Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Radek (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Chápu..ale zkusit to můžeš..kterou značku korkáčů preferuješ?

Milan (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

Zaprvé by chyběla asi ta odvaha a za druhé my ty korkáče máme jako pracovní přezutí. Ikdyž někdo možná? Vzhledem k blízkosti přímo výrobce, nosím Vanimary.

Radek (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

Píšeš jak korkáčem praštěný :-D

Milan (Út, 19. 10. 2021 - 15:10)

To je jedno.Hlavně když se zasním a můžu pohonit ptáka.Teď zavřu vrátnici a jdu mu naložit.To bude kurva zas síla.Ty korkáče mě teda berou jak nic,už ani kluci mě nezajímaj.

Radek (Út, 19. 10. 2021 - 13:10)

Ahoj..díky za příspěvek..sleduji tuto diskuzi..a Tvoje úříspěvky..korkáče mě zajímají už od konce sedmdesátých let..jsem členem skupin na FB. Hezký den. Radek

Michaela (Út, 19. 10. 2021 - 08:10)

Určitě korkáčích je možné mluvit dlouho. Jestliže se však podařilo setkání na základě této diskuze a vaší společné vášně, tak smekám. Taky jsem tady psala, že korkáčů přibývá, ale bylo mi napsáno, že jsem úplně mimo. Nevadí, vím své.

Rapid (Po, 18. 10. 2021 - 17:10)

Fantastické.To znamená že sme zase o krok dál a ne náhodou se to stalo právě v této těžké době kdy nám korkovým nadšencům,ba přímo snad i fanatikům,někdo snaží mařit naše veledílo.

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 17:10)

Určitě se spojíme a pozveme tě a i ostatní se určitě rádi připojí protože je nás spousta co korkáčky zbožňují a bylo by škoda kdybysme neudělali nějakou korkáčkovou akci.Třeba nějaký plesík s tombolou.Už se moc těšíme.

Rapid originál (Po, 18. 10. 2021 - 19:10)

Předchozí příspěvek mým jménem nejspíš psal multinick Karolína. Paní vedoucí, můžeš se prosím ozvat i mně na mail (rapid.duchcov zavináč centrum.cz). Případně jsem inicioval skupinu na facebooku, pokud jsi tam...

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 20:10)

Jinak zavináč můžeš posílat i takhle blbe “@“.

Rapid (Po, 18. 10. 2021 - 21:10)

Jana originál pochopí. Protože existují automaty, vyhledávající mailové adresy v textu, rozumný člověk se použití zavináče vyhne. Ale Karolína, v tuto chvíli se vydávající za Janu, to nepochopí. O dalších slintech ani nemluvě.

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 21:10)

Přijeď někdy do Dubí.Stávám na konečný busu naproti Terezkám

Jana (Po, 18. 10. 2021 - 21:10)
korkoklub - kluk (Ne, 17. 10. 2021 - 20:10)

Já neřeším kdo s kým a za koho se vydává. Já řeším jen a jen dřevákokorkorkobosonohochodlá.

Pete (Ne, 17. 10. 2021 - 16:10)

Před pár dny přišly bílé Vanimary, v krabici od vyrobce.

Karolína (Ne, 17. 10. 2021 - 16:10)

Chápu že už ztrácíš po tolika různých jménech a anonymech psaných dokonce cizí řečí přehled,ale já žádné Vanimary nerozporovala.Psala jsem o Protetikách co se u nás prodávají v igelitovém pytli velikosti asi jako byl kdysi na přezuvky a v tom pytli i papír o velikosti cca A4 s nějakým manuálem.Tak snad napíše i Anežka nebo třeba Mojmír...To jsou taková “nenošená”jména :-))

Jana (Ne, 17. 10. 2021 - 13:10)

Jako ty a znalá věci? Ještě jsi ani nenapsala, proč jsi přestala nosit korkáčky, jestli jsi je tedy vůbec někdy nosila. Jinak na každé krabici s korkáči je značka, výrobce atd.,tak každý si třeba přečte co si koupil. Jinak, když něco kupují, tak vím co chci, asi těžko pochopitelné.

Karolína (Ne, 17. 10. 2021 - 14:10)

Chlapče,jak pozoruhodné jak rychle a agresivně odpovídáš :-)).Ty jsi psychopat a já ti neodpověděla záměrně.Tebe sejří že má někdo druhý,kdo není psychopat jako ty, nějaké povědomí o tom co tu nesmyslně píšeš.Tvé argumenty ohledně nějaké krabice jsou taky mimo ,protože bys třeba věděl že už nějaký roky se většina korkových pantoflí a bot balí do průhledných igelitů.Takže já o praktických věcech kolem nich vím možná víc než ty si dokážeš vybájit ve svých představách při kterých onanuješ.Zkus spíš napsat ,kde si k tomuhle “korkoúrazu”přišel a kde se to zlomilo že píšeš i pod ženskými jmény a máš z toho už i celkem slušnou schizofrenii jak se tak tady dočítám...

Pavel (Ne, 17. 10. 2021 - 15:10)

Nějaké ty roky třeba Protetiky a Vanimary v krabicích. Tak tvoje praktické věci mají značné mezery. Pro některé je nošení korkáčů životní styl.q

Karolína (Ne, 17. 10. 2021 - 15:10)

Ale jdi ty mezero se životním korkostylem.Zrovna ty Protetiky se u nas v prodejně zdravot.potřeb prodávají v těch igelitech.Sama jsem se tomu divila.Vypadá to že ten tvůj životní korkostyl má už své následky.Jsem náramně zvědava kolik jmen se tu ještě během dneška objeví a budou mi sdělovat své celoživotní korkostyly :-).Tak schválně...

Reklama

Přidat komentář