Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Vebe (St, 29. 9. 2021 - 15:09)

Já zas důchodky na přezku.Brmbrm

Pete (St, 29. 9. 2021 - 09:09)

Objednal jsem pro manželku od Cobry korkáčky s průhledným páskem, rudou stelkou a černou podrážkou.. Vvvrrrr

Báča (Út, 28. 9. 2021 - 15:09)

Tak já je teda taky nosim když jsou to ty nejvíc sexy boty v dějinách .

Káča (Út, 28. 9. 2021 - 14:09)

Korkáče nosím, jsem v nich ráda, protože taky hodně přitahují i pozornost druhých. Navíc mi už dlouho naprosto vyhovují.

Babiš (Út, 28. 9. 2021 - 12:09)

Snad nezaložítě volajakú tu korkovú partaj lebo vas je ozaj něurekom ako tak sledujem tu vaši diskúziju a boli bystě ozaj silná partaj a bola by povinnosť tie vaše dreváky obúvať.Keď teda vopred netarátě nezmysle ako ten Hamáček od socanou.Iděm teraz na motýle lebo je vonku ozaj pekne a svätý Vašo dal sviatok čo u nas v Drotárove nieje.

Hamáček (Út, 28. 9. 2021 - 12:09)

Soudruh estébák lže snad ještě vic jak ten zdejší korkomilec co tu píše za 20 .A to už je teda co říct☝️

Laďa (Po, 27. 9. 2021 - 17:09)

Korkové dřeváky nosím, teď mám čtvrtým rokem Vanimary na klínku a jsou ještě velmi zachovalé a hlavně podrážka není ani moc ochozená. To je mám prakticky každý den na nohou.

Pavel (Út, 28. 9. 2021 - 07:09)

Je pravda, že se těžko sešlapou. Já některým pomůžu hrubší silou. Vypadají pak pěkně ochozené, i toto má svůj půvab.

Adam (Po, 27. 9. 2021 - 14:09)

Moje praktická doktorka i sestřička mají Birkenstocky s bílým páskem a širokou sponou. Na obě moc pěkný pohled. Sám nosím modré.

Petr (So, 25. 9. 2021 - 08:09)

Tímto chci podpořit všechny uživatele, nositelky a nositele, prostě všechny, kteří milují korkáče. Jsem muž, starší generace, který jim naprosto propadnul. Na každý den v týdnu mám jiné korkáče a občas tuto sadu měním za starší korkáče nebo naopak přikoupím nové. V korkáčích, které historicky jen nepatrně mění svoji podobu ( vždy k lepšímu) je nejlepší pochození, odpočinek i klidový pocit.

Jana (Po, 27. 9. 2021 - 08:09)

Plně chápu a nic na tom není, že jsi propadnul praktičnosti, vzhledu a zřejmě všem kouzlům, těm zcela obyčejným korkáčkům. Je strašně imponující, že máš jedny korkáče na jeden den. Já je taky často měním, ale každý den to je paráda, musím se nad tím zamyslet. V posledním čase, taky nových korkáčků mám povícero, touha po nových je nějak hrozně silná.

Míra (Pá, 24. 9. 2021 - 16:09)

Možná divný, ale neskutečně se vždycky těším, až přijdu domů a obuji si svoje korkáče. Ty první okamžiky, než noha přivykne jsou snad nejlepší. V jednopáskových korkáčích chodím skoro dvacet roků a za jiné bych neměnil.

Lucie (Pá, 24. 9. 2021 - 22:09)

Po celém to dni v botách nebo lodičkách, úplně přirozené, že první chvíle tvarování cítíme intenzivněji. Lucie.

Návštěvník (Čt, 23. 9. 2021 - 21:09)

Někdo honí u kozaček a někdo u korkáčů.Znám holku co zas miluje u mužů bílé conversky :-)))

Goržo (Pá, 24. 9. 2021 - 14:09)

Vaše korkáče a ostatní jsou moc nízké. Můj úlet jsou vysoké podpatky nejvyšší mám 15 cm.

Jana (Pá, 24. 9. 2021 - 08:09)

Přej a bude ti přáno. Každý může na něčem ujíždět, jen mnoho z nás si to nechává pouze pro sebe, případně pro své nejbližší. Stejně jako já miluju korkáčky, druhá miluje conversky. Nic pohoršující ho na tom není, jen máme trošku jiný vkus.

Lucka (St, 22. 9. 2021 - 08:09)

Klasický korkáče už se skoro nenosí a lidi si to spíš pletou třeba s pantoflema nebo hodně u žen s birkenstockama.Ty klasický jednopáskový ortopedický už se skoro nenosí.

Danča (St, 22. 9. 2021 - 10:09)

Jaký nosíš ty? Klasiku nebo ostatní.

Rapid (St, 22. 9. 2021 - 08:09)

Myslím, že většina zde diskutujících je nosí a má s nimi různé zkušenosti. A podle podrobných informací a uvedených výrobců - Vanimar, Pegres, Kordan, Protetika, Cobra atd., si je opravdu nepleteme :-) Ale faktem je, že obecně je moc vidět není.

Milan (St, 22. 9. 2021 - 12:09)

A když si korkáče objednáte přímo u výrobce, tak termíny dodání jsou čím dál delší. Nestíhají vůbec vyrábět, takže zájem o korkáče je zřejmě dost velký. Takže lidí korkáče kupují a budou v nich určitě i chodit.

Reklama

Přidat komentář