Reklama

spodní prádlo u chlapců

JA (St, 1. 12. 2021 - 14:12)

Pani Alenka, Vy nemáte semenníky tak sa nevyjadrujte k noseniu táng u chlapcov či mužov! Ďalšia matka za 100 bodov

Alena (St, 1. 12. 2021 - 15:12)

Nezlobte se, ale když porovnám synovi boxerky a tanga, tak jasně vzdušnější vyjdou tanga. I on sám je v létě raději v tangách, kdy je prakticky nahý, jen má fixované přirození a je třeba se smířit s proužkem látky v zadečku. Teď v zimě je napresovaný v boxerkách, stejně mu v džínách zalezou do zadku, tak co je lepší ?

Aleno! (St, 1. 12. 2021 - 17:12)

Víte co si porovnejte? Kolik chlapců nosí tanga a kolik boxerky! Já to vidím tak 10:90 a to do těch deseti počítám všechny kalhotkáře, nejen ty nešťastníky v tangách! Tanga jsou u kluků k vidění asi jako trenýrky. Tady nejde o zdraví a pohodlí, jde o to, mít co ostatní!

Dan (St, 1. 12. 2021 - 17:12)

A proč je třeba mít to co ostatní? Jsi sebevědomý “občan” nebo “ovčan”? Holky taky některý vůbec tanga nenosí, jen obyč. kalhotky. To snad je každýho věc, co mu vyhovuje a co upřednostňuje, není tak?

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 13:12)

Co není v pubertě, může být v dospělosti. Pohlavní zrání je dlouhodobý proces. My jsme nosili trenýrky, spali nazí a v zimě v noční košili. Zajistili jsme "baby boom" v sedmdesétých, až devadesátých letech. Já sám, šest kousků. Kdoví co nás ještě čeká.... Teď taky ty vakcíny....

JA (St, 1. 12. 2021 - 10:12)

Podľa mňa to normálny človek nemôže písať. To je len nejaký úchylný spamer, ktorého to vzrušuje, tak to píše. A my sa tu nad tým len hádame a rozčulujeme :D Normálna matka nebude nútiť syna do tangáčov a ešte sa na neho v nich pozerať, prípadne syna "predvádzať" kamoškám. Synovi musí byť trápne, ak jeho tangá vysia na sušiaku a matka ich ukazuje svojim šáhlym kamoškám! Odpad spoločnosti. Asi niektorých ľudí sterilizovať aby sa to nemnožilo!

Alena (St, 1. 12. 2021 - 11:12)

Jen úchyl šmíruje spodní prádlo na sušáku. A když dobré kamarádce ukážu, jaké slipy jsem klukovi koupila, tak nejsem normální ?

Nina (Po, 29. 11. 2021 - 13:11)

Tímto příspěvkem jen potvrzujete moji domněnku, že náctiletí chlapci nosí tanga na nátlak rodičů. Sami od sebe by takové potřeby neměli.

Karolína (Po, 29. 11. 2021 - 17:11)

Já mám taky ten pocit, že jsou k tomu donuceni. Náš kluk úplně vystačí s boxerkama, má je už od 8.let, do té doby měl slipy nebo plíny.

JA (Po, 29. 11. 2021 - 12:11)

Pani Alena, inteligentka tejto diskusie

Nina (Ne, 28. 11. 2021 - 14:11)

Z vašich příspěvků mám určitou představu, jak to u vás doma asi chodí. Kluka lituji, ten si u vás užije!

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 11:11)

Není na tom nic nepříjemného. Všechno to jsou jen hloupé kecy.

Eva (So, 27. 11. 2021 - 10:11)

U holky jsou snad tanga normální, já nosím G-string od 10 let a nikdy nic jiného, kromě naostro pod nadměrnou mikinou s kapucí, pod ní nemám nikdy nic. A kluci asi jak kde, ten můj si z hecu půjčil ty moje a ještě ve škole blbli a problém neměl. Jeden z jeho kamarádů tanga nosí a na kluky není, stavuje se u mě na sex a už u mě i přespával, takže to vím. A ten můj rozhodně není tím, co si asi každý myslí, s klukem nikdy nic neměl, vždy jen s holkama a máme dohodu, že může i s jinýma holkama, jako já s jinýma klukama a nikdy se o kluka nepokusil. Takže v prádle tohle vždy není. Já tohle nikdy neřeším, co kluci mají a každému se líbí a sluší něco jiného, nejsme přece v armádě.

Nina (Pá, 26. 11. 2021 - 17:11)

Klukům, co musí nosit tanga, není co závidět. Ale když se tím bavíte, co dodat. Můj kluk má boxerky na svoje přání, aby byl jako táta. Myslím ale, že slipy mu byly pohodlnější, boxerky se mi zdají více těsně na tělo.

Káťa (So, 27. 11. 2021 - 20:11)

Můj syn má tanga na moje přání, aby nebyl jako táta. To prádlo se mi líbí a bavím se nákupem hezkého prádla pro mladého muže. Snad jsem normální.

JA (So, 27. 11. 2021 - 22:11)

Urcite nie ste normalna! Ked Vam to dovoli este aj manzel cpat syna do tangacov tak o to je to horsie

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 17:11)

Syn si zvykal na tanga asi měsíc. Přes léto nic jiného snad nenosí.

Hulala (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Souhlas

Markéta (St, 24. 11. 2021 - 15:11)

Doteďka jsem nepochopila, že si kluci navzájem kontrolují prádlo. To by měla být intimní záležitost každého,ne?

Nina (St, 24. 11. 2021 - 20:11)

Nekontrolují, jen pozorují, kdo vybočuje z toho jejich normálu. A není to jen o prádle, ale o vizáži celkem. Je to o módě. Možná se dá říci, že kluci v pubertě to mají ještě složitější, než holky ve stejném období.

Reklama

Přidat komentář