Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Žijeme v karanténě ve třech. Sděluje narkomanka Katka...No, tak poctivka Katka, žije v díře, ostatní parťáci nahoře ve stanu. Naštěstí jednou za měsíc asi za nimi přijde reportér a za úplatu je natočí a zjistí novinky ze života narkomanky Katky. Katak se vrátila k otci svého dítěte. Já mám dojem, že to jak točila Třeštíková byl prostě dokument se scénářem a byla to pěkná sviňárna od začátku do konce. Katce se mělo pomoci a ne ji točit...

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Zlý jazykové tvrdí, že Zemanův lékař má nakázá vstřikovat čistý alkohol injekčně těsně před výměnou kapačky do roztoku, tak aby to nepoznala vrchní sestra. Zemanovi se tak dostane jeho 0,5l lihu denně, na který je zvyjklý.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Chudáci játra, ale na udržení při vědomí, je to v jeho případě, asi nutné.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Skautský institut a tekutá identita. TO je nám novinka. JEDNOU se narodíme jako sele, pak k obědu se stáváme prasátkem a večer jsme čuníkem. Ale vždyť já to takto mám.Ráno vstanu a nechce se mi makat, k obědu si dám žrádla jak prase a večer skočím na jednu ze svých přítelkyň se kterými žiji jak prase...

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Zemanův ordinující lékař je jistě mourdý muž. Ví, že rázná změna by Zemana mohla i zabít, proto mu jistě nakazuje nekouřit méně než 10cigaret denně a varuje před změnou jídelníčku od jitrnic a prejtu a vařeného kolénka a nedoporučuje klesnout pod tak dvě lahve vína denně.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Zemanův ordinující lékař je jistě mourdý muž. Ví, že rázná změna by Zemana mohla i zabít, proto mu jistě nakazuje nekouřit méně než 10cigaret denně a varuje před změnou jídelníčku od jitrnic a prejtu a vařeného kolénka a nedoporučuje klesnout pod tak dvě lahve vína denně.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Kdo se vrací do minulosti, nevěří svému konajícímu hakunďákovi..

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Onanie prý zhoršuje párový sexuální život. To je fór. To je asi jako, že jezení vařeného masa zhoršuje kousací vlastnosti lidského chrupu zejména pevnost tesáků při lovu zvěře...Samozřejmě, že to nikdo kdo má sex nedělá..

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Já, kdybych se nehonil a skočil na každou, která mne chtěla, byl bych tisíckkrát rozvedený, a kdybych chtěl, i ženatý. Jenomže já nechtěl. Jsou i jiné hodnoty v manželství, než sex, zvlášť, když máš hodně dětí.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Modrý pták ještě nezačal vládnout a už usiluje o zbavování práv obyvatel jen kvůli jinému životnímu stylu. To se blížíme protektorátu.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Česká policie je nejlepší v Evropě a na Světě. České hajzlbáby jsou taktéž i české prestitutky i česká mafie a čeští chábři a policejní informátoři?Proč? Vysvětlím, je to tím, že máme nejhustší síť knihoven na světě...

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Odhaduje se, že v Praze je na ulici je kolem 4 tisíc lidí...a společenství radních za ODS vyzvalo Pražský magistrát skrz "petici občanů" aby mohla omezit lidská práva a "lidi v problémech" vykázat ze své městské části! Tomu říkám noblesní k..va!

aladin (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

"Hlavní zprávy
7 Prima - 15. října 2021 - 18:55–19:40"....Jděte do prdele !!! Dnes se už ví, že t.zv. "vakcína" způsobuje vysoký nárust rakoviny !!! Až 20x nárust !!! Je to vraždění lidí namísto války !!! Je to rřetí světová války pomocí biologickách a chemických zbraní !!! Jakto, když vláda ví o tomhle svinstvu, že stále útočí na občany, aby se dali očkovat "vakcínou" a zemřeli na rakovinu !!! To je řízená genocida Českého národa !!! To ale také znamená, že vláda není vláda Čechů, ale cizákú - uzulpátorů České země !!!

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Rozmysli si co jsi napsal. Poplašnou zprávu nebo jsi jenom ožralej? Internet není tak anonymní jak si myslíš.

Cynik - realista (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Máš chapadlo v zadku, jsi jasnej.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Netopím, nejím, nekouřím, neonanuji, nesouložím a ušetřím!

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Chápu, to ostatní, ale proč neonanuješ? Víš, že se ti může semeno dostat na mozek a co potom?

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Nedýchej škoda vzduchu, nech ho autům se spalovacími motory, co napájejí svou elektroniku a dobíjejí si s puštěným motorem své mobily a notebooky, zatímco stojí někde v tiché ulici. Tím způsobují otravy chodcům, jakousi nedobrovolně načatou sebevraždu výfukovými plyny...

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Holt Zooloft, musíte počítat že někdo musí doplácet. Nejde aby se všichni profitovali.

aladin (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Docela by mně zajímalo, jak vypadá : Rasistické bučení a jak se rozezná třeba od mírového a nebo fandícího, či nějakého jinéhiö ??? Vypadá to, že Amgilčanum zesračkovatěl mozek !!!

Reklama

Přidat komentář