Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 21:11)

A kdo ti brání ? Zahoď předsudky a jdi do toho !

psiboudicka (Ne, 31. 10. 2021 - 02:10)

Z rozsudku soudu:
V blíže nezjištěném době v průběhu léta 2015 xxx donutil k vykonání soulože se psem plemene černý labrador, kterého dovedl do koupelny a vyžadoval intimní styk xxx s tímto zvířetem a přes její odpor, jí násilím držel hlavu v rozkroku psa a se slovy "lízej mu koule" jí nutil k orálnímu sexuálnímu aktu s tímto zvířetem, přičemž se sám ukájel, následně musela xxx pokleknout, xxx
položil přední tlapy psa na její záda a snažil se vsouvat penis zvířete do její vagíny, vše se záměrem a cílem svého sexuálního uspokojení a zároveň ponížení xxx.
Nejméně v jednom případě ji dovedl do chodby domu psa plemene černý labrador a vyžadoval uskutečnění pohlavního styku xxx s tímto zvířetem a i přes její odpor a pláč jí nutil pod pohrůžkou, že ji sváže, k orálnímu sexuálnímu aktu s tímto zvířetem,
následně musela pokleknout, xxx položil přední tlapy psa na její záda a snažil se vsouvat penis zvířete do její vagíny, vše se záměrem a cílem svého sexuálního uspokojení a jejího ponížení.
Musela se obžalovanému podvolit, jak on chtěl. Když přišel z práce špinavý, zpocený, roztáhl se na gauč a říkal, ať mu ho jde blafnout, protože to měl v práci těžké. Vždycky se podvolila, měl to, co chtěl. Tak to bylo skoro každý den. I v této době po ní vyžadoval praktiky se psem.

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 23:10)

Ten můj mě přivazuje vždycky a pes i pán to udělají . K soudu s tím nechodím !

Návštěvník (Pá, 29. 10. 2021 - 06:10)

Musí ta paní umět nastavit a pořádně podržet , necukat .

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 23:10)

To se ale pomstila jedině sobě , když souložila se spolužáky a ještě se přitom nechala zvěčnit !To je jiný případ , než žena alkoholem , případně drogou zbavená své vůle a použitá při obscénní zábavě .

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 13:10)

Možná jsem to blbě napsal,myslel jsem,na které zvířátko by ses nejvíc těšila.

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 15:10)

Ten oslík od Berouna byl jednička !

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 17:10)

Nepopíšeš nám to,jak to probíhalo?

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 10:10)

Mě dva chlapi " připravily " , někdo oslíkovy nasadil kožené punčošky , já s vzepřela mezi břevna a ucítila jeho nozdry a potom jazyk na mé vagině . Po chvíli naskočil , něčí prsty mě dole uvolnily a já vnímala jak do mě vniká . Začala jsem sténat a cítit jak přichází orgasmus , silně jsem se vzpírala proti břevnům a ucítila tlak na děložní hrdlo . Následoval další orgasmus , tep srdce jsem zřetelně cítila na krku , šumělo mi v uších a už jsem měla silné stahy , tlak v podbřišku byl zřetelnější a já cítila jak do mě pouští semeno. Chvíli jsme ztrnuly v této pozici , potom odskočil , mě se podlomily kolena a sesula jsem se na zem . Slyšela jsem jak jeden z těch chlapů říká : dostal jí parádně , ta děvka má dost a potom jsem se probrala až večer na válendě . Co se mnou dělali když jsem měla okno nevím , asi si posloužil i ten starší chlápek ujetý na zoo . Je to totiž jeho oblíbená koncovka .

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 13:11)

Tvá pochva musela být tak roztažená, že běžní picáci v tobě museli lítat jako kolibříci.

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 22:10)

Tvá pochva musela být tak roztažená, že běžní picáci v tobě museli lítat jako kolibříci.

50 (Pá, 22. 10. 2021 - 12:10)

Nádherně si to popsala,pěkný zážitek.

50 (So, 23. 10. 2021 - 22:10)

A nepopíšeš ještě další,když to tak pěkně umíš?

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 23:10)

A co bys chtěl ještě vědět ? Jak mne vozí k pracháčům kteří udržují své velké psy v kondici také tím , že si do mne vyprazdňují žlázy? Nebo jak mne na jedné hájovně připustili ochočeným divočákem ? Jedu prostě v perverzi a je to můj průšvih , ale jen tak z toho nejde utéct . A začalo to docela nevině koktejlem v jednom baru . Potom jsme šli ke známému , který mne seznámil se svým psem a udělali to se mnou . Vzpouzela jsem se , ale koktejl udělal své . Fixli mne ke křeslu a já ucítila něčí ruce na prsou a v rozkroku a potom jak do mne vniká a někdo řekl je v ní toč to . Když mi to druhý den přehráli , spadla mi čelist . Jsem teď poslušná , protože kdyby se to někdo z oboru kde pracuji dozvěděl , tak bych tam nemohla dělat ani uklízečku .

50 (Po, 25. 10. 2021 - 07:10)

Jakej byl víkend,u Berouna si nebyla?

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 09:10)

Byla jsem na Čerňáku a taky jsem se nenudila .

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 23:10)

Takže vydírání. To znám. Pár fotek a vydírala mne i moje vlastní matka, která je taky dostala. Nic méně. Chtěla by jsi se vrátit ke svému původnímu životu, nebo ti to takto vyhovuje? Já si musel dost vytrpět, než jsem se z toho vyhrabal, ale pořád mne staré hříchy pronásledují. S tím přivazováním jsem to zažil. Jedna moje známá se na mejdanu nechala přivázat na soulož ze zadu, takže ani nevěděla s kým to má. Vystřídali se na ní všichni a ráno snad i mlíkaři, pekaři a popeláři. No, extrémy se dějí.

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 23:10)

Když má ženská upito , nemusí ani chtít a bez velkého násilí dosáhnou svého .

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 13:11)

Když má ženská upito , nemusí ani chtít a bez velkého násilí dosáhnou svého .

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 17:10)

Nepopíšeš nám to,jak to probíhalo?

Reklama

Přidat komentář