Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 13:10)

Proč nejedeš za Noikou,když tě chce,ja vím,ty musíš pro chleba.

Pavkol (So, 23. 10. 2021 - 07:10)

někdy na jaře nebo v létě klidně abych napravil ten letošek ale proč bych já měl jezdit do nějakejch Kydohnojařic když ona může zrovna tak přijet do Prahy?, Ne třeba seberu odvahu a udělám to ale na Kladensko trefím jen vlakem autobusem jsem v tý oblasti moc často nejezdil

Pavkol (Čt, 21. 10. 2021 - 07:10)

sakra byl to jen dotaz kde by bylo lépe vidět malou stranu nic víc zatím nehledej když na to nebude chtít odpovědět a neodpoví bude to má poslední otázka tímto směrem ale o tom kdy a jestli skončím si rozhodnu jedině já rozhodně se nenechám tak jako v zímě nebo o prázdninách rozhodit vaší nenávistí vůči mé osobě a mému chování

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 07:10)

Těch posledních otázek na sraní máš nějak moc,to píšeš všude,si fakt jeblej magor.

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 17:10)

a bylo to vždycky jenom při čůrání nebo měl někdo to štěstí vidět s tebe vypadnout kabel?

Šárka (St, 20. 10. 2021 - 08:10)

Dnes jsem spinkala v postýlce sama. Ráno mě probudil prd, co jsem udělala pod peřinu. Tak jsem udělala rejnoka. Znáš ten pohyb? Mávneš dekou tak, aby udělala vlnu a prd je na svobodě. Trochu to smrdělo, ale tak moc zase ne. Pak jsem vstala, svlékla pyžamo, šla na záchod a cítila, jak ze mě leze tuhá šiška. Ani jsem nemusela tlačit a za chvilku to žbluňklo. Pak jsem spustila čurání a zkropila to. Když jsem se cítila úplně prázdná, utrhla jsem papír a vytřela zadní díru. Vůbec to nešpinilo. Papír byl čistý, až na pár krůpějí z kundičky. Tak jsem vzala další útržek a přiložila si ho na pysky. Krásně všechno vsákl. Vstala jsem a chtěla zkontrolovat vzhled hovna, ale už bylo přikryté papírem. Tak jsem spláchla a šla si nahá udělat čaj. Ruce jsem si umyla až v kuchyni.

Pavkol (St, 20. 10. 2021 - 17:10)

díky Šárko udělala si mi moc velkou radost

Šárka (Čt, 21. 10. 2021 - 00:10)

Není zač. Jak jsi skromný, že ti udělají radost tak obyčejné věci. Což teprve kdybych si prdel nechala vytřít od někoho jiného? Asi bys nemohl žádat, aby to byl někdo jiný než můj přítel. Sedla jsem si v kuchyni na zem, na lino, a pomocí toaletního zrcátka jsem si prohlížela spodek a snažila se uhádnout, co na tom můžeš vidět svůdného. On mě tam utírá jen při holení. Už tam mám zase strniště, vždyť už je to 14 dní.

Pepa (St, 20. 10. 2021 - 08:10)

Šárko, napiš taky něco o tom, kdy jsi naposledy zvracela, za jakých okolností to bylo, jestli u toho někdo byl a jaké zvuky jsi u toho vydávala.

Pavkol (St, 20. 10. 2021 - 07:10)

ale super zpráva to je já věděl že ty nezklameš a kromě čůrání napíšeš i o uprdnutí a kakání

Noika (St, 20. 10. 2021 - 08:10)

Já bych tě chtěla a ty mi na to nereaguješ. Psal jsi, že uvažuješ o seznámení, já taky . Já chci s tebou

Pavkol (St, 20. 10. 2021 - 17:10)

nemohl jsem reagovat protože jsem vstával snídal atd. a pak byl v práci až teď jsem zase zpátky doma

Pavkol (St, 20. 10. 2021 - 07:10)

tu minulou zprávu jsem nepsal já. radost mi to udělalo možná to bylo i trošku vidět dole že jsem po dlouhé době neměl půl šestý ale nic víc ale i tak ti moc noiko děkuju kdybych na tebe měl ten mobil co si mi dávala o prázdninách takych ti byl býval zavolal abych to slyšel do ouška. ale i tak si mi udělala radost aspoň tím textem

Noika (St, 20. 10. 2021 - 07:10)

Já bych tě moc chtěla Pavkole

Pavkol (St, 20. 10. 2021 - 07:10)

já se vystříkal z tebe snad desetkrát za sebou. Dlouho už tak ne

Pavkol (St, 20. 10. 2021 - 07:10)

jsi úžasná

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 07:10)

Dost kláda nojko. Pavkol ten se z toho ustříkal a bude totálně mokrej a vyždímanej

Pavkol (St, 20. 10. 2021 - 07:10)

nádherný ty mi rozumíš a víš co potřebuju a kdybys ještě chtěla to malý nebo velký zase mi napiš ju?

Noika (St, 20. 10. 2021 - 07:10)

Už to je. Jen jsem chvíli čekala a pak už
jsem musela a čůrala a pak jsem si hodně prdla a hned ze mě vylítlo hovínko jako rychlá šiška a
hodně to zbluňklo do záchodu a za ní ještě dlouhá další a další a stále jsem vydatné čůrala hodně vody z pipiny. Už jsem to fakt nevydržela. Oboje už chtělo strašně rychle ven

Pavkol (Út, 26. 10. 2021 - 07:10)

přeju hezký den jak se Noiko máš máš pro mě něco nového?

Reklama

Přidat komentář