Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Erik (Út, 19. 10. 2021 - 11:10)

Samozřejmě, že pocity hnusu mají všichni racionální realisté, ale když si vzpomenu na aktivitu sdělovacích prostředků před listopadem 89, tak z tuhé komunistické propagandy se téměř ze dne na den stal opak. Jsou to jenom lidé, kteří si potřebují udržet korýtka a nějaký charakter, nebo přesvědčení jsou jim cizí. To je, přes všechna negativa, pozitivní perspektiva. A zase ten pocit hnusu.

Erik (Út, 19. 10. 2021 - 10:10)

Kromě toho je to tam samý narcis. Ti se taky ukájejí rozkoší být viděni.

aladin (Út, 19. 10. 2021 - 05:10)

Vypadá to, že ten kretén Vystrčil se cpe na pozici úředujícího prezidenta !!! Jednoho kreténa už jsme za prezidenta měli a to stačilo !!!

ShabbaTot-Jahoda (Út, 19. 10. 2021 - 05:10)

ANO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ShabbaTot-Jahoda (Út, 19. 10. 2021 - 05:10)

taky jsem to četl a taky jsem četl,že schůze sněmovny 5 .11 se konat nejspíš nebude a že budoucí premiér a předseda vlády může dle článku 66 odvolat i kancléře z Hradu.Pravomoci prezidenta neschopného vykovávat svůj úřad pak přejdouna předsedu Sněmovny a předsedu vlády,tvrdí to ústavní právník Wintr.....NO!!!...Já snad sním krásný sen....bolševik se nedostane do parlamentu...prezident prognostik nemůže vykovávat svou funkci....KDU-ČSL se dostane do vlády...ANO již nevládne....jsme v NATO....jsme v EU.....jsme nejlepší spojenci USA a západního Německa.....JO!! A nyní začnou výměny v pozicích,kdy starým bolševikům a jejich kamarádíčkům řekne Stát PÁ,PÁ a oni pujdou do prdele...anebo do Ruska,protože se taky může klidně stát,že jim bude najednou celá EU malá.

aladin (Út, 19. 10. 2021 - 13:10)

Jahodo, zapoměl jsi v tom svém výčtu toho v čem jsme napsat, že díky Židům je naše republika V PRDELI !!!

Cynik - realista (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Zklidni hormon, nebo budeš nahlášen, zmrde.

aladin (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Cyniku-realisto, nepatříš také náhodou k nadlidem???

Cynik - realista (Út, 19. 10. 2021 - 15:10)

Jsem inteligentní jedinec s dobrým všeobecným přehledem, primitivní jedince tvého typu nemám v oblibě.

aladin (Út, 19. 10. 2021 - 19:10)

To je odpověď jako od Jahody !!!

Cynik - realista (Út, 19. 10. 2021 - 05:10)

"...JO!! A nyní začnou výměny v pozicích,kdy starým bolševikům a jejich kamarádíčkům řekne Stát PÁ,PÁ a oni pujdou do prdele.." ----- Nepochybně... a v čele těchto výměn budou vyhladovělí lidovci, deroucí se ke žlabům a korytům, (nejen) jim přece nejde o nic jiného... Staří bolševici "pujdou do prdele..", nahradí je noví bolševici, ty z toho ovšem máš nepochybně radost, primitivní burane z Buranova...

ShabbaTot-Jahoda (Út, 19. 10. 2021 - 04:10)

oprava:a ani váš exprezident prognostik již na srazy AfD jezdit nebude.....je všeobecně známo,že to tam je samý neonacista a nacista z řad veteránů WH a SS,politici AfD mají Heidricha za dobrého německého vojáka a okupaci Českých a Moravských zemí za dobrou dobu,schvalují tažení do Ruska.No...soudruhu Cyniku,ti jsou již provaření a ani podpora z Kremlu je z toho nevykřeše.

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 13:10)

Zato ti chytráci z Bruselu si měli konečně vytáhnout hlavy z prdele strýčka sama ! Ty jejich tanečky okolo Nordstreamu jen navodily zvýšení cen energií .Doplatí na to jen daňový poplatníci z jejichž daní ta bruselská pakáž žije , a ne špatně . Neměly by plat vůbec dostávat , měl by pokrývat alespoň částečně škody , které svojí lotrovinou proti občanům unie napáchaly .

Cynik - realista (Út, 19. 10. 2021 - 13:10)

Padají tady důvodná podezření, že jsi sardanapal.

sardanapal (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Nechte mě žít ...

aladin (Út, 19. 10. 2021 - 04:10)

Jahodo, současní nacisté žijí v Americe a nejsou to Němci !!! A jsou několikanásobně horší, než Němečtí nacisté !!! Kapišto ???

ShabbaTot-Jahoda (Út, 19. 10. 2021 - 05:10)

oprava Aladin!Nacisté žili v USA a Americe,zejména v jižní Americe a tam byla kolaborace s vládama jižní Ameriky kterou CIA podpořila v rámci boje proti světovému bolševizmu.Podívej na Chile,Argentinu a spoustu jiných států jižní Ameriky,jejich vláda nese prvky zásahu nacistických poradců z řad veteránů WH a SS.To bylo umožněno a tolerováno Israelem a to jsem již mnohokráte psal za cenu hlasování Ameriky pro Stát Israel.Rusko Mossad zase vydíral skrze kauzu špionážní sítě MAX plné dvojitých agentů,ale s touto tolerancí je nyní konec.Já si myslím,že po pádu berlínské zdi a železné opony v Evropě a vyhrané studené válce byli najednou tito pohrobci na obtíž a proto je přestala Amerika bránit.Pak se po nich šlo,ale on se po nich šlo i za studené války a ani vlády jižní Ameriky je nedokázali ochránit,viz Eichman a jeho únos do Israele.V současnoti je ale již taková situace,že pokud tito zločinci ještě někde žijí,jdou vydáni spravedlnosti .Jenže kolik jich asi ještě je..?Ale ještě jsou a i když jim je kolem 100 let,stejně jim nedají pokoje.

aladin (Út, 19. 10. 2021 - 13:10)

Jahodo, psal jsem o USFT !!!

Cynik - realista (Út, 19. 10. 2021 - 05:10)

Je všeobecně známo a doloženo, což jsem ve svých příspěvcích uváděl již před časem, že na úniku mnoha nacistů do bezpečí zejména v Jižní Americe se nepřekvapivě podílela a přeochotně se angažovala Církev svatá...

ShabbaTot-Jahoda (Út, 19. 10. 2021 - 05:10)

Rusák taky a ten si tyto nacisty přímo hýčkal,.díky raketovým vědcům ,nacistům a SS byl umožněn sovětský raketový program a první člověk ve vesmíru.....nu což.....ale toto je minulost...ta současnost je prostě taková,že prezident prognostik již není schopen úřadovat....nic proti němu jako člověku,ať se uzdraví a popřeje si klidu na Vysočině,ale jako politik má ultrum a to je dobře.Na jeho místo přijde za rok a čtvrt asi pan Babiš,..jak to tak vypadá....aleon bude pro NATO,EU a západní Německo,jinak nedostane dotace!!Nu....zde se naplno projevují 8-čky v dějinách národa Českých a Moravských zemí...všechny změny započínají 8 a poslední proruský a probolševický president byl taky zvolen roku 2018.Roku 2028 pak bude zvolen proamerický,prozápadní a antikomunistický prezident a bude!!

Reklama

Přidat komentář