Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Samozrejme. Akce a reakce. Nejen ve fyzice. Ale Miluna Ivi nikdy nic neudelala, nikdy ji nanapadla, ale Ivi si zrejme usmyslela, ze si dnes na ni zgustne. Tak proc by ji neprikazala, aby se omluvila, i kdyz defakto neni za co? Vzdyt Miluna je takovy mistni otloukanek. A kdyz ne ona, tak nekdo jiny.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Byly doby kdys ji ochotně a ráda otloukala sama. Jako všechny co s Tebou nesouhlasí.

lalla1 (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Ne, Sany, myslím, že Ivy se chtěla zastat mě kvúli těm dvěma předešlým dnům, co jsi tady nebyla. Ona a pár anonymů. Prostě to tak je

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

To nevim, Lallo, mozne to je, ale psala tam o tom, ze se ma omluvit, za neco, co kdysi, uz je to drahnou dobu zpet, mela rict. Ja to ctu vetsinou jen ten den, kdy tu jsem, nebavi me to procitat dozadu, je to porad o tom samem.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Takže ty ses navezla do ženský, která napsala Miluně, že by měla jistou věc vysvětlit nebo se omluvit. Já vím kterou. Ty nevíš a přesto ses do toho navezla?

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Ale to nebylo kdysi...

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Napsala jí, co by měla udělat. Nic jí nepřikazovala. Ty máš dost.

bianka (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Na mě taky nikdo netlačí
:-)

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Nepsala jsem ani slovo o Německu. Má chyba byla, že jsem nepsala pod nějakým jménem, pak je v tom zmatek. Ale Ivu jsi osočila neprávem a mě také.

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

No aspon, ze to uznas. A vy jste tady vsechny takove holubicky ciste, nehadave, pravdomluvne, na nikom si neulevujete, az by clovek zaplakal, co jsem to za nerada, vid?

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Sany, ty jsi obyčejná hysterka:)))
Tak se nedivím, že ti toto připadá jako hrubý.
"Tak buď se vyjádři k tomu, kdo tě nerespektuje, ale Lallu vynech, nebo se omluv. Jednou to udělat musíš a teď je nejvyšší čas. " Vždyť je to normální souvětí :)). To, že ty vidíš rudě je věc druhá.....

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Já se nahádala. Napsala jsem tu příspěvek, ty jsi na něj zareagovala a teď tady vykládáš hlouposti, že jsi diskutovala s čtenářkou o Německu. A přitom jsi reagovala na můj příspěvek, kde jsem o Německu nic nepsala. To jsem zvědavá, kdy něco uznáš ty. Asi nemá cenu, abych si teď dávala jméno...

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Tvoje chyba.Pokud vis, co znamena kontinuita, tak snad pochopis, ze jsem reagovala vzdy pouze na ten prapuvodni prispevek, ktery jsem napsala Ctenarce, respektive na napadani od Ivi a anonymu. Tvuj prispevek je tudiz jaksi mimo misu. Ale uz me to dohadovani jak na piskovisti vazne otravuje. Nemas pocit, ze to je ztrata casu pro obe?

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Dnes jsi na žádnou Čtenářku nereagovala. Dnes první příspěvek na Ivi. Nejsi přetažená?

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Mas pravdu, popletla jsem to, reagovala jsem na tento prispevek od Anonyma. Nejak jsem si to propojila, protoze se me Ctenarka pred tim ptala na manzela. Ale to nic nemeni na cele podstate pripevku. Zase je to je n zastupny problem, ze? ........................"To se pleteš. Kdyby Miluna mohla kam chce a nemusela ukazovat test ani potvzení o očkování, tak Covid neřeší. Prostě jí vytáčí celou dobu to utahování svobody a nucení do vakcinace. Sany by mohla vyprávět jak donutili jejího muže sprostým vydíráním, že Sany."

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Tak normálně napiš Promiň a pohoda, né? A není to rozkaz.

Sany11 (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

A komu bych se podle tebe mela omluvit a za co??? Za to , ze jsem si popletla jmeno a oznacila anonyma za Ctenarku? Normalne jsem si v pohode psali, pokud ti to uslo. Myslim, ze na omluve asi nebude trvat. Uz to fakt prehanite. ale kdyz vas to bavi.

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

To se píše tak, že napíšeš: omlouvám se, spletla jsem příspěvky. To už bys ve svém věku znát měla.

lalla1 (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Ale to není Miuin problém. Nebo je Milunin problém jen to, že musí ukazovat testy a očkování? Nemyslím si. Milunin problém je, že je totálně zmanipulovaná strachem z očkování. A pohybuje se v prostředí, který ji v tom utvrzuje. A sama to prostředí vyhledává. A tomuto problému věnuje 24/7. Na rozdíl od 48 se to stalo jediným tématem jejího života

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 19:10)

Ani ne. Takže jsi to co jsem psala nepochopila?

Reklama

Přidat komentář