Reklama

Obřízka evropských žen

ricci (St, 15. 12. 2010 - 19:12)

ach jo proč jen může být někdo tak naivní a nechat se mrzačit, jen aby vyhověl tomu druhému. věděl, že si bere evropanku a pravděpodobně jí to vemlouval, až se nechala ukecat. tyto zvyky, vydávané za součást islámu ( náboženství středověku ), jsou zhoubné, ať už to dělá z nějakého pohnutí, kterému říká láska :(

Multiknedlíkář (St, 15. 12. 2010 - 19:12)

Podle mně nic, podle amerických feministek je to barbarský zvyk, my tomu říkáme tradice. Nevidíš tu podobnost?

hana (St, 15. 12. 2010 - 17:12)

Přesně tak by s náma...kvůli velikonocem? Co ty s tím mají společného?

Multiknedlíkář (St, 15. 12. 2010 - 16:12)

Přesně tak by s náma nejrači zatočily americký feministky kvůli Velikonocum.

Hnusoň (St, 15. 12. 2010 - 12:12)

"kulturní tradice" ? Mě by se u těchle "multiknedlíkářů líbila zas obřízka hlavy motorovou pilou. :-)) Tohle chtít po mé dceři nějaký "snědý nápadník" tak je mrtvej do minuty. V Evropě jě naopak kulturní dědictví napichování machometánů na kůly.

Petr (St, 15. 12. 2010 - 11:12)

Obřízka se provádí rotujíci břitvou připevněnou na motorku, a tím lze provádět obřízku postupně do hloubky. No, prostě něco jako kráječ na salámy.

Tina je trapka (Út, 14. 12. 2010 - 21:12)

kdo je to Tina??co píše pořád na diskuzi o mužské obřízce. Sama má Arabáše, tak stále prudí, že jediný správnýchlap je obřezanec

A (Út, 14. 12. 2010 - 20:12)

kdo je to Tina??

Banjul (Út, 14. 12. 2010 - 20:12)

Je třeba obřezati Tinu, neustále propaguje mužskou obřízku... já sám obřezán jsem, tak proč to neufiknout Tině?

Kolja (Po, 13. 12. 2010 - 20:12)

asi zakázané nemá, ale je...Pořád nechápu, proč to tedy dělala?

Petr (Po, 13. 12. 2010 - 11:12)

A co si nechá uříznout příště?

hana (Po, 13. 12. 2010 - 09:12)

asi zakázané nemá, ale je...a to se tady někdo pohoršoval, jak se následky zveličují. Okrást někoho o krásné zážitky nic není??

To (Po, 13. 12. 2010 - 05:12)

Kačko, a proč sestra už...asi zakázané nemá, ale je jí to k ničemu, když po zákroku to hezké necítí...... Je po zákroku necitlivá, ochuzená o příjemné podněty, zmrzačená......

Edita (Ne, 12. 12. 2010 - 22:12)

Kačko, a proč sestra už nemůže masturbovat? To to má zakázané?

Zawgat_Mohammed (Ne, 12. 12. 2010 - 22:12)

O obrizce se pise spousta nesmyslu.
Existuji druhy obrizky, u kterych v extremnich pripadech toho riziko existuje, ale ty se v Egypte neprovadi.
To, co se provadi v Egypte, ma obvykle maximalne takove nasledky, jako popisuje Katka.
Je mi zahadou, proc to jeji sestra udelala, ja bych to sobe ani dceram neudelala. Doufam, ze i ona se poucila a dcery necha neobrezane.

Eliška (Ne, 12. 12. 2010 - 22:12)

by mě zajímalo, co na svůj...To doudám, že nezačnou. Proč by to dělaly?

Fany (Ne, 12. 12. 2010 - 22:12)

Tak mě zas bylo blbé to se...Že to není tak hrozné? Vždyť psali, ýe když tohle svinstvo provedou malým holčičkám, můžou i umřít...

Katka (Ne, 12. 12. 2010 - 21:12)

Tak mě zas bylo blbé to se ségrou nějak do detailů rozebírat. V posteli to prý už není ono, ale není to tak hrozné jak všude píšou, prý sex není bolestivý ani nepříjemný, akorát orgasmus už moc často nemá. Masturbovat nemůže a při sexu potřebuje dlouhou výdrž partnera a když už to přijde, tak je ten orgasmus mnohem slabší než dřív.

Míla (So, 4. 12. 2010 - 09:12)

Vím že na dáma.cz byla kdysi diskuze o ženské obřízce a asi dvě diskutující byly obřezané, pamatuju si hlavně jakousi Katku, která se vdala za Somálce. Poučné a smutné počtení. Ta diskuze už je ale zablokovaná.

Eva (Pá, 3. 12. 2010 - 18:12)

Taky nefandím ženské obřízce a myslím si, že je to od tvé ségry pitomost - některé ženské prostě asi rády vyhoví než aby si něco vybojovaly, bohužel tohle je v mnohých zakořeněné, i u evropanek. Ale ráda bych zase uvedla na pravou míru ty bláboly od Katky, jednak žádná pravá muslimská obřízka u žen neexistuje - Islám nic takového nepřikazuje - a hlavně, to s tím sešitím pochvy se skoro nikde nepraktikuje "jen" v Somálsku a části Sudánu.Jinak je ženská obřízka v drtivé většině odstranění části nebo celého klitorisu, někdy i malých stydkých pysků. Ano, žádná výhra, ale rozhodně ne žádné příšerné bolesti při sexu, to jsou akorát blbosti z ženských časopisů a už jsem alergická, jak to pořád někdo tupě papouškuje.

Reklama

Přidat komentář