Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Šárka (Pá, 8. 10. 2021 - 23:10)

Tak jsem se před masáží pořádně vykakala a taky se osprchovala, abych si umyla prcku. Přítele jsem požádala, když při masáži nohou usnu, aby mě přikryl a nebudil mě. Jestli někdo nabyl dojmu, že souložíme každý den, není to pravda. Dobrou noc, jsem unavená.

Pavkol (So, 9. 10. 2021 - 09:10)

úžasná šári koukám že když to s tím tématem nepřeháním že si ochotná odpovědět aniž se ti člověk zeptá palec nahoru a kamarádskou pusinku posílám

Pavkole (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

Šárka je chlap,38 let. Jen si dělá prdel. Prober se!

Šárka (So, 9. 10. 2021 - 15:10)

Blahopřeji! Jeden mi hádá 19 let, ale to je jen poloviční blbec. Někdo s ještě dvakrát pronikavější inteligencí mi bude třeba hádat 76. Nebudu se s tebou hádat o ničem, za chvíli by Pavkol, Pulec, Karel ani jiní, kterým se moje příspěvky líbí, nevěděli, kdo z nás je větší blbka.

Pavkol (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

se neboj šári i kdyby ten co mě varoval před pravsotí tvého pohlaví měl pravdu tak ty z právy o mé důvěřivosti jsem nepsal já. já jsem naoapak rád že si po dlouhé době první holka která sem napsala i o kakání

Šárka (So, 9. 10. 2021 - 23:10)

Bylo to hrozný. Táta koupil 6 litrů burčáku. Byl moc dobrej a do mě nalil přes litr. Už se mi to v břiše kroutilo tam, ale jízda domů už byla hrozná. Před barákem jsem myslela, že už to pustím do křoví, ale stála tam sousedka a kouřila. Přítel běžel napřed otvírat a já jsem ode dveří letěla rovnou na záchod, ani jsem se nestihla zout. Už jsem mísu vymalovala třikrát a bude mě to prohánět možná až do rána. Teď už nemůžu psát, musím zase. Teda v té tramvaji jsem byla opravdu orosená, že to pustím do nohavic. Teď už je to úleva, když jsme doma.

Pulec (Ne, 10. 10. 2021 - 01:10)

Neboj se to zvládneš jsi velká holka která to zvládne až na WC a neskončí to v kalhotkách

Šárka (Ne, 10. 10. 2021 - 18:10)

Zvládla jsem to, noc už byla klidná. Nechtěla jsem dopadnout jako jedna spolužačka, se kterou se kluk rozešel, když se mu opilá posrala v náručí. V tramvaji se snažil rozptýlit mé obavy, ale nechtěla jsem to riskovat. Opilá jsem nebyla, burčák je slabý, ale posrat nebo poblít se dá. Když jsem čekala na výtah a on běžel napřed po schodech otvírat dveře, tak jsem se bála, aby ta sousedka nepřišla a nechtěla jet se mnou. Pak jsem se ve výtahu svíjela a kňučela bolestí, jak jsem zadržovala bublavý prdík, kterému se podařilo uniknout. Naštěstí to dopadlo dobře, ale kalhotky jsem si musela přeprat.

Pulec (Ne, 10. 10. 2021 - 19:10)

To nepochopím se rozejít kvůli holce tak se jí to stalo a hodil bych to za hlavu a ještě bych ji pomohl

Šárka (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Oni měli víc neshod. Kdyby byli v pohodě, tak by se neožrala. Aspoň že jí pomohl dostat se domů. Opřel ji o dveře a zazvonil.

Pulec (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Tak to jo ale je to smůla no kór pro ni druhej den musela být úplně mimo

Šárka (Ne, 10. 10. 2021 - 22:10)

Musel to být šok i pro její rodiče. Někdo zazvonil, tak jdou otevřít a pak musí vtahovat dovnitř svou posranou sedmnáctiletou dceru, která ani není schopná se postavit na nohy a jen blábolí. To bych teda nechtěla, aby se stalo těm mým.

Pulec (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

Tak co Šári jak pak se máš dneska a co pak včera jak bylo a dneska zatím

Šárka (So, 9. 10. 2021 - 16:10)

Napíšu později, byli jsme na velkém nákupu a teď jedeme k našim na pozdní oběd. Od rána jsem nic nejedla a čurat jsem byla jen jednou. Určitě se tam zdržíme.

Pavkol (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

musím být méně důvěřivý

Pavkol (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

musím být méně důvěřivý

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Pulče. Že ty si honíš péro. Tvůj sloh je čím dál náročnější.

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 07:11)

My s bejvalou jsme na sebe curali když jsme byli ve sprše. Já cural na ní. Pocural jsem jí prsa, břicho a nohy. Když curala ona, tak stála a já ležel pod ní. Pocurala mě celého i na obličej a trochu i do pusy.

Pulec (Pá, 8. 10. 2021 - 16:10)

Nn ale člověk to píše v rychlosti

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 09:10)

Holky to dělají před muži s kterými mají, nebo chtějí mít vztah.

Reklama

Přidat komentář