Reklama

Svazování partnera(ky)

Hans B.B. (Čt, 21. 10. 2021 - 12:10)

Tohle by se mi líbilo být takhle v něčem zamčený. Svazovámí mi ta nebere ale tohle jo.

Mari (Čt, 21. 10. 2021 - 23:10)

Takhle si pamatuju v létě jsem ještě mela původní kombinezu perovou klasickou. A mela jsem na sobě latex. I s kuklou a v puse jsem mela roubik. Měkkou silikonovou kuličku. A přítel něco dělal a chtěl mě zabavit tak mi pres to řekl ať so vezmu perovou kombinezu a obojek. Vzala jsem si obojek a perovou kombinezu a on vzal zámecky a zamknul mi zip k obojku a nandal mi kapucu utahl. Tím ale nekoncil ještě došel pro plastenku nandal mi ji a kapucu. A v te době bylo 30 stupnu. To byla teprve výzva.

Bára (So, 23. 10. 2021 - 06:10)

Ten pocit znám, v současné době již několik let pracuji v kancelaři a protože jsem vysazená také dost na roláky a všechno oblečeni co s nima souvisí (ve skříni nemám nic bez roláku či vysokého stojáčku). V práci jsou již kolegyně či kolegové na moje oblečení a na to, že občas přijdu i celotělovém latexu (do práce většinou v bílém nebo tělové barvy) i s kuklou (parukou) a oblečením na něm. Přes léto jsem hodněkrát vyrazila do práce v latexu s kuklou na kterou si vezmu paruku a pod letex plenu. Na latex jsem si oblékla silonky a šaty s rolákem, nebo rolák bez rukávu a kostýmek, někdy doplním obojkem. V práci jsou všichni v pohodě a na ulici jsem si již na pohledy lidi zvyla, vždyť roláky i latex nosim od puberty.

Bára (Čt, 21. 10. 2021 - 04:10)

Manžel mi vyrobil fixační lehátko - kláda na nohy, kláda na krk a ruce, otvory jsou těsné a vypostrované pryží, klády na krk je dost široká. Mezi kládama je tvrdší vysoký molitam a víko je také opatréno molitanem. Měla jsem na sobě silnějši celotělový latex a plenu, napřed manžel zamkl kládu na krk a ruce (je tak festová, že jsem již nemohla pohnout) poté zamkl kládu na hohy, zajela jsem do molitanu, poté zavřel a zamkl víko, cítila jsem tlak, jak mě obepíná molitam. Koukala jen hlava a chodidla. Ješté vzal vruty a aku vrtačku a dal je do připravených otvorů v kládách. Cítila jsem se jako úplný vězeň. Takto jsem byla včera asi pět hodin.

Hans B.B. (Čt, 21. 10. 2021 - 07:10)

Tak tohle bych chtěl někdy zažít. Možná by stálo za to přidat kládu v pase ale nejspíš to díky tomu sevření v molitanu ani není potřeba. Báro ty jsi už měla na sobě latex přilepený mýdlem delší dobu? Mám trochu obavy to zkoušet. Přijde mí, že mýdlo na kůži dlouhodobě nebude asi úplně dobré.

Mari (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Už jsme zpátky doma z chaty. Včera jsem zjistila klíčovou informaci. Byla jsem ve svazovaci místnosti byla jsem pripoutana k židli paskou když v tom přítel když má volno většinou vytváří nové nápady na svazani mě. Ale v tom přišel přítel za mnou sednul si na svazovaci lůžko a koukal na mě. Když v tom jsem si všimla ze mu stojí. Asi to špatně skryl. Takhle sedel 10 minut než začal mi něco říkat. Mluvil o tom ze je rad ze má holku se zálibou ve svazani. A svěřil se mi ze má rad když jsem svázána. Protože jsem mela zalepenou pusu paskou jsem udělala prekvapene oči a on říkal ze to nebral celou dobu tak ze mi jenom plní praní. Ze ho to vzrušuje. Tak tam strávil ty tři hodiny se mnou. Jsem nečekala ze se mu to líbí. Ze ho baví mě svazovat a pak jak jsem bezmocna.

