Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Markéta (So, 16. 10. 2021 - 08:10)

Tak opatrně s tím jídlem. Myslím, že máš super ženu

Markéta (So, 16. 10. 2021 - 07:10)

Dobré ráno, Libore. Jak ti je?

Conficius (So, 16. 10. 2021 - 04:10)

Libore, pamatuj. Po celou dobu je s tebou v myšlenkách mnoho dobrých duší. Nejsi zdaleka sám. A nejdůležitější je tvá rodina. To vše ti pomůže zvládnout trnité období těžkých melancholií a smutku. Každý si takovým úskalím v životě prochází. Někdo snadno jiný s podporou ostatních, aby to překonat dokázal stejně jako to dokážeš i ty

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Ing. arch.Libor Tomsa vůbec nereagoval na tu zveřejněnou adresu.Asi je jeho.

Ivoš (Pá, 15. 10. 2021 - 23:10)

Možná by stálo za úvahu,aby nejezdil na ty společný místa sám. Ale taky věřím, že to překoná

Ida (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Taky držím palce, ať to překoná

Andrea (Pá, 15. 10. 2021 - 21:10)

Zítra mu bude lépe. Jestli byl tam sám a došlo mu, co napsal potom, tak bych se nedivila. On je dost cíťa, a jestli řeší ty depky tak je asi ještě víc citlivý

Karel (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Mě by právě taky zajímalo co ho tak zdrblo. Vždyť o chalupě psal jak tam je šťastný. Asi to mohlo být tím, že tam byl smutný bez ženy, ale když zase jsou spolu denně?

Simona (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Toho Libora je mi líto. On se v tom plácá teda dost

Scarlett (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Teď když píše Libor reálnou zpověď se pozná když je na dně. Když psal Kláru, tam to bylo dost asi maskované. Libore, zaspi to

M. (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Kdyby měl Libor chápající ženu, tak by toto nepsal na Doktorce. A možná by vůbec ty tři roky nepsal. Takže si myslím, že ani odtud podpora, a jestli ji miluje tak fakt průser největší

Choze (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Dobrý postřeh! Možná by věděla Lalla něco víc

Kryptolog (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Díky indiciím to mám. Libor je skutečně citově založený člověk. Bohužel jeho rodiče byli velmi dominantní, až tyranští. O to víc se stal psychicky labilní. Má obrovskou představivost, tak své zážitky s rodiči převtěluje do příběhů s jinými lidmi. Klára byla jeho velká, prázdninová láska. Ale matka ho donutila se jí vzdát na konci léta. A čápi odletěli. Pro něj umřela. Svou ženu má rád, ale pouze jako otrok, je na tu pozici zvyklý. Proto i tady vyhledává ženy, chce, aby mu psaly, které se o něj starají. V profesi se utvrzuje, že je nejlepší, protože je to jediné místo, kde jeho žena nedominuje. Alkohol v jeho životě umělce hraje větší roli, než si chce připustit.

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 20:10)

Na tý lásce něco je. Klárka mohla být jeho letní láska, která skončila s odletem čápů

No, (Pá, 15. 10. 2021 - 18:10)

Libore, proč méně často? Díky covidu nebo jiným okolnostem? Jezdíte tam oba rádi? Nebo se něco změnilo, například, že ty chalupu preferuješ více a žena ne? Nebo nějaké jiné okolnosti? Nebo to přišlo v pohodě náhle nečekaně? To je dost vše velmi důležité. Děkuji za reakci

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 18:10)

Libor ani nepopřál k večeru, to asi není nic moc OK

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 18:10)

Docela by mě zajímalo jestli ty kočky mu nenařídila matka , stejně tak jestli mu nenařídila rozejít se s Klárou .

Libor. T. (Pá, 15. 10. 2021 - 17:10)

Dnes je blbý den. Přehodil jsem program a neplánovaně odjel po dohodě se ženou na chaloupku už dnes. Shrabal jsem listí, připravil na zimu rybízy a trochu poklidil.....a pak z ničeho nic najednou totální mínus. Chaloupka je strašně smutná. Uvědomil jsem si, jak se letos vše změnilo, jak jsme zde se ženou byli společně méně často a jak Jsme méně sdíleli společně chvíle a radosti a to mě opravdu dostalo. Už jsem nebyl schopen nic. Jen odjet domů a radši po vedlejších silnicích. Vše se překlopilo do hluboké depky a už jsem doma a snažím se trochu srovnat. Paní je ve městě a tak mohu přemýšlet. Opravdu útlum a blbá depka. Dám jen kafe, vůbec nemám chuť na žádné jídlo, nic. Tak hnusně jsem se dlouho necítil. Chtěli jsme zajit do hospůdky, nevím jestli bych to dnes ustál, uvidím jak se rozhodneme. Opravdu mám na sobě deku jako těžký mrak. Snad bude líp.

Daniela (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Je to blbý období a pro tebe, když to řešíš s psycholožkou o to víc. Myslím na tebe a přimlouvám se taky abys byl opatrný s pitím. Vlez si do "pelíšku " k ženě a bude to dobrý. Pa

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 19:10)

Aby se mu pěkně vyčůrala a on ji pak znovu naplnil pipinu po svým

Reklama

Přidat komentář