Reklama

onanie kluků

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 04:01)

Syn ještě leží, ale zcela jistě si to už dnes ráno udělal a než k desáté vstane, tak se ještě jednou vysemení. Už to má tak zažitý o víkendech. Semeno pak z prádla, kam jej vypustí, vylížu. Je to pro mě vždycky šílená rozkoš, takto si s jeho spermičkami užít.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 04:01)

Je to opravdu deviace , ale vyléčit se to bohužel nedá . A je to úchylka neškodná , nikoho neohrožující .

jiří (Ne, 23. 1. 2022 - 17:01)

Souhlas s Robertem , to tu píše jeden a ten samej DEMENT

Robert (Út, 4. 1. 2022 - 22:01)

Ahoj maminky, o životě už něco vím, zabrouzdal jsem sem náhodou a měl bych jednu prosbu. Většině lidských potřeb (i těm méně obvyklým) rozumím, těm klukovským potřebám určitě. Ale to vážně píšete Vy - maminky - , a ne nějaký ujetý fantasta, že se uspokojujete s ejakulátem svého dospívajícího syna? Maminek, které znám, bych se na toto asi i styděl jen zeptat. Když mi nějaká mamča odpoví, obohatí mě to, když ne, dá se bez této informace žít. Mějte se všechny krásně a papa. R.

Adr (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

To by jsi se možná až hodně divil co dokáže taková životem zhrzená nadržená ženská která nemá dlouho uspokojivý vztah a sex s mužem v opilosti vymyslet při lahvičce alkoholu. Normálně jim z toho začne mrdat v bedně a pak pouští na net takové fejky.

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 17:12)

Kluk si to dělá už od dvanácti let a asi je to normální. Dokonce jsem si už i časem zvykla na ty jeho pořád zasemeněná trička, ponožky, a občas i mé spodní prádlo. Jen mi teď v jeho patnácti letech u něho vadí jak mě pořád šmíruje, někdy mám pocit když mne zahlédne jen v podprsence a kalhotkách že po mě snad skočí. Ale jinak je na to jak s ním teda lomcuje ta puberta docela v pohodě.

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 03:12)

Milé dámy. Erekce mají kluci hned od narození. Maminka mi vyprávěla, že když jsem se narodil, ptáček mi stál, všechny jsem počůral a pak mi klesl. Erekce jsem měl celé dětství. Také jsem masturboval bez orgasmu a výronu, protože to bylo příjemné. Poluce jsem neměl, protože ty jsem vyřešil výrony při onanii.

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 03:12)

Já se picnu. Tady je to samý částečně invalidní impotent. Takové dálkové stříkání, to mají jen opravdoví alfasamci.

Kája (Út, 23. 11. 2021 - 00:11)

Ahoj, jinak jste, až na malé výjimky všichni (všechny) super. Dospívání je většinou krásná část života každého chlapce :-)

Pavlína (Út, 23. 11. 2021 - 04:11)

Syn taky dospívá a samozřejmě onanuje. Párkrát jsem ho přistihla, ale byly to jen takové kraťounké chvilky, takže jsem jej vlastně pořádně neviděla jak si dělá dobře. Ale sleduju to a přesně vím kdy a jak často honí, neboť krásně podle skvrn všechno poznám. Teď je nemocnej, nachlazen doma a snad nedělá nic jiného, než že se neustále mezi nohama dráždí a tře si ho. Ale má na to věk takže nic jiného čekat nelze.

Miťo (Čt, 18. 11. 2021 - 09:11)

Dnes jsem ho vyhonil a postrikal jsem záchod

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 15:11)

Vykouří ho jen tak někdy synovi a spolknes mu to?

Helča (St, 17. 11. 2021 - 06:11)

Syn měl 10 a půl když začal s onanií. Teď je v takové té pravé pubertě a uspokojuje se i několikrát denně. Někdy ho při tom i šmíruji, záleží, kde si to dělá. Málo co je tak vzrušující jako vidět kluka při onanii.

návštěvnice (So, 20. 11. 2021 - 04:11)

To máš pravdu. Taky jsem našla možnost, abych našeho puberťáka při tom aspoň trochu viděla. Bez té svojí onanie by vůbec nemohl být a jak se ráno v posteli vysemení, tak poznám, že i celej den je pořád nadrženej a myslí jen na to, až si zase bude moci udělat dobře.

Návštěvník (Út, 23. 11. 2021 - 06:11)

Já jsem v posteli ejakulovat nesměl. Semeno jsem stříkal do sklenky, kterou matka často vyměňovala a tak měla přehled o mých erotickýcj aktivitách. Nesnášela, když jsem měl erekci a vždy mi nařídila abych se uklidnil.

xxx (St, 17. 11. 2021 - 03:11)

Pokud syn vyrůstá pouze s matkou kdo jiný by si sním měl otom promluvit naučit ho všechno ?

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 13:11)

No a co jako , vyhoní si , je to normální .

Jiří (Po, 25. 10. 2021 - 11:10)

Jako kluk v pubertě jsem měl malé slipy a kdybych si to ráno v koupelně neudělal, tak bych ho tam stojícího prostě nenacpal. A ve škole už mi zas stál, ale to už bylo dobré, slipy to už podrželi.

Anna (Ne, 24. 10. 2021 - 20:10)

Dnes se zase chystal k televizi s boulí v rozkroku. Řekla jsem mu, že jestli chce dělat to, co včera, tak že TV vypnu a půjdu spát, protože mne jeho nestydatosti vadí. Šel do pokojíku, zahekal si, vystříkal se a pak přišel jako beránek. Zatím je to v pohodě.

Anna (Ne, 24. 10. 2021 - 12:10)

Před chvílí při obědě vyndal přirození zas. Okřikla jsem ho, poslala umýt ruce a nařídila jsem mu, aby si to udělal až po jídle. Urazil se, nejedl, a zavřel se v pokojíku. Už zase slyším hekání. Snad ho ta masturbace uklidní.

Reklama

Přidat komentář