Reklama

Opravdu malý penis :-(

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 08:12)

A používá přítelkyně, také nějaké erotické pomůcky na vyvrcholení nebo ti stačí prsty.

Vojta (St, 6. 10. 2021 - 16:10)

Přítelkyně nechtěla, že je spokojená, já jsem do ní hučel a tak jsme šli a vybrala a já koupil umělý penis se kterým ji většinou po ejakulaci ještě dodělávám jako součást mazlení.

Pavlína (Čt, 7. 10. 2021 - 11:10)

Můj chlap podle mě má nornálního a také máme doma několik těch pomůcek a většinou po mi manžel ještě dodělává. Já když není doma a jsou děti u babičky také si s tím užívám, protože se mi stalo, že jsem ležela s roztaženýma nohama a s pomůckou a vběhlo dítě do ložnice, tak jsem to těžko vysvětlovala co dělám a ještě více se děsím až to jednou bude vyprávět spolužákům, že se maminka uspokojuje.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 11:10)

Nebude. Já jsem to, co jsem zažíval doma, nikdy nikomu nevyprávěl. Matka se ale tak nechovala. Kdekomu vyprávěla o mých masturbacích. Narušování soukromí a intimity v rodině těžko zabráníš. Tedy, manželka je svatá, protože si to dělá v posteli, jen rukou, a ne moc často, protože má mne, který je vždy k dispozici, aby naplnil a uhasil její touhu.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 21:10)

Když se chce , tak je pohoda . Když se nechce , je to horší než když se nemůže .

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 14:10)

A používá přítelkyně, také nějaké erotické pomůcky na vyvrcholení nebo ti stačí prsty.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 22:10)

Ano , pokud je žena vzrušivá a spolupracuje , tak ano . Ale zažil jsem takovou která po zavedení penisu sáhla po jablku a začala ho konzumovat a čekala až se dostaví orgasmus . Můj se dostavil , ona možná čeká dodnes .

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 11:01)

A používá přítelkyně, také nějaké erotické pomůcky na vyvrcholení nebo ti stačí prsty.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 23:10)

Něco podobného jsem zažil s telefonem. Během soulože si začala volat s maminkou. Ani si nevšimla, že jsem odešel.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 00:10)

Můj Leoš má taky malého , ale když ještě použije prsty a jazyk , tak jsem za chvíli v ráji .

Zbyněk (Po, 4. 10. 2021 - 22:10)

Vlasto to tě uznávám, že to manželovy nevyčítáš, on za to nemůže. Moje první manželka mi to neustále předhazovala, že mám malého, že si semnou nic neužije. Když jsem řekl, aby si koupila robertka, když to chce hluboko, že chce přírodní. Došlo to tak daleko, že jsme s rozvedli, naštěstí bez dětí. Druhé manželce to tolik nevadí, ale koupil jsem toho robertka, aby se uspokojika a funguje nám to. Máme již dvě děti a plánijeme ještě jedno.

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 15:10)

Nemám malý penis. Podle doktorky, lepší nadprůměr, ale když mne ta moje chtěla naštvat, tak mi taky řekla:"Moc si nefandi, měla jsem i větší". Podstatné bylo, a to ona věděla, že se ten můj těší u většiny značné oblibě. Nejde jen o velikost, ale taky o to, co s tím vším, co máš ve výzbroji, dokážeš. Když jsem jí lízal, prosila:"Přísahej, že tohle žádné dělat nebudeš!"

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 16:10)

Když větší průměr to ho máš alespoň 18cm v klidu a 28cm stopořený.

Jiřina (Út, 5. 10. 2021 - 15:10)

Zbyňku nejsi sám, můj manžel je také jeden z těch co není noc obdarován a má také malinkýho, ale mohu potvrdit, že jsme si vždy nějak poradili a jsme stále spokojeni a radost z dětí. Ty umělé pomůcky, také používáme. Je horší, když je děti najdou a ptají se proč to máme v ložnici pod polštářem.

Josef (Ne, 3. 10. 2021 - 22:10)

Já jsem také jeden z těch, kterému Pán Bůch toho do velikosti moc nedopřál.
Mám s tím spíše v životě problémy. Od dospívajících let, kdy jsem začínal mít kontakty s děvčaty a ženami, tak se vždy po prvním intimním kontaktu rozešly a ukončily vztah, který do té doby se vyvíjel slibně.

Karel (So, 2. 10. 2021 - 01:10)

Já jsem také, jeden z těch co ho má malinkého. Vadí mi to, že si ho musím alespoń trochu pohonit než vlezu do postele. Manželka dělá, že má vždy orgasmus když se do ní udělám. Máme již dvě děti a jedno ještě chceme.
Nechci říkat, že malý penis je v pohodě, ale není je to psychologické, žena stále říká, že je spokojená, ale věřím, že pokud bych měl většího, by byla raději. Hlavně, když jsme někde na dovolené a svlékneme se na pláži, že mi můj malý penis okukují, když ostatním chlapům alespoň trochu visí.

Magda (Pá, 1. 10. 2021 - 14:10)

Holky já mám také raději, ty sřední nebo menší, než když na mě vlítne hřebec a já mám strach, aby mě s tou kládou nepropích.

Krystýna (Pá, 1. 10. 2021 - 16:10)

Holky já jsem silnější postavy a když souložím s klukem co ho má menšího, tak mu vypadává a on se cítí trapně a musíme jen ze zadu, ale když ho má po stopoření 15cm a více, tak už je to dobré a užijeme si to oba a používáme ruzné polohy.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 15:10)

Sex má být ptěšením a ne nemocí, která vás vyřadí z provozu na delší dobu.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 12:10)

Děvčata. Ono jde také o to, jestli potřebujete za každou cenu chlapa s velkým pérem, který se opíjí, bije vás, nahází výplatu do automatů a chodí i za jinými, nebo solidního milence/manžela, který vás miluje a je schopný pro vás udělat cokoli.....

Reklama

Přidat komentář