Reklama

masturbace venku

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 10:10)

Myslíš, že máma neví, že tě vzrušuje? Každá normální ženská to pozná. Na to můžeš vzít jed. Ta moje na mě poznala každou masturbaci a nemusela se ani dívat. Přesně věděla kolikrát denně jsem onanoval.

Karel (Čt, 21. 10. 2021 - 06:10)

Rád chodím ven kde mám svoje tajné místečko. Vždy se tam sléknu do naha a hraju si se sebou. Nikdo mě tam přitom nerušil. Ale jednou mě tam načapala starší paní. Chtěl jsem se obléci a odejít, ale řekla mě že už dlouho neviděla mladého muže jak masturbuje a ráda by se podívala. Mě bylo 19 a tak jsem se před ní udělal. Moc se jí to líbylo a domluvily jsme se na další setkání. Postupem času jsme spolu masturbovaly. Dokonce mě nechala abych moch do ní zasunout. Moc se jí to líbilo. Řekla že když jsem jí to pêkně udělal, že by měla promě menší překvapení. Druhý den jsme se sešli a nepřišla sama. Přivedla sebou vnučku. Řekla mě že by se ráda podívala na mojí masturbaci. Pak mě slíbila sladkou odměnu. Slékl jsem se a začal se uzpokojovat. Když jsem dosáhl orgasmu, poděkovala mi. Pak přišla ta odměna. Řekla že se můžu pomazlit s její vnučkpu. Ale žádní sex. Můžu jí osahával, lízat , líbat, ale žádní zásun. Že jí pak můžu postříkat semenem.Holce bylo 8 a nijak se nestiděla. Sama se slékla a stâla předemnou nahá. Její babča rozložila deku. A pak jsme se začli sebe dotíkat. Sahala mi na penis a já jí sahal na pipku. Pak jsme dali 69. Byla dost šikovná. Lízal jsem její pannenskou pipku. Měla jí krásně vlhkou a chuť byla úžasná. Pak si lehla na záda a začla si sama dráždit tu sladoukou kundičku. Já jsem si klekl mezi její stehna a začal si ho honit. Penis byl jen pár centimetrů od její dirky. Pak se dostavil orgazmus a začal jsem silně střìkat na její břicho a dokonce i na její kundičku. Babča jí to pak slízala. Pak mě poděkovala. Pak už pokaždé chodila z vnučkou. Mohl jsem se sní mazlit a milovat, ale nesměl jsem doní zasunout. Babču jsem šoustal a vnučka nanás koukala. Když bylo ošklivě počasí chodil jsem knim domů a milovali se v postílce.

Petra (Ne, 17. 10. 2021 - 01:10)

Ja miluju bose prochazky po loukach a v lesich. Vzrusuji mne chodidla spinava od hliny a celkove ten svobodny kontakt s prirodou. Obcas na odlehlejsich mistech mimo stezky chodivam i nahata, tise si zpivam nebo spis pobrukuju oblibene melodie a cas od casu cela stastma objimam stromy, tak trochu jako lesni vila. Je to pro mne dost eroticke a zaroven takove harmonicke, obcas se ale neudrzim a musim se tam dole trosku pohladit. Pri masturbaci jsem tedy ale nastesti nikdy pristizena nebyla, to bych se asi fakt propadla hanbou, pripada mi to strasne nedustojne a castecne i jakoby neprijatelne a urazlive vuci tomu cloveku, ktery by me v takove situaci nechtene pristihnul. Fuj. Brr. Jednou se mi vsak stalo neco dost podobne intenzivniho, a to kdyz jsem se zrovna nahata opatrne rozebehla z takoveho prudsiho kopecka, nebo spis mensiho srazu. Bylo to po desti, nikde ani noha, vsude takove ticho ze jsem slysela v tu chvili jenom pleskani vlastnich chodidel o mokrou hlinu a vnimala jak mi vitr prijemne osvezuje mokre telo, kdyz v tom najednou se proti mne faktnevimodkud vynorila takova babicka s malym klukem. Myslela jsem v tu chvili ze asi dostanu infarkt a moje instinktnivni panicka reakce byla zastavit a uskocit nekam bokem mimo zorne pole, ale byla jsem uz natolik rozbehnuta, ze jsem vlastne zastavila az primo pred nimi, pistela jsem pri tom jak mala stydliva holcicka a nevedala co si mam zakryt driv, jestli bimbajici prsa nebo chlupaty spodek. Babicka se nevericne a trochu perverzne culila, no teda jako sila, ..., pozdravily jsme se, ja jsem se ji tak nejak omluvila za ten akusticky a nahaty utok a zacala neco blabolit v tom smyslu ze me fakt v tu chvili fakt vylekali, ikdyz jsem to vlastne byla ja kdo je takhle nahata prepadla... Klucina si me pri tom s chuti projel zvedavyma ocima, div mu nevypadly z dulku. Pani byla v pohode, jen rikala neco ve smyslu, ze teda zamlada rada behavala moc rada po lese bosa, ale nikdy nahata to ze by si netroufla. Nevim jestli to myslela ve stylu jako ze ti dnesni mladi jsou hrozni nebo jestli obdivovala moji hloupost a odvahu. Kazdopadne si neumim predstavit ze by to brala stejne sportovne kdyby na narazili, jak tam nekde sedim na parezu s roztazenyma nohama a tise vzdycham do vetru. Fakt si to neumim prestavit tu ostudu...

