Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Pulec (Pá, 8. 10. 2021 - 13:10)

Krásně se to čte a co pak jak se máš dneska a co kalhotky suhe nebo mokré a dáš dnes přítely zabrat

Šárka (Pá, 8. 10. 2021 - 14:10)

Dnes byla škola až od 11, kalhotky mám suché, ty od včerejška. Až přijdeme domů, tak půjdeme k volbám, každý chodíme jinam. A pak mi slíbil masáž, začíná nožkama. Už se těším, protože to mu dá vždycky zabrat. Já vždycky na začátku usnu, ale pak mě to probudí. A ty seš na tom jak se suchostí trenýrek? Nebo máš slipy? Nevadí ti moje otázka?

Pulec (Pá, 8. 10. 2021 - 16:10)

Nn nevadí že se ptáš za celý den pracovní je mám spocené

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 10:10)

Snažíš se, ale já už ti taky nevěřím

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 11:10)

Dnes jsem byla jednou ještě doma a potom o přestávce mezi přednáškama. Nenechávám to dojít na krajíček. Možná tě to vzrušuje, když je holka v nouzi, ale mě ne. To se zajímáš jen o to čurání? Mě to očumování v sauně připadá zajímavější a měla jsem rozmyšlené pokračování.

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 13:10)

ani nevíš jak moc ti v tomhle ohledu pochopím čůrání v nouzi nebo bych spíš řekl na poslední chvíli není dobré ani pro chlapa

Pulec (Čt, 7. 10. 2021 - 11:10)

A jak probyhalo pokračování v sauně to musleo být zajímavé

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 11:10)

Tvoje gramatika mě děsí. Napíšu pokračování, až budu mít čas.

50 (Čt, 7. 10. 2021 - 13:10)

Ahoj Šárko a jaká je tvá orientace,je i na starší nebo raději přimeřeně tvému věku?

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 13:10)

Co se týče sexu, jsem pro přiměřený věk, jako má můj přítel. Jsem hetero, ale holky se mi nehnusí a neláká mě sex s nimi. Co se týče starších chlapů, jestli je jim 46 nebo jsou ročník 46, tak je mi to jedno. Vím, že holky se jim líbí v každém věku, i když už třeba nemůžou. Jsem ráda, když nic neočekávají a obecně bych řekla, že čím jsou starší, tím jsou slušnější. Když jim stačí se podívat, popovídat si a nejsou vlezlí, tak mi jejich náklonnost nevadí.

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

díky moc (že ti ten věk nedělá problém)

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

Patřím mezi starší muže a stále jsem ve formě. Nemyslím si, že potentní muži vyššího věku jsou "slušnější". Jen jsou zkušenější a ví že zdrženlivost a galantnost ženy oceňují více, než debiní agresivitu. Nikdy jsem nebyl lovcem, ale o to častěji jsem byl loven, a pro mne a pro Diany (bohyně lovu), to bylo mnohem zábavnější. Taky se mi stalo, že žena měla orgasmus jen z toho, že mne měla, aniž došlo ke styku. Stačilo pár polibků, objetí a sáhnutí a bylo to. Jinak k tomu druhému. Krásné a vnadné ženy rády muže provokují svojí nahotou, nebo poodkrytím vnadů a pak se baví tím, co to snimi dělá, třeba jejich erekcí. To je ovšem jen koketování. Vůbec to nemusí znamenat, že mají vážnější zájem. Nadržení muži se pak mohou divit tomu, že šlo jen o hru.

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

Proto mám raději očumování od starších mužů, protože spíš pochopí, že je to jen oboustranná zábava. Nadržení mladíci by to mohli pochopit jako výzvu k akci a chtěli se mě zmocnit. Mezi takové můžu jen s přítelem, nebo se úplně vyhýbat očnímu kontaktu. Ten je podle mě nejnebezečnější, je to jako použít červený hadr na bejka.

Pavkol (Čt, 7. 10. 2021 - 18:10)

aha jakože by se ten dotyčnej směl dívat jak se dívka vymočí ale nekoukat jí při tom do očí :)

Šárka (Čt, 7. 10. 2021 - 19:10)

Kdybych musela čurat někde, kde mi na pičku budou vidět mladí nadržení kluci, tak se jim nebudu dívat do očí. Jinak by to mohli považovat za nějakou sexuální výzvu. Oni ať se koukají, kam chtějí. Jinak pánové, dnes jsem měla náročný den. Něco napíšu ještě později.

Karel (Pá, 8. 10. 2021 - 08:10)

Šárko, takže by ses nestyděla močit někde před více chlapama? A už jsi to někdy dělala? A jaký jsi u toho měla pocit?

Šárka (Pá, 8. 10. 2021 - 10:10)

Ptáš se, jaké to čurat před kluky? Jasně, že se vždycky stydím. Jde o to, jestli stojí za to stud překonat. Je rozdíl, když tě někdo nečekaně přistihne, nebo když by to mělo být naschvál.
S přítelem už to mám jasné. Když jsem čurala ve sprše, tak jsem si vždycky myslela, že si nevšimne. Pak si jednou všiml, to jsem s moc styděla a omlouvala se, že jsem to už nemohla vydržet. Ale on řekl, že to je normální a vyčural se taky. Když pustím vodu a chce se mi třeba jen malinko, tak mi to sprcha vyprovokuje a musí všechno ven. Přítel mi tam zajede rukou a já mu udělám mezi nohama místo, aby mi tam mohl dát celou. Pro mě je to sexuálně celkem neutrální, to samotné močení, ale on má rád, když se mu vyčurám do dlaně. Líbá mě přitom a říká, že cítí i mou úlevu a slast. Mě dělá slast spíš ta ruka na kundě, než ta úleva. Záleží na tom, jak moc jsem jedno nebo druhé potřebovala. V našem případě je můj stud už tak malý ve srovnání s potěšením, které mu tím poskytnu, že mi to opravdu nevadí. Mě vzruší ta jeho radost, takže to vlastně dělám i pro sebe a ráda.

S cizími je to komplikovanější, ale obrovská vlna studu při náhodném přistižení je takový zážitek, že se na něj dá dlouho vpomínat. Jeden takový mám. Pak mám taky za sebou jednu prohranou sázku. Ale to mi bylo 15 a kdyby o tom naši věděli, tak by mi tenkrát rozsekali prdel. I tak jsem ráda, že se to stalo a že o tom můžu aspoň někomu vyprávět, jestli to někoho potěší.

Wendy (St, 13. 10. 2021 - 14:10)

Nikoho nezajima jak to bylo s tim nahodnym pristizenim a s tou sazkou? Me by to zajimalo. Me jednou rodice chteli narezat po navratu z mejdanu.

Pulec (St, 13. 10. 2021 - 16:10)

Wendy jestli hceš tak to napiš tu [email protected] rád si popovídám a jak jsi na tom teď mně by to moc zajímalo

David (Pá, 8. 10. 2021 - 10:10)

Jardo, no tak. Už jsi trapný dost

Reklama

Přidat komentář