Reklama

masturbace v práci

Návštěvník (Po, 16. 9. 2002 - 12:09)

Jo a obcas by se mi tu nejakej kolega siknul. Neni nebo o nem zatim nevim ...

Návštěvník (Po, 16. 9. 2002 - 12:09)

Taky obcas masturbuju v praci. Vetsinou na WC, ale kdyz jsem hodne vzrusena a v kanclu nikdo .... Jak jsem ted cetla predchozi prispevky, myslim, ze pudu i dneska :-))

Návštěvník (Po, 16. 9. 2002 - 07:09)

"Jdi domu Ivane, čeká tě Nataša..."

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 10:09)

Je kolem mě hodně žen. Ale žádná nedá a všechny si hrají na největší slušňačky. Je jich asi 10 kterým bych to rád dělal častěji a ne jenom jednou.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2002 - 14:09)

Nie som mlady, ale skuseny a mam srdce

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2002 - 14:09)

V Nitre

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2002 - 12:09)

a kde pracuješ ?????

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2002 - 11:09)

TAKY BYCH CHTĚL ABY MI KOLEGYŇE VYHONILA MůJ KLACÍČEK.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2002 - 17:09)

Zavidim. Nemam v praci kolegyne, ktere by byly ochotne nekdy udelat to co pisete. Ja bych za to dal nevim co, kdyby mi ho kolegyne vyhonila. Hned bych ji to oplatil.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2002 - 14:09)

Ja to jednou udelala pres poledni prestavku kolegovi rukou, kdyz provokoval svym muzstvim v kalhotach.Meli jsme co delat stihnout uklidit smerma z koberce.Mam k nemu blizsi vztah.

Kristýna (Čt, 21. 3. 2019 - 17:03)

Ahoj Simono, Dnes jsem se nádherný orgasmus. Měl jsem černé punčocháče a šortky a kolega mi pomáhal něco na PC. Seděla jsem vedle něj, měla nohu přes nohu a pak vstal, a došel pro nějaké papíry a já viděla jeho bouli v rozkroku. Strašně mě to vzrušilo, byla jsem v rozpacích jestli nechce pomoct. Oba jsme se drželi v pracovních záležitostech. Byli jsme spolu i na obědě a na kávě. pak měl jednání. Já byla strašně vzrušená a udělala jsem se na židli v kanclu. bylo to super

Návštěvník (St, 11. 9. 2002 - 17:09)

Ja si to dnes taky udelala v praci na toalete.Bylo to super.Jeste ted mam vlhko v kalhotkach.Od rana jsem se drazdila rukou pod stolem a pak to na mne prislo a ja se musela jit dokoncit.Je to zajimava zmena.

Návštěvník (Po, 9. 9. 2002 - 14:09)

Ja tiez masturbujem v praci.Niekedy pod stolom, niekedy v zasadacke alebo na WC.Suvisi to aj s tym, ze v lete niekedy nenosim nohavicky alebo si ich pocas dna v office vyzleciem. Raz som sa zabudla na WC zamknut a prekvapil ma tam kolega. O 5 minut som ho pocula z vedlajsieho WC onanovat.Stalo to za to. Cely den som bola vlhka. Paci sa mi to a ak to na mna pride, nebranim sa tomu - skor naopak.

Návštěvník (So, 7. 9. 2002 - 15:09)

ked to na mna pride tak si to urobim trebars aj v praci.Je to prijemne vzrusenie.Predsa cim je to nebezpecnejsie tak to viac drazdi vyskusat to kdekolvek sa to da.Trebars aj v autobuse.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2002 - 23:09)

Holky, masturbovaly jste někdy v práci? Já jsem nedávno viděla, jak měl kolega v kalhotech erekci a tak mě to vzrušilo, že jsem musela jít na WC a tam si to udělat, jenom doufám, že mě při tom nikdo neslyšel.

Jarda (So, 7. 5. 2022 - 13:05)

rad si honím,ale gdyž my holka ukaže nohy ažpo prdelku

Zdeněk (St, 24. 7. 2019 - 09:07)

Chtěl bych tě moc vidět při masturbaci

Reklama

Přidat komentář