50 (Ne, 17. 10. 2021 - 09:10)

Nemáš chuť tam být ve dvou?

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 07:10)

Nejhorší je to první přistižení při masturbaci. Pak si zvykneš a stane se z tebe exhibicionistka, protože to o hodně posílí tvé vzrušení. Vzpomínám si, že jsme v jednom kempu hráli flašku. Hodně se pilo a holky švindlovaly, protože mne chtěly vidět rychle nahého. Pak jsem si šel za stan odskočit a na čerstvém vzduchu na mne padlo alkoholické kóma. Probralo mne to, že se někdo dotýkal mého penisu. Když jsem procitl, zjistil jsem že jsem úplně nahý na podlaze velkého stanu, kde bylo šest malých holčiček, které si na mne svítily baterkami a studovaly mé pohlaví. Ty potvory holky, když zjistily, že se mnou nic nebude, mne tam úmyslně odtáhly a v podstatě mne nabídly jako učební pomůcku. Když holčičky zjistily, že jsem vzhůru, poodstoupily a požádaly mne abych jim ukázal, jak to stříká. Tak jsem se s hlavičkami děvčátek nad mým penisem ukázkově vyhonil a některé i semenem zasáhl. Jásaly nadšením a chtěly abych to udělal ještě jednou. Omluvil jsem se, že musím čůrat, ale ony šly se mnou. Tak sem se dal na rychlý ústup, ař jsem je setřásl. V našm stanu se opile šukalo a nikdo mne nebral moc na vědomí. Vzal jsem své věci, oblékl se, a opustil kemp pěšky do úsvitu. Už jsem se tam nevrátil, protože jsem měl z ostudy kabát.

Luboš (Ne, 3. 10. 2021 - 14:10)

Venku si ho honit je nejlepší. To se můžeš bez zadržování vystříkat.

Milan (So, 2. 10. 2021 - 08:10)

Já si ho nejraději honím v lese a když jsem ve vyvrcholení, tak ho hezky vystříkám. Pro větší požitek si i stáhnu kalhoty až ke kolenům.

Milena (So, 2. 10. 2021 - 11:10)

Ani netušíš kolikrát jsem tě při tom viděla. Mám tě i na videu. Pouštím si to pořád dokola a dělám si pěkné orgasmy.

Gedžitka (So, 2. 10. 2021 - 07:10)

Já to miluji v kukuřici.
Nevím proč, ale rajcuje mě to.
Kolikrát si i klas kukuřice oloupu, navlíknu nato kondom a použij pro svou potřebu. Ale je škoda že nám kukuřici už zase sklidí. No a co se nepřiznat. Dnes tam jdu taky do kukuřice. Mějte hezký den. Ahojky.

Milena (So, 2. 10. 2021 - 11:10)

Kukuřice vydrží celý rok. Mám jí celou sbírku různých velikostí a masturbace s ní je skutečně nádherná.

50 (So, 2. 10. 2021 - 08:10)

Nechceš doprovod?

Milan (Ne, 19. 9. 2021 - 22:09)

nemám s tím problém si ho udělat venku. Když jdu na houby, tak to vyhoním i dvakrát. Stačí rozepnout poklopec a už je venku. Doma ve stoje to moc nejde, když tam většinou pořád někdo je a v sedě na záchdě to není ono.

