Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Kamil (Pá, 19. 11. 2021 - 20:11)

A to je ta dcera co má toho syna dialektika? Jak ho zvládá, nebo vše zvládá společně se svými sourozenci?

Kamil (Pá, 19. 11. 2021 - 20:11)

Nedávno jsi psala, že v práci naplácala šéfové na holou. Tak chodí do práce nebo ne.

Kamil (Pá, 19. 11. 2021 - 20:11)

Kolik má dcera mladších sourozenců a jak dceru podporují.?

Katka (Pá, 19. 11. 2021 - 19:11)

Ne, ale udělala bych to stejně. Na tom není nic neslušného, když malé holce v kupé vyměním čůrací plenkové kalhotky. Když se zvolí vhodné oblečení, aby nemusela mít šatečky vyhrnuté až někam nad pupík a doma jí to předem vysvětlím, tak je to za chvilinku hotové.

M (Pá, 19. 11. 2021 - 17:11)

We have to give diapers to children because we still give it non-stop at night and during the day and night, and we usually give diapers of cloth and tights and rubber panties and winter overalls, and the children are 8 and 12 years old, and in the evening they sleep in dupackas and they still get Sunar from baby bottles, and at night everyone has a baby pacifier.

Orion (Pá, 19. 11. 2021 - 15:11)

22

Aleš (Pá, 19. 11. 2021 - 11:11)

Dáváte dětem Látkové pleny či jednorázové pleny na den a noc či na cesty krátké či dlouhé a punčocháče se zimní kombinézou a nosí vaše děti i plenky na noc na spaní hlavně i starší děti jako např 10 až 16 let.

Eva (Čt, 18. 11. 2021 - 14:11)

Teď a je mi ho líto on trpí epileptickymi záchvaty naštěstí měl malý záchvat ale stejně jsem mu dala pleny 3 látkové pleny s jednorázovkou má to místo gumových kalhotek a punčocháče má je mu je 12 let před chvílí se prý pomocil mne říkal tak ho půjdu i prebalit sice plenky hodně snesou ale radši se na něj kouknu jak vypadá.

Spuc (Čt, 18. 11. 2021 - 07:11)

G4

Jiřík (St, 17. 11. 2021 - 11:11)

já nosím dudlíka a i nosím plenky abych se v noci mohl do nich počúravat a i pokakávat v noci jsem miminko s dudlíkem

Návštěvník (Ne, 2. 1. 2022 - 19:01)

Jestli hcete napište na [email protected] nebo [email protected] rád si popovídám

Návštěvník (Ne, 2. 1. 2022 - 19:01)

Jestli hcete napište na [email protected] nebo [email protected] rád si popovídám

Honzík 8 (Út, 16. 11. 2021 - 11:11)

Mne mamka dává pleny vždy každou noc vždy 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky ale ještě dupačky a také hezky do fusaku teplého a spím úplně v klidu až do rána jsem bohužel postižený ADHD beru léky a ty mne naštěstí pomáhají být v klidu takže nikdy zapomenu jít i na wc tak to pustím do plenek ale občas mne mamka přes den vysazuje i na nočník ale spíš mám taky látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a pak bodyčko ono vše bodyčko stáhne a na ven jednorázové pleny nosím ještě na lepitka zn. Pampersky č. 8 se dvěma látkovimi plenky a punčocháče a zimní kombinézu a kočárek pro větší dítě se šesti bidovimi pásy pro větší jistotu abych mamce nikam neodešel či nevlezl do silnice jsem nikdy tak oslabený a utlumeny že kočárek je dobrá věc ale kolem 10 let budu mít upravený dětský invalidní vozík vždy mám pleny natahovací značky seni Kids s látkovimi plenky a punčocháče a zimní kombinézu i když mne mamka odveze i do školy bohužel už do speciální dřív jsem chodil i do speciální školy školky ale i až do 7 let a teď v 8 letech jsem teprve v 1 třídě tady se to moc neřeší jak kdo do jaké třídy chodí měli jsme i tady kluka kterému bylo 12 let....

Vivien (Út, 16. 11. 2021 - 05:11)

Já taky

Pavel (Út, 16. 11. 2021 - 20:11)

To je dobře

Matka (Po, 15. 11. 2021 - 09:11)