Hans B.B. (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

Tak to se dalo čekat. Pořád jen plnit přání by nikoho tak dlouho nebavilo a i ta vynalézavost ve svazování svědčí o tom, že ho to baví. A popravdě, tohle by se líbilo hodně chlapům (i mě), jen si to většinou netroufnou nebo se to nelíbí jejich protějškům. Já abych v neděli venku v latexu nezmrznul jsem si vzal víc vrstev. A ještě pořád to mám všechno na sobě. Chtěl jsem zkusit, jak se dá vydržet v silnějším latexu a je to pohoda. Nahoře mám celkem 1,2 mm a dole 0,8 mm. Takže ten 1 mm catsuit půjde v pohodě nosit dlouhodobě. Už aby přišel.

Mari (Út, 19. 10. 2021 - 17:10)

Když pravé je zima a nosím latex což nosím celoročně a kuklu málokdy sundavam i doma nosím pres latex něco peroveho třeba dneska jsem sla místy kde je více lidi a mela jsem na sobě latex i s kuklou a mela jsem perove oteplovaky a perovy kabát a kuklu trochu kryla utazena kapuce. Jinak na noc mě čeká trochu lepší svazani my máme gauc který má v sobě takový větší prostor na periny například periny a tak. A budu svázána paskou a budu mít zalepenou pusu. Zavřena v gauci budu celou noc. Nebo budu v bondaznim vaku a budu mít roubik.

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 20:10)

Zamysli se nad sebou dokud je čas !!!

Hans B.B. (Út, 19. 10. 2021 - 19:10)

To jo. Mě šlo o ten případ kdy jsem potřeboval být venku jen v latexu. Sice ani několik vrstev moc nezahřeje ale nebyla taková kosa. Jen v jednom bych zmrznul. A aspoň jsem si vyzkoušel, že i silný latex jde nosit dlouhodobě.

Mari (Út, 19. 10. 2021 - 21:10)

Třeba je dobre když je sice zima ale sluníčko. To je dobre si třeba místo peroveho vzít plastenku třeba latexovou černou. Ta přitahuje slunce.

Hans B.B. (Út, 19. 10. 2021 - 23:10)

Byl jsem v černém latexu ale bohužel slunce nebylo. Jen pár minut jinak dost sychravo. Ale zvládlo se to. K večeru bylo jen 7 stupňů a to je na samotný latex venku dost málo. Zima byla i holkám, měly na sobě jen krátké sukýnky a trička.

Mari (St, 20. 10. 2021 - 22:10)

A pak tu jsem ja která nosí plastenku nebo perove oblečení celoročně. Třeba nejlepší bylo v létě. Když jsem mela na sobě celotelovy latex kuklu. A pres to jsem mela latexovy prsiplast. A latexove puncochace plus latexove Kanady.

Hans B.B. (Čt, 21. 10. 2021 - 07:10)

Kde jsi vzala latexové kanady? Ty bych bral ale nikde jsem je neobjevil.

Mari (Čt, 21. 10. 2021 - 09:10)

Jsou to klasické vylestene Kanady jenom jim říkám latexove

Hans B.B. (Čt, 21. 10. 2021 - 11:10)

Aha. Díky

Mari (Út, 19. 10. 2021 - 22:10)

Oprava teplo

Mari (Út, 19. 10. 2021 - 22:10)

Oprava teplo

Hans B.B. (Ne, 17. 10. 2021 - 18:10)

Já dneska v rámci natáčení klipu běhal celé odpoledne po golfovém hřišti v latexu. Hrál se tam zrovna nějaký turnaj takže i dost lidí tam bylo ale byla to děsná sranda.

Mari (Ne, 17. 10. 2021 - 21:10)

A měl jsi na hlavě latexovou kuklu? Protože ja bych takhle asi bez kukli do toho nesla.

Reklama

Přidat komentář