Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

korkoklub-kluk (Út, 26. 10. 2021 - 16:10)

No párkrát už mi budku naklepali a jednou mě dokonce škaredě znásilnili v parku.To jsem ale měl i krom korkáčů sukni,občas si tak vyrazim.No a jak jsem se ohnul pro celkem solidního vajgla tak mi ho pacholek vrazil rovnou do řiťky,nejdřív sem myslel že mi tam někdo snad vrazil topůrko ale pak už to bylo lepší.Od tý doby si občas v koupelně zarazim do dlažby gumový zvon a tu násadu si vrážim do řiťky,to je pak krásný když v korkáčích pěkně nadskakuješ.Škoda že pode mnou bydlí domácí,už řikal že mě asi vykvelbuje.To od něj není hezký.Přitom je to takový pěkný štíhlý plešounek které mám asi nejradši.Ale je na ženský tak mám smolíka.Navíc nosí místo korkáčů kostkované důchodky na přezku.

Saša (Út, 26. 10. 2021 - 17:10)

Tak to máš tedy pestrý život.A chodíš ještě do toho parku v sukni?A neměl bys lepší místo gumového zvonu dildo ?A co pozvat domácího na Ordinaci a pak udělat dildo party ?Třeba by zlomil odpor.

korkoklub - kluk (Út, 26. 10. 2021 - 19:10)

Nestěžuji si, život mám rád. Nikdo nikdy mě neznásilnil, ani nezbil, tedy pokud nepočítám rvačky se spolužáky. Kvůli korkáčům naboso jsem měl incident s jedním doktorem na urgentně v nemocnici. Nechápal jako to, že mám obuté korkáče naboso, když je venku -10 a spousty sněhu. Křičel, ale neodvážil se mě napadnout ... V obchoďáku jsem neměl nikdy žádný incident. Nemyslím si, že by byl důvod, protože nenosím ženské oblečení ... a kdyby také, co je koho do toho?! Takže co je komu do toho, když rád nosím korkáče? Nechce mi to někdo vysvětlit?

Ken (Po, 25. 10. 2021 - 16:10)

Moje máma nosí korkáče a tátu strašně sere jak jí po celým baráku pleskají o paty. Pořád slyším, jestli by nemohla chodit nějak potichu. My je nenosíme, ale na mámě se mi líbí.

Barbie (Po, 25. 10. 2021 - 18:10)

To je ale libovoučké lásko moje.Když je začnu nosit přestaneš si pindit honďoura u mámy a vojedeš mě ?

korkoklub - kluk (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Občas se projdu v zimě po obchodním domu. Korkáče pleskají o moje chodidla a lidé se ohlížejí. Některé ženy a dívky si zakrývají ústa, jak sledují moje korkáčobosochodidla. Jen nevím, jestli si ty ústa zakrývají proto, že se hihňají...

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

To zakrejvaj bo takové hovado na svobodě se enem tak nevidí.

korkoklub - kluk (Po, 25. 10. 2021 - 14:10)

Hloupost. Co je na tom, že se projdu po obchoďáku? Vždyť nikoho tím neurážím, je to regulérní obuv.

korkoklub - kluk (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

No ale zase na nádražích a obchoďácích jsem už chodil v korkáčích a bylo to super!

korkoklub - kluk (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

No a taky mně napadlo, že bych se oblékl do zdravoťáckýho munďúru a šel bych do ňákého hodně velikého špitálu, abych tam pobíhal v korkáčích...ty jo, to není špatný nápad, co vy na to?

korkoklub - kluk (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

....ani ne. To by mě asi lehko odhalili, že nejsem opravdickej zdravoťák. To by asi nebyl dobrý nápad...

Alča (Po, 25. 10. 2021 - 10:10)

Jsem zdravotní sestra v nemocnici a nosím pantofle Birkenstock s jedním páskem z umělého korku, další mají ty stejné, ale ty celoumělé. Dvě holky mají taky vysoké korkáče. Jinak ostatní různé druhy " zdravotních" převážně dvoupáskových pantoflí. Neznám důvod, proč by se v nemocnici nemohly nosit pantofle tohoto typu. Nosily se odjakživa a moje mamka taky v nemocnici nosila korkáče celý život.

korkoklub - kluk (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Já, když jsem byl v nemocnici, tak těch korkáčovych tam bylo celkem slušně. Byl jsem na ORL na zákroku na mandlích. Měl jsem strach, ale byl jsem rád, když jsem pozoroval ty korkáčochodidla těch zdravotníků, až jsem zapomněl na své trápení...

Milan (Ne, 24. 10. 2021 - 13:10)

Je ubohé, jak někteří dovedou zprznit diskuzi do které nemají vůbec žádné věčné příspěvky. Naštěstí korkáče dovedou pozvednout náladu a nemístné příspěvky ignorovat.

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 11:10)

Našel jsem ty svoje staré Protetiky. Nevypadají sice moc pěkně, ale stále dobré. Jaké nové případně doporučíte? Karel.

Jana (Ne, 24. 10. 2021 - 12:10)

Tak to je Kájo báječný že žiješ i s korkáčkama.Hned máme lepší neděli.Nech si tyhle když jsou dobrý a zkus je rozejít a třeba při chůzi v nich i pohonit.

Jana (So, 23. 10. 2021 - 12:10)

To je hrozný Ládíku co se tu děje.Kája taky ještě nenapsal :-(.

Nevíš co s nim je?Psal tak krásně,jako píšeš ty :-)

Rapid (So, 23. 10. 2021 - 11:10)

Ano, Jana klidně může napsat na uvedený mail, který ten troll, chvíli Jana, Pavel, Karolína, Milan, Radek, Pete a naposledy Ladislav napsal. Přečtu si to já. Ne troll, který tady ke svým trollovinám (či trotlovinám) zneužil i mou přezdívku.

Ladislav (Pá, 22. 10. 2021 - 18:10)

Klidně napište mně na [email protected] nebo Vedoucí Janě na mail [email protected]. A neptejte se tak bkbě že jde o jednu a tu samou adresu u dvou nicků.

Ladislav (Pá, 22. 10. 2021 - 11:10)

Vzpomínáte, jak v 80 letech udělala Protetika změnu ze špičatých dřeváků na pěkné půlkulaté. Silný široký kožený pásek, pod prsty vysoké tvarování a hladká příjemná bílá stélka. Nikdy nezhnědla. V takových přišla jednou spolužačka do třídy. To byl můj začátek nošení korkových dřeváků. Bude mi 55, nosím korkáče doma i v práci. Nepamatuji, že by někdo kdy měl námitky na moje korkáče. Dost dobře taky nechápu, proč bychom korkáče nemohli nosit nebo byly něco divnýho. Znal jsem a znám ženy určitě ve větší míře, ale i muže co je mají. Za sebe nedám na ně určitě dopustit.

Reklama

Přidat komentář