Reklama

Velikost stydkých pysků

J (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

Tak to máš určitě výhodu, že když čůráš, tak ti to po nich stéká. A po dočůrání si osušíš jen pysky. Jiným to stéká po zadku a stehnech, a jsou po vyčůrání celé mokré.

pepa (Út, 5. 1. 2021 - 05:01)

Nevím co si to zase v těch slepičích mozečkách vymejšlíte pitomosti! Buchtička má být jako buchtička a né jak prkno s vypadlým sukem! To je tím, že nemáte žádné starosti a nevíte co roupama! Makat od rána do večera a ty blbosti by vás přešly !! To se potom nedivte, že vám jinak neřeknem než slepice bláznivý!

pepa (So, 2. 10. 2021 - 01:10)

Nevím co si to zase v těch slepičích mozečkách vymejšlíte pitomosti! Buchtička má být jako buchtička a né jak prkno s vypadlým sukem! To je tím, že nemáte žádné starosti a nevíte co roupama! Makat od rána do večera a ty blbosti by vás přešly !! To se potom nedivte, že vám jinak neřeknem než slepice bláznivý!

pepa (Ne, 20. 6. 2021 - 05:06)

Nevím co si to zase v těch slepičích mozečkách vymejšlíte pitomosti! Buchtička má být jako buchtička a né jak prkno s vypadlým sukem! To je tím, že nemáte žádné starosti a nevíte co roupama! Makat od rána do večera a ty blbosti by vás přešly !! To se potom nedivte, že vám jinak neřeknem než slepice bláznivý!

Nelly (Út, 5. 1. 2021 - 05:01)

To víš že jsi normální. Já si to taky dělám před zrcadlem a hodně mě to vzrušuje. Autoerotika je úplně o něčem jiném než s chlapem. Ale já bych taky nemohla být bez sexu s mým přítelem.Já potřebuju obojí strašně moc. Taky mě pohled na nahý ženský přirození vzrušuje, je víceméně jedno jaký. Někdy jsem se dokonce přistihla, že mě vzrušoval pohled i na zcela nehezké přirození, které vůbec neodpovídá mému tzv. "ideálu". Je to blbý výraz, ideál neexistuje, ale ideál mi vytyčil můj přítel, který je závislý na malých stydkých pyscích nebo normálních a furt mi to tak hustil do hlavy, že jsem to tak začla brát taky. Takže vidím, že máme zhruba stejný problém (to vlastně není problém). Mě vzrušuje kundička podobná té mojí a tobě zase podobná té tvojí (říkala jsi že máš trochu přečnívající pysky ne?) nebo jak ty říkáš s delšími pysky než jsou tvoje. A tvému partnerovi se líbí jaké? Třeba tě taky hodně v tomhle ovlivnil. Každopádně buďme obě rády, že se nám líbí ta naše, jak čtu některé ty příspěvky, jak holky jsou zakomplexovaný, tak je mi to strašně líto.

Petr (Út, 5. 1. 2021 - 02:01)

Co já bych dal za dívku co má větší pysky... vždycky se mi to neskutečně líbilo, ale zatím jsem na takovou ženu nenarazil...Ne že by se mi malé nelíbili, ale kdybych si mohl vybrat... :)

Clark (Ne, 27. 12. 2020 - 16:12)

Velké pysky vás ženy skutečně nemusí trápit, protože se to naprosté většině mužů líbí. Já také dávám při orálním sexu přednost větším a maximální blaho bylo když jsem ještě jako mladý kluk narazil na ženu ve středním věku, která je měla 8 cm dlouhé. Při souloži to nijak nepřekáží a při felaci je to nádherné a pokud muž není úplné dřevo, bude spokojená i žena. Ještě dodám, že nechápu ženy které si nechávají vnější části přirození bělit, ano to mi muži (většina) rozhodně nevyžadujeme.

