Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Anonym (Út, 16. 11. 2021 - 22:11)

Než něco napíšeš, rozmyslí si to!!

Anonym (Út, 16. 11. 2021 - 22:11)

Protože KECÁŠ!!! Já se nezabýváme tím, co zaslapnu, pod nohy se NEDIVAM!! Když rozslapnu žížaly nebo brouky, NEPOZNAM TO!! Poznám šneka, když na něj slapnu podrážkou. Chvilku "odolává" pak praskne. Když ho "třetím" podpatkem, to nepoznám!! Žábu jsem zaslapla, podrážkou i podpatkem. Když podrážkou, "klouzalo to", podpatkem jsem cítila, že se do "něčeho" bořím. Ty NEJSI ženská, která nosí lodičky!! Jsi CHLAP, který tady píše svoje fetisticke představy!!

Návštěvník (Ne, 14. 11. 2021 - 15:11)

Nevadí

Pro xantipa (Út, 2. 11. 2021 - 08:11)

Kolik ti je let?výška váha?vel nožky?měla bys chuť mi to ukázat v reálu??a i na mě šlápnout??muž 44let

Ivana (Út, 2. 11. 2021 - 21:11)

Tady máš kontakt

[email protected]

Nebudu čekat dlouho!!

I.

Ivana (Út, 2. 11. 2021 - 21:11)

Chceš opravdu pošlapat? Vážím 70 kg, 35 let, 39 lodička.
Moje podmínka je, že budu mít jehlové podpatky a budu na nich STÁT, stejně jako na zbytku lodičky. Přenášet váhu na špičky NEBUDU!!! CO ZA TO???

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 00:11)

Pěkná klisnička !

Rasťo (Po, 25. 10. 2021 - 07:10)

Mne sa páči keď sa ženám a dievčatám sfarbi pokožka na chodidlách do žlta keď naň prenesú celú váhu tela, najlepšie to vidno keď majú nalakované nechty a sandále ... veľmi krásny pohľad keď majú žlté prsty a pätu po prenesení váhy tela na jedno chodidlo . a najkrajšie keď pri tom niečo rozšliapnu alebo na niečom stoja .

bigfuss (Út, 2. 11. 2021 - 02:11)

Pozri tu clips for sale a a pozri studio/29962/madam-annemarie-crush-site
namiesto for napiš 4

Anonym (Út, 26. 10. 2021 - 21:10)

Třeba, když rozslapnou šneka. :-)

Jířa (Pá, 22. 10. 2021 - 22:10)

Otec se často honil tak, abych ho vždy přitom nachytala. Čaato jsem pak stâla proti nahému otci a vyděla jeho stopořené péro, jak si ho honí. Jednou jsem přišla domu a načapala jsem ho jak zezadu vojíždí mojí nejlepší kamarátku. Chtěla jsem mu vinadat, ale místo toho jsem naně koukala a dost měto vzrušovalo. Když se před míma očima doní udělal a kámoška odpadla, sáhl po mě a přitáhl si mě blíž. Jeho penis se mi třel o oblečení a začal mě slíkat. Byla jsem tak vzrišená z pohledu jak šukal mojí kámošku, že jsem ho nechala. Během chvilky jsem byla úplně nahá. Začal dorážet na mojí kundičku. Prudce mě ohnul přes křeslo a roztáhl nohy. Pak už jsem jen cítila vniknutí penisu do mě. Přírážel dost divoce a myslela jsem že mě snat rostrhne. Ale vtom se zapŕel, doslova ho domě zarazil co to šlo a už do mě stříkal. Nakonec úplně odpad jak byl strhanej. Skámožkou jsme ho tam nechali a odešli prič. Oběma se nâm to tak líbilo jak si nás tak surově vzal, že spolu šoustáme často.

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 22:10)

Zřejmě je to pravda . Starej Prošek to dělal spolužačce Vlastě taky a když jsem se k tomu jednou namanula , tak mne ke svému uspokojení použil taky. On už tady léta není , ale já na to nikdy nezapomenu .

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 18:10)

Já jsem zase znal jedenapůlmetrákovou paní, která když jsem jí odmínul mrdat, mi chtěla rozšlápnout varlata. Zachránila mne pětapadesátikilová manželka, která jí sestřelila ragbyovou robinzonádou. Nahá tlustoprdka se po tý ráně nemohla ani zvednout. Museli jsme jí pomoci na nohy. Pak jsem manželku dlouze miloval a otylka se dívala a záviděla.

Kejsa (Pá, 22. 10. 2021 - 21:10)

Nechápu, kde se valí na chodníku tolik VLASSKYCH ořechů. Já se pod nohy NEDIVAM, kdybych na něj šlápla, POZNALA bych to!! Šlápla jsem mnohokrát na kaštany, když PODPTKEM, bylo to o vyvrknutí kotníku!! Žaludy to jo, poznám to. Šneky, brouky, žížaly a podobnou havěť neřeším!! Zaslapla jsem i několik ptáčat vypadlych z hnízda. To poznám, bota trochu "záplavě". Žábu, to jsem málem "hodila záda". :-) A malý zabicky, ty při rozslapnuti vydají zvuk, jak když praskas bublinkovou fólií. :-)

Pro kejsu (So, 23. 10. 2021 - 17:10)

A kolik měříš a vážíš?odkud jsi?jakou máš vel chodidla?co myš?zašlapla bys?když jsi tak odvážná a drtis i ptáčata....dej mail.

Kejsa (Čt, 28. 10. 2021 - 21:10)

A zapomeň na to, že Ti budu posílat videa, jak něco rozslapavam! Sice je pravda, že mně svým způsobem vzrušuje když cítím, že jsem něco rozslapla. :-) Že to BYLO - ZILO, připletlo se mi to do cesty, dopadla na to moje lodička, už to NENI a NEZIJE!! Že mám tu MOC, ukončit tomu ZIVOT, změnilo se to "na flek"! :-) :-)

Kejsa (Čt, 28. 10. 2021 - 21:10)

Tady máš "mejl". Jen opakují, nezaslapuji ty zvířata SCHVÁLNĚ!! Jen mi to NEVADÍ, NERESIM TO!! Než si nabít ústa, vyhýbáním se, radši "TO" rozslapnu!! Ani se netrápí, je to RYCHLÁ smrt!!!!

[email protected]

Kejsa (Ne, 24. 10. 2021 - 21:10)

Co ti pomůže moje váha a výška, odkud jsem? Ještě něco UPRESNIM!! Já nerozslapuji ptáčata a další havěť SCHVÁLNĚ!! Jen když se to stane, nebrecim kvůli tomu! Myš? SCHVÁLNĚ NE!!! Když by mi zkřížila cestu, já si ji nevšimla, skončila by mi pod podrážkou nebo podpatkem, to je OSUD!!

Katy (Út, 19. 10. 2021 - 14:10)

Já teda ve svých botičkách a že jich mám ( asi nějakých 30 párů ) po ničem než po zemi při chůzi a pedálech v autě když zrovna řídím rozhodně nešlapu :) Mého muže vzrušuje to když si vezmu na řízení jehlové podpatky nejlíp pantoflíčky to je vždycky po něm :D :D

XxX (Út, 19. 10. 2021 - 21:10)

To se vůbec nedivím a ještě jsou určitě nalakovane nehtíky

Reklama

Přidat komentář