Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jana (Čt, 16. 9. 2021 - 15:09)

Píšu už tady míň, idkyž někdy bych se moc ráda rozepsala. Korkáčky určitě pomalu přibývají. Naši dva laboranti jsou toho příkladem. Napřed jeden odvážný, potom druhý. Zapadli do kolektivu a nikdo se nediví, že chlapy mají korkáče. Každý den je totiž vidí u převážné části svých kolegyň a některých kolegů. A že to je pro nás dobrá pracovní obuv, nelze pochybovat.

Petr (Ne, 19. 9. 2021 - 18:09)

Dva laboranti v korkáčích? A co jiného se vám ještě zdálo? Je to vysloveně trapné si takhle vymýšlet.

Jana (Út, 21. 9. 2021 - 15:09)

Nejen dva laboranti, taky dva lékaři, několik doktorek a sestřiček v korkáčích. Určitě se mi to nezdálo, realita každého dne a shodou okolností do Frýdku to nemáme ani moc daleko. Možná vzácný příklad toho, že korkáčky objevují ti co je nemají, ale vidí je právě u druhých. Proč je nezkusit? Nikdo však z korkáčů už nešel do jiného přezutí.

Karolina (Út, 21. 9. 2021 - 18:09)

Nevymýšlej si.Znám osobně několik lidí co od nošení korkáčů upustili.Já patřím zrovna mezi ně protože mi chůze v nich těžce nevyhovovala.Zlaté žabky.

Danča (Út, 21. 9. 2021 - 18:09)

Může klidně být. Já znám několik lidí co korkáče začali nosit. Třeba mě žabky nevyhovují, cítím každou nerovnost a každý kamínek. Zlaté korkáče.

Jolana (Ne, 19. 9. 2021 - 23:09)

Z čeho plyne tvá nedůvěra, že mladí mají korkáče ve škole, nebo laboranti ve zdravotnictví? Vím, že u nás v blízké mateřské školce nosí korkáče několik učitelek. Nevím kolik z nich v nich doma šuká, ale jistá pravděpodobnost tu určitě je. Taky si vymýšlím?

Petr (Po, 20. 9. 2021 - 09:09)

Nošení korkáčů mapuju už dlouhá léta. Z českých škol vymizely úplně, jakžtakž se drží už jen na východním Slovensku. V Čechách se ještě dají vidět ve zdravotnictví a v mateřských školách, a to hlavně v historicky korkáčových enklávách (Ostrava, Karviná, Frýdek). Nemyslím si však, že si je jejich nositelky spojují s erotičnem, to je pouze toužebná představa toho, kdo to sem chodí vypisovat, podobně jako blud, že korkáče jsou "nakažlivé" a jejich nositelé často inspirují celé zástupy, aby je začali nosit také. Nonsense par excellence. Velmi mnoho lží je v této debatě. Smutné.

Simona (Út, 21. 9. 2021 - 06:09)

Dejme tomu, že korkáče nenosím a neznám. Jestli v mé blízkosti by chodil někdo v korkáčích, po čase bych se začala určitě poohlížet a asi bych je zkusila. Je to tak zřejmě i z jinými věcmi. Nakažlivé je silné slovo, ale vystihuje tu podstatu zkusit, mít, chodit v tom co se mi líbí u ostatních. Naštěstí korkáče řešit nemusím, s těmi jsem hodně spokojená.

Pavel (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Taky jsem chtěl reagovat. Jak píše Jozef, když bude v práci několik žen a jedna v korkáčích na 100% se některé další přidají. A stejně u našich známých, byli u nás viděli, zkusili si a koupili si je. Hodně záleží na prvních dojmech a třeba to, že v nich mohli chodit celé odpoledne. Toto mi řekli i moji kamarádi. Ano kdo je má určitě s nimi inspiruje další, samozřejmě neříkám, že to jsou zástupy. Stejně jako dřív i dnes mají korkáče potenciál být stále více rozšířené.

Jozef. (Po, 20. 9. 2021 - 12:09)

Ja osobne nemapujem kto korkače nosí či nejaká cielená skupina ľudí , profesii. Jednoducho ich nosia ty ktorý sa v nich cítia fajn . Manželka nosí korkače v práci a jej kolegyne po čase začali tiež a verím že ich do toho nenutila . Tak ako aj našich známych ktorý ich začali nosiť keď ich u nás videli alebo vyskúšali . Maximálne som im odporučil aby sa skôr obzerali po českých výrobcoch ako po Protetike . Dokonca som sám osobne viacerým objednával z Vanimaru nakoľko na Slovensku nie je skoro vôbec známi . Tak ako aj Peon či Pegres . Čo sa ryka sexu a korkačov tak k tomu sa tu nebudem vyjadrovať je to každého súkromná vec no netreba sa nechať uniect názoru že čo som nezažil či nevidel nie je či nemusí byť pravda .

