Reklama

Kandaulismus

Vik (St, 1. 1. 2020 - 07:01)

Zajímavé je, že pokud jsme na
manželku dva (občas s naším dlouholetým přítelem) má výdrž až neskutečnou a mohutné orgasmy jaké normálně nemívá. Navíc ovládá nyní celou situaci s velkým vkusem a výsledkem jsou vždy krásné chvíle a zejména ona. Velice ji miluji a obdivuji.

Fero (St, 1. 1. 2020 - 08:01)

Ano, inteligentní ženy jsou nádherné...

Rady (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

Kandaulisti, kde jste potkali "nabíječe" pro vaše manželky a přítelkyně?

K1 (Po, 9. 12. 2019 - 14:12)

Jenom kousek, přes chodbu. Sousedovic kluk k nám chodil na doučování z matematiky. Nemohl z manželky spustit očí i když je dvakrát starší než on. Nedalo se nevšimnout si to a protože mně to dost vzrušovalo, tak jsem jí trochu pošťouchl, ze začátku o tom nechtěla ani slyšet, ale postupně byla povolnější a vyzývavější. Svůdné oblečení, pak nějaké dotyky a hlazení, později i honění rukou, kouření a teď už jí pravidelně bezostyšně šoustá všechny díry.

Kusak (Ne, 24. 11. 2019 - 09:11)

Zdravím. Mě by zajímalo jestli je pro ženu příjemný když na ni 2 muži provádějí dvojitou penetraci? Nebo jestli to dělají jenom aby si užili ti dva.

luci (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Užijí si jak ti dva , tak ona a přihlížející manžel . Všeobecná spokojenost .

Venca (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Letos při oslavě 18 narozenin u kamaráda jsme se pěkně opili a tam jsem měl možnost vidět moji holku, jak ji kluci dávají do těla. Byl to pěkný a zajímavý pohled, ale byl jsem z toho tak nadržený, že mi to bylo jedno a dělal jsem to s jinými holkami co tam byly. Nakonec jsme tam všichni přespali přitulení k holce, která zrovna byla volná. Nejlepší bylo to probuzení a zjištění kdo s kterou spal. Padl nápad na sex s tou s kterou jsme spali. Po tom večeru to už bylo stejně jedno, všichni byli paroháči. Skvělý pohled na tu moji holku, jak si to užívala a zase mě to tak vzrušilo, že jsem si to pěkně rozdal s tou co jsem s ní spal. A než jsme se rozešli, tak jsme ještě pár výměn udělali. A ať si říká kdo chce co chce, bylo to to nej, co jsem kdy zažil. Prostě totální odvaz bez zábran a některé holky byly fakt moc divoké. Když jsem sledoval tu moji holku, tak byla taky hodně odvázaná. Od té doby i se mnou, prý měla dřív obavy, co budu při tom ochoten dělat a že vždy toužila mít 2 kluky najednou, tak jestli by mi to nevadilo i normálně. Pokud mě nepodrazí, tak v pohodě.

feri (Pá, 18. 10. 2019 - 22:10)

Myslím, že tohle není kandaulismus , já jsem rád , když jiný chlap vidí mou partnerku nahou , ale nic víc . Chodí k nám kluk , soused , může jí vidět , může si to dělat sám, ale ne s ní, to bych nesnes.

luci (So, 19. 10. 2019 - 00:10)

To co popisuje Venca opravdu není kandaulismus . Můj vždycky pouze sleduje sexuální aktivitu jiných mužů se mnou.

Maťo (Pá, 18. 10. 2019 - 13:10)

Ešte mi napadlo, že či to nespadá do Polyamory vzťahov. Mojej manželke sa momentálne páči jeden chalan Maťo, preto som si dal aj také meno. Vždy keď ma chce navnadiť, tak mi ho spomenie, že si boli posedieť a ako sa cítila príjemne a tak. No a ja s ňou mám búrlivý sex, predstavujem si ako sa bozkávajú milujú.... Len ma nekritizujte, viem že je to mimo bežného vzťahu. Ale aspoň neviem čo je to žiarlivosť.

