouze Vy! U nás stačí zákaz PC. My děti nemlátíme ani v "žertu"

agata (Út, 9. 8. 2016 - 21:08)

ty seš snad úplně blběj každý v četně mě to myslí ze srandy ale proč ty mlátíš svoje malý děti jsi ubožáček tebe někde potkat dám ti přes hubu

Rodič (Út, 9. 8. 2016 - 15:08)

hele ty rodiči tobě asi...agata - ty neumíš číst? Reagovala jsem na Váš příspěvek z ledna a současný. Píšete nejdřív, že máte 2 dcery(5 a 2roky) kde občas dostanou vařečkou přes zadek a pak již píšete o své dceři 11lwt co bijete na holý zadek 70 ran dokrve,... To není normální a s takých věcí si ani srandu dělat nelze. Komentář se zavřením byl pro pana Karla líčícího sadistické potrestání svého syna. Já děti trestám normálně. Občas se vypne počítač a někdy 2x přes zadek(oblečený) rukou. Tolik na vysvětlenou.

agata (Út, 9. 8. 2016 - 11:08)

hele ty rodiči tobě asi nedošlo že každý si z toho dělá srandu ale jak vy můžete mlátit vařečkou na holou malé děti tebe zavřít do vězení zasloužíš si to

Rodič (Út, 9. 8. 2016 - 10:08)

U nás je výprask vždycky...Pevně věřím, že nejste rodič daného dítěte, ale pouze a jen osoba, která se za údajného rodiče vydává.
V opačném případě by se jednalo o zvláště trestný čin těžkého ublížení na zdraví s následným trestem odnění svobody a odebrání dítěte odborem sociální péče! Rodič

Rodič (Út, 9. 8. 2016 - 10:08)

[email protected]"agata
je jí 11 a proč to všechno..."

"agata" má najednou dceru, které je 11 let???
Co ten její starší příspěvek o 2 dcerách (5 a 2roky)níže???
Nechávám bez komentáře, paní "agata" asi není rodič od nezletilé dcery/dcer???
---------------------------------
29.1.2016
agata
Ja mam dvě dcerky -Nelinku:5 Elišku:3
Když N. zlobí E. Dam ji na zadek vareckou.Ale i E.odeme obcas svych pet ran na holej zadek dostane

Rodič (Út, 9. 8. 2016 - 09:08)

je jí 11 a proč to všechno...Vy najednou máte dceru, které je 11 let???
Co ten starší Váš příspěvek o 2 dcerách (5 a 2roky)???
Nechávám bez komentáře, paní "agata" asi není rodič od nezletilé dcery
29.1.2016 14:36 - agata
---------------------------------------------------------
Ja mam dvě dcerky -Nelinku:5 Elišku:3
Když N. zlobí E. Dam ji na zadek vareckou.Ale i E.odeme obcas svych pet ran na holej zadek dostane

agata (Po, 8. 8. 2016 - 17:08)

už jsem vám tam napsala

Ivana (Po, 8. 8. 2016 - 17:08)

ano to bychom mohli napiš[email protected]

agata (Po, 8. 8. 2016 - 17:08)

ano to bychom mohli napište mi váš a já vám tam napíšu

agata (Po, 8. 8. 2016 - 17:08)

ano to bychom mohli napište mi váš a já vám tam napíšu

Ivana (Po, 8. 8. 2016 - 17:08)

vážně až do krve a za co...Nevyměníme si maily?

Ivana (Po, 8. 8. 2016 - 17:08)

vážně až do krve a za co...U vas je to taky na krev. Trestá se známky a další poklesky

agata (Po, 8. 8. 2016 - 17:08)

vážně až do krve a za co se u vás trestá ?

Ivana (Po, 8. 8. 2016 - 17:08)

70 prutem na holou není tak...Ono i záleží na síle úderů. U nás se trestá podobně

agata (Po, 8. 8. 2016 - 17:08)

70 prutem na holou není tak moc jednou jsem dala 150 ale ty si dcera nemohla 1 sednout měla ho celý od krve tak dávám jenom 70 aby tam byli jenom krvavé pruhy a jak vy trestáte ?

Reklama

Přidat komentář