Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Naděžda (Po, 11. 10. 2021 - 09:10)

Různé pantofle, žabky, dřeváky atd. nosím v létě pořád a docela ráda, jsou mezi nimi i ty klasické korkáče ve kterých jsem občas i venku a jinak je nosím hodně doma. Pokud vím, tak chlapy všeobecně na ženské nohy koukají, ať máte pantofle jakékoliv. Myslím, že k létu tato obuv určitě patří.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 13:10)

Tak nohy jsou to skoro poslední na co chlapi u ženských koukaj ty blábolo jedna.Obzvlášt na nohy od kotníků dolů,jen hrstka footerů ale jinak je to normálním chlapům buřt.

Ondřej (Po, 11. 10. 2021 - 14:10)

Já se tedy na nohy podívám rád. Upravený nohy jsou jistě taky vizitka každé ženy. Samozřejmě se dívám i na jiné místa a partie. A dávám za pravdu upravená noha v lehké obuvi může být také sexy.

Karel (Po, 11. 10. 2021 - 14:10)

Jdi ty brepto .

Miro (Po, 11. 10. 2021 - 15:10)

Korkáče zrovna nemusím, ale na ty nohy se taky rád podívám. Tak nevím kdo breptá, každý přece má svůj vkus.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 15:10)

Tak proč sem lezeš když tě korkáče zrovna nemusíš?:-)))Ty nejsi brepta ale Babiš:-))).Ten taky řekne pravdu jen když se splete.

Miro (Po, 11. 10. 2021 - 16:10)

Jen jsem se tady podíval a vyjádřil svůj názor. Tebe však korkáče taky asi moc nezajímají.

Pavel (Po, 11. 10. 2021 - 16:10)

Opět taková náhoda,jako skoro všichni .Zajímavé.

Milan (Po, 11. 10. 2021 - 11:10)

Já taky se rád podívám i ohlénu. Jaké jsou tvoje pocity z korkáčů?

Noro (Ne, 10. 10. 2021 - 11:10)

Potvrdzujem. Sledujem facebookové stránky niekoľkých nemocníc a polikliník, a korkáče postupne ubúdajú.

Fantomas (Ne, 10. 10. 2021 - 13:10)

Perfidní slídile

Zdeňka (St, 6. 10. 2021 - 12:10)

Korkáče to je klasika, nádhera, která zvýrazní nohy a je v nich strašně, ale strašně pohodlná chůze. Jsme doma v nich všichni zvyklí chodit a ač to není nutné rádi po čase zakoupíme nové. Ty chvíle proměny úplně nových a postupné jejich stárnutí je kouzelný proces pro který, taky ty nové kupujeme.

Jana (St, 6. 10. 2021 - 16:10)

Máme to obdobné na korkáčky nedám dopustit a jsem ráda, že i ostatní si v nich užívají a ocenění jejich dokonalost.

Ty (Po, 4. 10. 2021 - 15:10)

v tom Brně byli vždycky vylízaný makovice.

Michaela (Po, 4. 10. 2021 - 14:10)

Diskuse o korkáčích jako Brno. Taky se mi v nich chodí strašně moc dobře a nosím je doma i v práci. Chcete-li se někdo pokochat pohledem na holky v korkáčích navštivte Vojenskou nemocnici v Brně. V dost velkém počtu jsou k vidění v ambulantní části i na lůžkových odděleních, ale tam to mění pro veřejnost. K mému zelenému oblečení mám zelené korkáče a když se tak koukám, tak nás v těch klasických korkáčích časem přibývá, ikdyž samozřejmě všechny co je mají osobně neznám. Jestli někdo píše, že korkáče nejsou k vidění, tak u nás jich uvidíte docela dost, ale pouze v zeleném a bílém provedení.

Jarda (Pá, 8. 10. 2021 - 14:10)

Když se bude dobře dívat i v jiných nemocnicích určitě uvidíte korkáče. Pomalu, ale vrací se.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Nesmysl.Naopak je tam výrazný tlak na obuv s plnou špičkou a nebo sandály s páskem přes patu.Vím dokonce o nemoc.zařízení kde je zakázano používat jinou než předepsanou obuv a pantofle natož jednopáskové jsou zakázány.Jde jen o sny korkofilů.

Zdena (So, 9. 10. 2021 - 13:10)

Jestli by byla předepsána obuv, tak o tom nevím. V nemocnicích co znám je úplná všehochuť tzv. zdravotní obuvi. Zcela jistě pantofle s otevřenou špičkou dominují, ale i ty korkáče opravdu jsou už častější k vidění.

Blábolíš (So, 9. 10. 2021 - 17:10)

nesmysly protože ze všeho nejvíc se nosí crocsy.Teda ne ty original bo jsou dost drahé ale ty repliky které se prodávaj i v prodejnách s prac.obuví.Už si jak ten Babiš co druhým lže jen aby si prosadil svoji.

Jana (St, 6. 10. 2021 - 17:10)

Vidím u nás v ordinacích, že korkáčky obouvá docela dost lidí a vím, že i v nemocnicích jsou k vidění stále více. Prostě super, líbí se mi když je nosí i ostatní. A doma taky chybět určitě nemůžou.

Reklama

Přidat komentář