Maťo (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

S týmto mám osobnú skúsenosť, aj keď vtedy som netušil, že niečo také ako knadaulizmus existuje.
Boli sme na chate partička, chalani a baby a ja s mojou priateľkou - teraz je to moja manželka. Čo to sa popilo a všetci okrem mňa, mojej priateľky a jej bývalého priateľa šli spať.
Bolo prítmie, príjemná hudba a ja s mojou priateľkou sme začali tancovať. Ona chytila za ruku svojho bývalého (Michala) a tancovali sme v trojke, telo na telo. Srdce mi bušilo ako o preteky a vzrušenie bolo tak silné, že nič iné som neriešil. Začal som Ju vyzliekať a Ona mňa a Michala. Ani neviem ako, boli sme nahí. Nič iné ma tak dovtedy nedostalo ako toto. Bol to sex ako remeň. pozroval som Michala, ako sa miluje s mojou priateľkou a to vzrušenie bolo omnoho väčšie ako žiarlivosť. Boli sme krásna trojka. Potom sa ale stalo niečo, čo som si ani nevšimol. Keď som bol s Ňou sám, chýbal mi tam Michal. Ja som sa stál závislý na sexe v trojke a Jej vzťah k Michalovi sa začal prehlbovať. Toto som si ani nevšimol, žil som sexom. Ona to celé stopla a trvalo istý čas kým som sa preorientoval na normálny sex v dvojici. Michal ako taký ma nevzrušoval, nie som gay, ale chýbalo mi tam vzrušenie pozorovať Ju s iným mužom ako sa odovzdáva niekomu celkom inému. Celé vzrušenie som vystupňoval aj tak, že som si dával celibát a zakázal som si pohlavný styk, len jazyk a ruky, žiaden orgazmus, Michal bol alfa. Dokonca som pripúšťal aj možnosť, že Michal mi splodí dieťa. Bolo to riadne trhlé obdobie. Našťastie Ona mala rozum a stopla to. Michala občas stretávam a priznám sa, že by som ho znova bral do trojky, ale bojím sa to navrhnúť mojej manželke. Michal je jeden úžasný chalan, nič nevykecá, je inteligentný a nespráva sa povyšenencky. Ideálny na takéto hrátky. Asi som kandaulusta jak Brno.

luci (Po, 29. 4. 2019 - 00:04)

Je to jasné , jsi kandaulista . Ten můj se i udělá , když vidí jak to jiný chlap do mne udělal.

Vašekkk (Ne, 28. 4. 2019 - 14:04)

Byl jsem s manželkou v jedné pražské společné sauně, byla zahalena do prosteradla a dělalo jí dobře, když jsem po ní jezdil masážní žinkou. Při masáži jejich nohou jsem ji lehce poodkryl klín a všiml jsem si,že mírně roztahla nohy a pánovi co sedel na proti se začal zvedat, protože ji musel dokonale vidět do rozkroku.strašně mě to vzrusilo.bylo to neuvěřitelne silné.

Rady (St, 13. 2. 2019 - 22:02)

Zažil už jste někdo “předváděčku” partnerky na veřejnosti? Jaké to bylo?

luci (Čt, 14. 2. 2019 - 09:02)

" Na veřejnosti " , neodehrává se to na Václavském náměstí pod sochou , ani na přehlídkovém molu obchodního domu . Není to tak , že by se mohl zúčastnit každý kolemjdoucí. Ta veřejnost je úzká a je to obvykle při nějaké příležitost/ oslava , apod./, nebo předem domluvené schůzce. /Takže jen pro zvané/.

luci (So, 2. 2. 2019 - 14:02)

Dobré nápady , až na to , že už jsou běžnou praxí.

Lievenn (So, 2. 2. 2019 - 20:02)

Tento příspěvek jsem postoval do seznamky, oběvil se ale tady, což úplně nevadí.

Kandaulisté, dejte vědět, pokud máte partnerku, kterou chcete někde ukázat ;-)

Pavel (Út, 5. 11. 2019 - 22:11)

Chtěl bych ti ji ukázat

luci (So, 2. 2. 2019 - 23:02)

Jako ,že by ses té předváděčky také zúčastnil ? Třeba ti nějaký kandaul dá vědět , možná i ten můj.

Lievenn (Ne, 3. 2. 2019 - 17:02)

Rád :-)
Bydlíš v Praze?

Reklama

Přidat komentář