Milan (Po, 7. 12. 2020 - 04:12)

No, rozhodně je lepší mít pysky jako "nakrájenou vysočinu" než mozek jako Quak. S těmi pysky se ještě dá něco dělat. I když je to podle mě pitomost. Ale proti gustu ....Holky, co takhle příspěvky podobných prvoků jako je Quak ignorovat?. Nic jiného se s tím dělat nedá. A netrapte se. Pokud se chcete poradit, tak u vašeho gynekologa. Tenhle chat vám sebevědomí spíš ubere. I když jak říkám, úplně zbytečně. čau

Mariana (Ne, 5. 7. 2020 - 17:07)

Já mám naopak stydké pysky miniaturní ale není s tím problém ani při styku a našla jsem nakonec kluka,kterému se to tak líbilo,že jsme spolu určitě nejen kvůli tomu už přes čtyři roky.

Marian (Ne, 20. 6. 2021 - 05:06)

Moc bych si pral videt,ocuchat a olizat pipinku s malina pyskama,musi to byt super lahoda,moje sestra je ma vykukujici ven a kdyz ji je vnoci pomalu rozevru tak koukaji hodne a to uz neni tak pekne a nechteji jit zpet,cim vic se snazim je slozit dovnitr tak zacinaji byt mokre a kluzke a musim prestat aby se sestra nevzbudila,asi by nadavala,me je 13 a sestre 17 let.

Marian (Út, 13. 10. 2020 - 16:10)

Moc bych si pral videt,ocuchat a olizat pipinku s malina pyskama,musi to byt super lahoda,moje sestra je ma vykukujici ven a kdyz ji je vnoci pomalu rozevru tak koukaji hodne a to uz neni tak pekne a nechteji jit zpet,cim vic se snazim je slozit dovnitr tak zacinaji byt mokre a kluzke a musim prestat aby se sestra nevzbudila,asi by nadavala,me je 13 a sestre 17 let.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 18:07)

Taky je mám maličké a u partnerů velká spokojenost. Hygiena super, citlivost taky skvělá. Jsem po labioplastice.

Návštěvník (Ne, 20. 6. 2021 - 05:06)

O tu velikost stydkých pysků až zas tak nejde . Otázkou pro chlapa je , jestli je pochva těsná , nebo volná . Pokud ji holka má řečeno vulgo : jak vjezd do pískovny , tak to maličké pysky nezachrání .

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 22:07)

O tu velikost stydkých pysků až zas tak nejde . Otázkou pro chlapa je , jestli je pochva těsná , nebo volná . Pokud ji holka má řečeno vulgo : jak vjezd do pískovny , tak to maličké pysky nezachrání .

Eli (Pá, 5. 6. 2020 - 21:06)

Já mám velké malé stydké pysky od malička a jsem stim velmi zpokojena. Nikdy stím žádný můj partner problém neměl.

Mirka (Pá, 21. 2. 2020 - 11:02)

BYLY JSME S PŘÍTELKYNÍ V SAUNĚ a ona mi po cvíli pošeptala líbí se ti moje kundička-,nemám moc velký pysky-, tak jsem jí je pochválila.

Jolana (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

Taky je mám asi dva cenťáky ven z velkých ale vůbec to neřeším mýmu chlapci se to líbí a když je předehra tak mi jich dokáže i hoďku cucat až se někdy i udělám a když se do toho ještě zapojí poštěváček ten se taky někdy jse kouknout co se to tam děje tak to je pak sexy mazec.

Kamil (Út, 30. 7. 2019 - 09:07)

Jedna moje kamarádka má dost velké pysky. A když čůrá, má je vždycky strašně moc počůrané. Několikrát jsem jí je utíral a vždycky jsem musel použít několik kapesníčků, jak je měla mokré.

Kamil (Út, 24. 8. 2021 - 00:08)

Jedna moje kamarádka má dost velké pysky. A když čůrá, má je vždycky strašně moc počůrané. Několikrát jsem jí je utíral a vždycky jsem musel použít několik kapesníčků, jak je měla mokré.

Luděk (Út, 30. 7. 2019 - 08:07)

Tak si představte ,že by všechny kundičky na světě byly stejné. Ježíš, to by byla nuda.

Reklama

Přidat komentář