Kristýna (Po, 20. 9. 2021 - 10:09)

Moje dvě holky nosí korkáče i ve škole, chtějí to samy. Má je prý ještě jedna holka a paní učitelka. Souhlasím s tím, že moc vidět nejsou. Na spojení korkáčů a erotična mám trochu jiný názor, vím co v nich dělala moje mamka, ač si myslí, že jsem ji nikdy neviděla a vím co dělají se mnou.

Návštěvník (Po, 13. 9. 2021 - 07:09)

Při náhodné návštěvě restaurace nás na zahrádce obsluhovala slečna v korkáčích. Seděl jsem na kraji stolu a pokaždé, když prošla jsem se díval a pozoroval její nohy, bylo to velmi přitažlivé.

Marie (So, 11. 9. 2021 - 15:09)

Učívala jsem na gymnáziu a ještě s několika kolegyněmi jsme nosily korkáče. Slovo dalo slovo a někdy jsme probíraly korkáče a jaký mají ohlas zejména u našich chlapců. Je pravdou, že pubertální poznámky chlapců byly na toto téma často k slyšení. Shodly jsme se, že naše korkáče a některých studentek jsou objektem značné pozornosti. Nemohla jsem se nikdy vyjádřit, ale pozornost studentů mi nikdy nevadila. Korkáče nosím stále, aktuálně světle hnědé a stále jsem s nima spokojená.

korkoklub - kluk (So, 11. 9. 2021 - 16:09)

Ach jo...jak moje učitelka hudební na základce!

korkoklub - kluk (So, 11. 9. 2021 - 14:09)

Přemýšlím a představuji si. No a napadlo mně, jaký je váš nejoblíbenější úhel pohledu na korkáčochididla? Úžasný jsou všechny, ale pohled ze zadu je skvělý taky proto, že dotyčná osoba neví o vašem sledování. Můžeme tak klidně nerušeně sledovat tu úžasnou práci celého toho nádherného mechanismu celých dřevákokorkochodidel...no ne?

Simona (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Já si ráda prohlížím své nohy v korkáčích že všech stran. Manžel, když odchází a vidím ze zadu, jak pata zapadá do korkáče, krásný to pohled a zvuková stopa.

korkoklub - kluk (Po, 13. 9. 2021 - 13:09)

No tak to je skvělé! Prohlížíš si nohy i cizích mužů? Porovnáváš své s ostatními nohama v korkáčích? Porovnáváš i nohy/korkáče svého manžela s cizími muži? Jsou někteří, co tvrdí, že noha, jako noha a je jedno jaká je. Já si myslím, že to není jedno. Tvar a pohyby nohy v korkáčích je velmi důležitý. Já preferuji užší a delší nohu ve větších korkáče o 2 čísla. A musí být pěkný oblý a jemný tvar paty a špičky. Líbí se mi, jako lingam noha při chůzi ve větších korkáčích, jak si menší a jemná pata hledá místo při došlapu a jak se snaží špička zachytávat na širším předku. Jak se při tom mění tvar plosky nohy, podobně jako noha u šneka v pohybu. Pak změna kresby jemných strukur šlach a cév. To korkáče nádherně demonstrují!

Simona (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

Prohlížím, ikdyž popravdě je to často tragédie, jak jejich nohy vypadají. Porovnávám se svými, ale myslím si, že mám pěkné, symetrické nohy , které se nebojím ukazovat. Nohy mého manžela v korkáčích jsou úžasné, protože mu je pravidelně ošetřují. Jinak znám ještě nohy v korkáčích u svého syna s kolegy z práce a oba taky nádherné. Manžel preferuje korkáče utažené, já trochu volnější, tak z tohoto je zřejmé, jak v nich chodíme a jak v nich noha vypadá. O dvě čísla větší se mi zdají moc velké, max. o číslo, aby noha nevyčnívala. Aby se nohy, svaly a šlachy na nich posilovaly, tak k tomu jsou korkáče naprosto ideální.

Jana (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

Ano udržované nohy, nejen však v korkáčkách by měly být základem. U nás je to naopak, já více utažené, ikdyž některé mám taky trochu stářím volnější, přítel více povolené. U obou, pak chůze vypadá trochu odlišně, ale ten požitek bude u všech skoro stejný.

korkoklub - kluk (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

To musí být dost nevšední a zajímavé, když žena obdivuje mužské nohy v korkáčích. Některé ženy si prohlížejí i mé nohy v korkáčích, ale nevím, co při tom cítí. Ženy nezvyknou tak chválit a dávat najevo svůj obdiv, jak muži...

Reklama

Přidat komentář