Prostě to tak je s tím už nic člověk neudělá mé dvě děti ještě plenky bohužel nosí ale bohužel také vše hlavně na noc je musí mít ale i do školy dávám už xs natahovací kalhotky od značky seni Kids tyto plenky jsou silnější takže krásně vydrží až do odpoledne až se vrátí domů se školy pak se pod plenky a když ji mají suché tak jim každému dám 3 látkové pleny s a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče si nechají a většinou do večera jsou kompletně celé mokré a pokadene normálně vždy ve škole si dojdou na wc pleny mají kvůli tomu kdyby měli dlouhou vyučovací hodinu oba mají hyperaktivní močový měchýř tak plínky byli doporučený od lékaře tak mi je předepisuje a ve škole vědí že kluci mají pleny tyto ale paní ředitelka mne doporučuje speciální školu pro ně ale ona to chápe jelikož má dceru se stejným zdravotním postižením a taky právě nosí hold pleny ale také úplně všude a také je už ve speciální škole ale ona tam už chodí asi dva roky mé kluci chodí oba do 4 třídy jsou to dvojčata tak od 5 třídy budou chodit do speciální školy takto jsem s paní ředitelkou domluvená ale že kluci nosí plenky a punčocháče pod kalhoty nikdo se jim neposmiva a kluci se učí dobře ale až moc a většinou pomáhají i ostatním dětem když něco neví atd.... Já sama jsem děti nemohla mít mám hold zdravotní problémy tak jsou děti od miminek z kojeneckého ústavu říkají mi mamko ale až budou větší tak jim řeknu pravdu radši možná tak ve 14 letech by to mohli pochopit než aby se pravdu ani sami nikde dozvěděli už jsem to zažila od jedné kamarádky a jak to dopadlo úplně dobře jejich biologická Matka byla fetacka a měli nejlíp rádi kamarádku......

Hanka (Ne, 14. 11. 2021 - 11:11)

Naši přátelé ve Francii drží téměř šestiletého syna trvale v plenkách, dokonce i pod plavky mu je dávají. Nemohou pochopit, že je naše holka ve čtyřech letech zcela bez plen. A já zas nemohu pochopit, proč zcela zdravý kluk, který má už svůj mobil, stále močí do plenek. Je to normální?

M (Ne, 14. 11. 2021 - 10:11)

To také znám taky nosím plenky jednorázové či látkové celo denně ale i na noc mne je zatím 9 let a mamka to semnou ještě zatím vzlada ale já mám nejenom kojeneckou lahev ale také ještě dětsky klasicky dudlík a mamka mi dává pouze látkové pleny 80x80 tyto se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče ale nespím v noci ve fusaku ale mám vlněné dětské dupačky a zimní kombinézu taky nosím a v nich punčocháče doma jsem vydel jednorázové pleny takže asi na venek jednorázové pleny budou předtím jsem nosil klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky.

Jana (Ne, 14. 11. 2021 - 10:11)

Ano přesně tak když se dítě v noci pocurava ale občas i pokadi i ve 14 letech tak nás syn to taky má takto nastaveno každodenní rutina jak přes den a noc zatím ještě stále ještě plenky látkové či jednorázové nepřestal nikdy nosit od mimi až do teď chodí i do speciální školy v té normální nemůže být jelikož kvůli plenkam tam děti nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále když jdu s ním každé ráno do školy tak ho budim už v 5 hodin ráno abych ho stihla umýt a prebalit do čistých plenek jelikož není sám mám ještě dítě před školního věku to chodí také tam do speciální školky nejdříve jdu umýt větší dítě pak když je hotov tak jdu umýt menší dítě a to je hotové hned tak po umytí vždy mažu mastí a zasypat pudrem a dám 2 látkové pleny s jednorázovkou a oblecu bodyčko a punčocháče zatím a pak jde na řadu to větší dítě a u toho je to samé mazání a pudrovani a taky 2 látkové pleny s jednorázovkou a bodyčko pak snídaně buď normální a nebo kaše v kojeneckych lahvi ale do 7 hodin se stačí ještě pocurat do plenek látkových či pokadit tak rozepnu jednorázové pleny a látkové otru je namicenou plinkou a jenom už zapudruji a dám místo látkové pleny dám vložné pleny a zpět ty jednorázové na lepitka no a pak to běží jako po másle punčocháče dětské a každému zimní kombinézu a můžeme pak vyrazit.... Ale k tomu fusaku na noc je dobrá věc dětem stačí dát přes bodyčko jenom ten fusak samozřejmě že mají i plenky teď jsem oba prebalila rovnou každého v posteli byli jenom pocurany tak to bylo jednodušší a dala jsem každému 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a zpět bodyčko a šup zpět do fusaku a ještě leží a teď dělám ještě každému Sunar do kojeneckých láhví 350ml to jim ke snídani zatím stačí jelikož ten Sunar většinou nasiti.

Lenka (Čt, 11. 11. 2021 - 18:11)

Já synovi také 11 let dávám plenky jednorázové na ven a látkové pleny na doma ale před chvílí dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem ale bavím se s ním jako malim dítětem vždy takto vždy se malý martinku vysvlekni maminka ti dá plenky na noc dávám vždy 4 látkové pleny a gum kalhotky ale dostal už dupačky teď už leží v dětské postýlce zatím se kouká na telku na pohádky ještě teď mu dělám druhou večeři formou kojenecké láhve má tu menší 150 ml toaletní říkal mi že se dva dny nevykadil to jsem si všimla když jsem ho vždycky přebalovala tak měl vždy jenom plínky mokré tak v má hustý sunarek a v tom pár kapek gutalaxu dětského tak mu dám i brindak kolem krku a buď si láhev podrží sám a nebo ho nakrmim já ale kolem 21 až 22 hodin kontroluji ještě plenky látkové jak natom je.

Reklama

Přidat komentář