Vojta (St, 20. 10. 2021 - 20:10)

V létě se mi přihodilo když jsem šel do lesa na houby cestou kolem rybníka a na hrázi hledal houby že jsem opodál viděl dvě pěkné ženy jak se sluní nahoře bez. Samozřejmě že to na mne přišlo, tak jsem se vzdálil do lesa s tím že se tam někde v klidu o samotě pěkně vyhoním. Našel jsem si vhodné místečko, nikde nikdo, stáhl jsem si kalhoty ke kolenům, pod víčky obrazy žen od rybníka a už to jelo. Když jsem se udělal a natahoval si kalhoty tak jsem si všiml že mě asi dvacet metrů ode mne za stromem šmíruje postarší žena která tam byla jak jsem později zjistil taky na houbách. Dělal jsem jako nic a vyrazil jsem směrem od ní hledat houby, občas jsem se rozhlédl, ženská nikde, tak si říkám vše pohodě a věnoval jsem se hledání hub. Asi po hodině jsem vylezl z jednoho houští a potkal jsem tu ženu tváří v tvář, pozdravila mne a zeptala se na houby. Docela mě to zarazilo a byl jsem trochu v rozpacích, ale odpověděl jsem jí na pozdrav. Chvíli jsme kecali o houbách, přičemž se ona na mě občas tak divně možná až tak trochu vyzývavě koukla, mě bylo jasné proč a proto jsem se raději z toho rozhovoru rychle nebo spíše zbrkle vymanil a zmizel v lese. Později mi došlo že jsme se asi možná vůbec nepotkali jen tak náhodou a že mi ona těmi jejími vyzývavými pohledy možná chtěla naznačit že kdybych chtěl tak by si nechala říct. Jako žena to byla pěkná, asi tak skoro šedesátka menší postavy, pod tričkem na tělo se jí v podprsence ve výstřihu rýsovali určitě pěkné čtyřky prsa, její elastáky odhalovali trochu větší zadeček a silnější stehna, ale celkově hezky upravená a jako žena sexy přitažlivá. Dodnes mě to pořád dost mrzí, protože se seznámit v lese s takovou sexy zralou neznámou ženou a možná si s ní hned v tom lese zapíchat by určitě na škodu nebylo..

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 21:10)

Vojto, takových příležitostí promarníš v životě hromadu. Ani já nejsem sexuální útočník, přesto, že ty ženy to očekávaly, ale ty co po mě samy vyjely stály za to, a já jsem je, za to, bohatě odměnil. Zrovna nedávno se mi stalo, že jsem ženu upozornil, že jsem gentleman, který když ona nebude chtít, tak, že můžeme být jen přáteli a v zápětí mi řekla že nejsem její typ. Žena nikdy neví co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane.

Míla (Ne, 19. 9. 2021 - 19:09)

Venku je to víc zrušující než uvnitř. Já se klidně jedu projet na kole, zastavím u lesa a tan si to udělám, když náhodou někdo jede kolem tak nepozná že si ho honím. Utřu ji do papírového kapesníčku.

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 20:09)

Ztextu není jasné zda se jedná o kluka, nebo holku. Už jsem si ho venku nehonil, ani nepamatuju. Dělával jsem to a docela rád, ale teď sem zpohodněl, doma jsem často sám, svlíknu se a jedu. Ten pocit bezpečí má taky něco do sebe.

Jindra2345 (Út, 7. 9. 2021 - 21:09)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje i představa se ti pokud budeš chtít nechat vykastrovat,aby ses mohla milovat bez problémů i přede mnou se ženami.Proto,že mi je jasné,že jinak by soužítí s mužem v L vztahu nemohlo fungovat viď? Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo i plnošťíhlou a i dvě spolu lesbicky žijící ž[email protected].

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 22:09)

Můj známý má lesbickou manželku a chodí k nim její milenka , není vykastrovaný a funguje to bez problému .

Baron (Ne, 1. 8. 2021 - 13:08)

Tak to věřím, že to bylo vzrušující, no a v té vodě, to bych mohl zkusit, to musi být taky fajn

Baron (Ne, 1. 8. 2021 - 12:08)

Jo diky, zkusim si najít nějake místečko

Reklama

Přidat komentář